Aleksandra: Po ukończeniu nowenny która miała być tą ostatnią

Witam wszystkich, chciałabym się podzielić 2 raz swoim świadectwem. Ukończyłam 7 października przed świętem Matki Boskiej Różancowej swoją 5 nowenne za rozpalenie bądź też jak tą przemienienie serca mojego byłego chłopaka
Read More

Basia: Chwała Panu! :)

Szczęść Boże.Prosiłam Matkę Boską Pompejańską o to ,aby mój synek stał się szybszy,bystrzejszy i miał łatwość w uczeniu się nowych rzeczy-już w trakcie odprawiania nowenny zostałam wysłuchana.
Read More

TERESA: Maryjo dziękuję Ci za wszystkie łaski

Zachęcona Waszymi świadectwami w sprawach finansowych 9 NP odmówiłam w intencji aby Pan, który był winien nam pieniądze za sprzedany towar dostał pieniądze od firmy, która kupiła ten towar i nam oddał. Znajomi nasi poszli do Sądu i komornika i nic nie dostali a nam w małych ratach ale oddał wszystko 31.12.2015 r.
Read More

Justyna: Córka zdała maturę i dostała się na medycynę!!!

Szczęść Boże!! Kochani, nowenna pompejańska to cudowna modlitwa!! Zaczęłam się modlić po raz pierwszy na początku stycznia 2014 roku w intencji zdania matury przez moją córkę i dostania się jej na studia. Córka zdała maturę i dostała się na medycynę!!! Przeczytaj Justyna: Córka zdała maturę i dostała się na medycynę!!!
Read More

Edyta: Matko Najświętsza, dziękuję Ci!

Obiecałam Matce Bożej, że jak tylko prośba, o którą w Nowennie prosiłam się spełni, to napiszę świadectwo na tej stronie. Otóż pragnę z całego serca podziękować Maryi za Jej pomoc, miłość, wsparcie i wysłuchanie moich próśb. Intencja Nowenny dotyczyła pracy. Jestem krótko po studiach, ale nawet już w czasie studiów...
Read More

Marianna: Po tygodniu odmawiania Nowenny zaczęła się poprawa zdrowia

Szczęść Boże!
Odmawiałam Nowennę Pompejańską za uzdrowienie wnuczki z ciężkiej i zagrażającej życiu choroby. Po tygodniu odmawiania Nowenny zaczęła się poprawa zdrowia. Po zakończeniu modlitwy  choroba ustąpiła i cofnęły się wszystkie skutki uboczne, jakie powstały podczas choroby. Obecnie wnuczka jest w domu, kontynuuje naukę, zamierza zdawać kurs na prawo  jazdy. Wczoraj była uroczystość rodzinna z okazji jej 18-tych urodzin. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi i wdzięczni Panu Bogu i Matce Bożej za łaskę jej zdrowia. Wdzięczna jestem Matce Najświętszej za otrzymaną łaskę zdrowia. Wierzę że Nowenna Pompejańska pomaga. Polecam tę modlitwę innym i w przyszłości podejmę ją w innych intencjach, bo wierzę w jej moc. Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do odmawiania NP, Marianna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?