Ala: Podziękowania

chciałabym podziękować Matce Boskiej za wszystkie otrzymane łaski.Mimo,iż jeszcze moja intencja się nie spełniła,otrzymałam inne łaski o które nie prosiłam.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

2 myśli na temat „Ala: Podziękowania

 1. Odmawiam nowenne juz trzeci raz. Przy pierwszej nowennie nie otrzymalam jeszce tego o co prosilam, ale za to otrzymalam inne laski min. rzucilam palenie rozwiazaly sie mniejsze problemy, ktore wyszly w trakcie. Druga nowenne odmowilam w intencji zdrowia dla rodziny, a trzecia nowenne odmawiam za dusze mojego taty. Szczerze mowiac nie wiem czy to modlitwa wlasciwa zeby odmawiac za zmarlego ale tak sobie obiecalam i musze wytrwac. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze pomimo ze czasem opornie mi idzie ta nowenna to nie moge przestac. Mam wrazenie ze jesli nie bede sie modlic to bede bardzo nieszczesliwa, zapomne o Panu Bogu i Maryji. Czasami zdarza mi sie odklepac modlitwe, przysnac roznie bywa, ale najpiekniejsze jest to ze nie moge jej przerwac.Dziekuje z calego serca ukochanej Maryji i Panu Bogu ze natrafilam na te nowenne. Eh,zapomnialabym, dziekuje takze osobie ktora wrzucila komentarz o nowennie na pudelku:)Dzieki niej ja poznalam:)

  • Szczęść Boże.
   Ja też odmawiam NP od dawna, nie otrzymałam łask o które prosiłam, widocznie nie są Wolą Boga, mimo to
   odmawiam. Przeczytałam przesłanie Matki Bożej:”Przez Moc Mojego Świętego Różańca szatan zostanie zmiażdżony i związany w Piekle na wieczną Mękę”
   „Ktokolwiek co dzień odmawia cały Różaniec, zbawi siebie i rodzinę” „Miejcie Różaniec przy sobie, gdziekolwiek jesteście. „Wzywam was,abyście odmawiali co dzień cały Różaniec” Dziękuję Matce Bożej za wiele łask, które otrzymałam.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!