Iwona: List – Wspaniała modlitwa

Jutro jest ostatni dzień mojej pierwszej Nowenny Pompejańskiej, którą odmawiałam w intencji zmiany zachowania mojego nastoletniego syna. Intencja jeszcze nie została wysłuchana, jednak ufam, ze Matka Boża opiekuje się moim synem i jeżeli taka będzie Jej Wola intencja się spełni.
Przeczytaj całość

Joanna: Cudowne uzdrowienie z nowotworu nerki

Mam 41 lat i jestem mamą piątki dzieci w wieku: 21, 20, 19, 8 i 6 lat. Chcę złożyć świadectwo mojego uzdrowienia za przyczyną Matki Bożej Pompejańskiej. W czerwcu tego roku minęły cztery lata od chwili, gdy usłyszałam diagnozę lekarską: „olbrzymi guz nerki”. Do szpitala trafiłam już następnego dnia, a operacja usunięcia nerki odbyła się tydzień później. Wynik histopatologiczny nie pozostawiał żadnych złudzeń. Był to jasnokomórkowy rak nerki, czyli złośliwy nowotwór, na którego nie ma skutecznego leku. Ci, którzy zetknęli się z tą chorobą wiedzą, że możliwości leczenia są niewielkie. Właściwie jedyną skuteczną metodą jest interwencja chirurgiczna. I właśnie w taki sposób przez te cztery lata byłam leczona. Przeszłam w tym czasie cztery operacje usunięcia przerzutów. Nie chcę opisywać kolejnych etapów tego leczenia, bo byłaby to długa historia, z licznymi opisami badań, wyników i morzem łez wylanych przez moje dzieci, męża, mamę, całą rodzinę i mnie.
Przeczytaj całość

Dominika: Nowa praca i uzdrowienie

Parę miesięcy upłynęło od otrzymanych łask za pośrednictwem mojej Mateczki. Wstyd mi, że tak późno składam to świadectwo. Drugą Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji znalezienia lepszej pracy. Maryja wysłuchała mnie już w 3 dniu nowenny :) Otrzymałam smsa od znajomej, żebym jak najszybciej złożyła CV w miejscu gdzie ona sama...
Przeczytaj całość

Łucja: Babcia wymodliła zbawienie

Moja Babcia wymodliła zbawienie wieczne naszemu ś.p.kuzynowi! W pół roku po zakończeniu przez Nią Nowenny Pompejańskiej w intencji Jego duszy zmarły Tomek (Jej ukochany wnuczek) przyśnił się Jej radosny,szczęśliwy,w białym stroju, mówiąc:,,Babcia!Powiedz rodzinie,że jestem w niebie.''Wcześniej śnił się żle, smutno.Od Jego śmierci do wybawienia minęło 10 lat.
Przeczytaj całość

Sylwia: Moc różańca

NP modle się od ponad roku, ale dopiero teraz składam świadectwo, za co Cie Mateczko przepraszam. O NP dowiedziałam się przez przypadek i czytając wszystkie te piękne świadectwa, postanowiłam odmówić moja pierwszą nowenne.
Przeczytaj całość

Szymon: Nowenna różańcowa pomaga w nauce

Chciałbym złożyć świadectwo w podzięce dla Maryii Królowej Różańca Świętego. Moja sytuacja w szkole była fatalna, zagrożenia z najgorszych przedmiotów jakie dla mnie spotkać- Historia i Matematyka. Z matematyki nic nie umiałem, nie rozumiałem, a z Historii to już masakra. Dowiedziałem się, że mam zagrożenia. Wprawdzie na półrocze ale jeśli się nie zaliczyło danego półrocza nie zdawało się. Jak się dowiedziałem, że właśnie z tych przedmiotów, poprostu sie rozpłakałem. Nie było najmniejszej szansy, żebym zaliczył półrocze i to jeszcze z takich przedmiotów. Zacząłem z nadzieją zmawiać Nowennę Pompejańska w intencji zdania do nastepnej klasy, co za tym szło zaliczenia półrocza. Myślałem, że nie wytrzymam, ponieważ 3 różańće odmawiać dziennie to dużo, tak mi się wydawało.

Powiem tylko tyle. Nie zawsze moja modlitwa była dokładna były dni że szła jak po łebkach, bez żadnych uczuć, poprostu spływała po mnie jak kropla wody. Jednak Maryja mnie wysłuchała, nie wiem naprawde jak, jaką możliwością, ale zaliczyłem półroczę z matematyki i z historii. Naprawde nie wiem jak, łaska na mnie spoczęła ale beż praktycznie żadnej wiedzy poszedłem na poprawę z matematyki i zaliczyłem. Jestem w bardzo ciężkiej klasie, bo technikum weterynaryjnym i jest bardzo dużo nauki. Jednak Maryja mnie nie opuściła. Jakież było moje zaskoczenie jak z ostatniego testu z matematyki dostałem 4!

Jestem młody i chciałbym powiedzieć wszystkim, że nie do końca wiezyłem o skuteczności tej nowenny. Jednak łaska spoczęła na mnie. Miałem czas na zmawianie trzy razy różańca, gdzie wcześniej nie miałem czasu nawet na zmówienie jednego.

Módlcie się do Maryi Pompejańskiej, proście i wierzcie. Jestem przykładem. Uczniowie, jeżeli macie kłopoty w szkole nie poddawajcie sie pomódlcie się. Jestem faktycznym przykładem.

Niech będzie pochwalona Maryja z Pompejów.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Szymon: Nowenna różańcowa pomaga w nauce"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karolina
Gość
Karolina

Jeny…A nie powiniennes sie wiecej uczyc, zamiast „tylko” modlic? NA egzamin poszedles bez zadnej wiedzy? bez przygotowania?

ilona
Gość

Karolinka, mnie się zdaje że jednak Szymon musiał mieć jakąś wiedzę. A jeśli nawet jej nie miał?… Nie oceniajmy go… Bo jeśli rzeczywiście wiedza była zerowa to tym większa chwała dla Matki Najświętszej, która kocha do tego stopnia, że nie zostawi człowieka samego nawet w takiej sytuacji! Czy to nie wspaniałe?!

Szymon, dziękuję za Twoje świadectwo! Życzę Ci, aby Twoja nauka była jak najbardziej owocna, szczególnie z tych przedmiotów, które sprawiają Ci najwięcej trudności:)

Szymon
Gość
Szymon

Karolina uczylem sie oczywiscie, ale moja widza byla bardzo mala. Staralem sie uczyc ale moje problemy nie dawaly mi sie skupic.

Ilona bardzo dziekuje za te mile slowa 🙂

Piotrek
Gość
Piotrek
Szymon uczył się dużo ale nie zdołał ogarnąć wszystkiego, dlatego tak napisał. Mała wiedza w porównaniu z ogromem zaległego materiału. Trzeba się uczyć ze wszystkich sił a Pan Bóg obdarzy nas łaską za wstawiennictwem Najświętszej Maryi ja też to robię i widzę skutki. Zawierzyłem swoje życie Matce Bożej stałem się lepszym człowiekiem cały czas pracuje nad sobą odmawiając z wiarą nowennę. Minęły dopiero dwa tygodnie odkąd zmieniłem swoje życie i odmawiam nowennę a już moja matematyczka zmieniła do mnie nastawienie. Wcześniej mnie nienawidziła bo ciągle wagarowałem i nie uczyłem się teraz zacząłem się za nią modlić, uczę się na bieżaco… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!