Danuta: Niemożliwe stało się możliwe! :)

itam wszystkich :) Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny i stwierdzam że jest to odpowiedni czas na podzielenie się z Wami cudem którego doświadczyłam.
Read More

Magdalena: Nowenna Pompejańska jest wspaniałą modlitwą

Na Nowennę Pompejańską trafiłam kilka miesięcy temu. Podjęłam się jej w pewnej intencji w której modliłam się już kilka lat jednak odmówiłam ją tylko przez trzy dni. Mimo, że tak szybko przerwałam Nowennę zostałam wysłuchana!Przeczytaj Magdalena: Nowenna Pompejańska jest wspaniałą modlitwą
Read More

Tylko ja: Wytrwała modlitwa

I ja chcę złożyć świadectwo jak łaskawa i miłosierna jest nasza Matuchna Pompejańska. Przez dwa lata ukochana wnuczka z mężem starali się o potomstwo. Były jednak trudności, wnuczka znalazła się w szpitalu i wtedy wraz z jej matką, a moją synową otrzymałyśmy Nowennę Pompejańską.
Read More

Joanna: modlitwa o miłość konkretnej osoby

Witam wszystkich , mam 19 lat i chciałam się podzielić moim doświadczeniem związanym z odmawianiem nowenny pompejańskiej.
Read More

Anna: Po dręczącej przypadłości nie pozostało nic!

Mam 32 lata. Od kiedy pamietam towazyszyla mi pewna przypadlosc, ktorej mozna sie wstydzic. Nie bede wchodzic w szczegoly. Nie wiem skad sie wziela, ale wiem ze towazyszyla mi od zawsze. Gdy uslyszalam o Nowennie Pompejanskiej i jak cudowne laski otrzymuja modlacy sie nia, wiedzialam, ze i ja chce i...
Read More

Marek: prosiłem Maryję o pomoc w znalezieniu pracy

Tak jak obiecałem w nowennie o rozszerzaniu nabożeństwa do różańca świętego, tak oto przedstawiam swoje świadectwo. Moja droga z nowenną początek miała 10 lutego br., prosiłem Maryję o pomoc w  znalezieniu pracy. Chodziłem na spotkania, lecz nie zawsze warunki były do przyjęcia. Kończyły się oszczędności w domowym budżecie i robiło się kiepsko. Myślałem, że Maryja mnie nie słucha.

Niespodziewanie otrzymałem pracę, co prawda na umowę zwaną śmieciową ale to zawsze coś i dużo spokojniejszą od poprzedniej. Wierzę, że nadejdzie dzień w którym otrzymam umowę o pracę gdzie będę mógł się spełnić i dzięki Maryj tak się stanie. Teraz jestem już blisko końca odmawiania drugiej intencji. Myślę, że i tutaj Maryja sprawia, że zostanę wysłuchany pomimo wielu pokus. Maryjo Królowo Różańca Świętego dziękuję Ci.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Marek: prosiłem Maryję o pomoc w znalezieniu pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Robert
Gość
Robert

„co prawda na umowę zwaną śmieciową”
Z mojego doświadczenia wynika że śmieciowa jest lepsza niż ta „stała” ;.
1. zawsze możesz ją rozwiązać
2. ZUS’y i inne składki to zwykły characz (nie bedę sie rozpisywał ale nic z tego nie bedziesz miał na przyszłość, a do lekarza i tak trzeba prywatnie)
3. liczy się to z kim pracujesz i na jakich warunkach
pozdrawiam i życzę udanej pracy 😉

Gosia
Gość

Nie wszystkich stać na prywatnych lekarzy. Umowę o pracę też można rozwiązać i nie stanowi to większego problemu (co prawda nie z dnia na dzień). Mam swoje zdanie na temat ZUS-u ale mimo wszystko lepiej mieć nawet odrobinę z tej instytucji niż nic. Dlatego życzę Markowi pracy na umowę i godziwego wynagrodzenia.

Aneta
Gość

No, a ja po długiej ciszy dostałam AŻ dwie wiadomości, że bardzo mi dziękują za moje zainteresowanie, ale pracodawcy nie są mną zainteresowani 🙂 Ale co tam, nie poddaję się i wierzę, że i moja prośba o dar dobrej pracy zostanie wysłuchana.

lulu
Gość

Anetko to że ci odpowiedzieli może znaczyć, że zauważyli twoje CV, ale np. nie potrzebują zatrudniać pracownika, a to dobrze. Mnie nie odpowiadali 🙁 nawet po rozmowie kwalifikacyjnej mówili, że zadzwonią poinformować o wynikach rekrutacji nie zależnie od tego czy dostanę pracę czy nie i nie zadzwonili, to jest strasznie wkurzające i dołujące bo to oznacza, że mieli mnie głęboko, głęboko, głęboko tam 🙁 Dla mnie długa cisza to 2, 3 lata i będzie trwać w nieskończoność. Powodzenia

Aneta
Gość

Lulu, nie będzie, zobaczysz, ja w to wierzę. Wiem, że moje słowa na nic teraz Ci się zdadzą, ale ja wierzę i ufam i codziennie polecam Ciebie w moich intencjach Panu Bogu – za osoby takie jak ja, bezrobotne, aby dobry Pan dał nam dobrą, godziwa pracę.

lulu
Gość

Ja też się modlę za bezrobotnych, smutnych i samotnych, żeby nam nie przychodziły głupie pomysły do głowy

Aneta
Gość

i nie przyjdą, bo jesteśmy dwie, które się o te same rzeczy modlą 🙂

lulu
Gość

🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.