Edyta: Moje swiadectwo o cudach i łaskach ofiarowanych mi przez Mateczke Pompejską

Szczęść Boże.Nowennę  Pompejską odmawiałam pierwszy raz i otrzymałam wiele łask. Modliłam się o uwolnienie mojego syna od nałogu,w sercu jednak nosiłam pragnienie ,aby samej się uwolnić od nałogu papierosowego,który trwał 25 lat i stał się cud,nie palę.Paliłam dwie a nawet dwie i pół paczki dziennie,nigdy nawet nie próbowałam   rzucić tych papierosów,gdyż zawsze powtarzałam ,że chleba może zabraknąć ale nie papierosów,ależ byłam żałosna. Następna łaska jaką otrzymałam od Mateczki,to spokój,który rzadko panował w naszym domu.I największa łaska jaką otrzymałam od Mateczki to drugie życie dla mojego męża.10  kwietnia około godz 13 modliłam się modlitwą dziękczynną w kościele,był to ostatni dzień Nowenny,przeważnie  nowennę odprawiałam  wczesnym rankiem albo wieczorem,gdyż w południe odwiedza nas   nasza dziewięciomiesięczna wnuczka.  Tego dnia jednak z powodu kilku spraw ,które miałam do załatwienia poprosiłam córkę aby przyjechała z wnuczką około 15h,gdyż załatwiam sprawy a potem idę na nowennę,aby mieć czas i   do wieczora pobyć z wnuczką.

Tego dnia wczesnym rankiem mąż wyjechał w trasę .Około godz.16 zadzwonił do mnie i poinformował mnie o wypadku do którego doszło o godz.około 14.W jednej chwili pomyślałam,że o tej godzinie jeszcze się modliłam,zapytałam męża ,co z nim? Odpowiedział,że z nim wszystko dobrze.zapytałam o wypadek,powiedział w skrócie  tylko tyle,,Niunia dostałem drugie życie”. Po powrocie opowiedział mi o wypadku ,a było to tak ; kiedy znajdował się na  zakręcie zwolnił do 50kmh, z naprzeciwka jechał tir,mąż zauważył,że coś się oderwało z samochodu ,w jednej chwili pomyślał,że to kawałek plandeki oderwało się z tira  i ta plandeka  frunęła w prost na szybę samochodu maż  . W  jednej chwili mąż zorientował    się,że to nie plandeka,tylko taczka ,która za sekundę uderzy   w jego samochód .Szybko pomyślał,że nie ma gdzie uciec,ponieważ na zakręcie znajdowały się barierki. Taczka uderzyła w szybę  i odbiła się uderzając o dach .Mąż jakimś cudem[ja wiem jakim] wyprowadził samochód i po paru metrach zatrzymał się i opadł na fotel.

Za chwilę przybiegł człowiek od tira i pytał czy mąż żyje,był bardzo przejęty.okazało się,że tir przewoził deski a na deskach robotnicy mieli zabezpieczyć taczkę,lecz tego nie zrobili,gdyż myśleli,że kierowca ją zabezpieczy. Dlaczego mąż nie zginą? Dlatego,że taczka uderzyła gumowym kołem o szybę,co zamortyzowało uderzenie i z  szyby zrobiła się pajęczyna,gdyby taczka uderzyła inaczej mąż nie miałby szans na przeżycie.Na drugi dzień udałam się do kościoła i zamówiłam mszę dziękczynną i postanowiłam nadal kontynuować Nowennę,gdyż nasza Mateczka ma dla nas nie zliczoną ilość łask. Wszystkim polecam Nowennę,myślałam,że nie dam rady, a to nie prawda,skoro Matka nasza  ma dla nas tak wiele czasu ,to i my zawsze możemy zaplanować te półtora godzinki dla Jej czci. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w modlitwie,bo Mateczka odpłaca 100krotnie.

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anna.Teresa
Anna.Teresa
16.04.13 20:12

Piękne świadectwo aż się popłakałam. Mnie też Maryja uratowała, bo miałabym spotkanie z tirem … to były sekundy na właściwą decyzję. Choć robię NP w intencji uratowania mojego sakramentalnego małżeństwa, ale jak widać inne łaski też otrzymuje choć o nie proszę

Dominika
Dominika
17.04.13 19:27

Pytanie do Ani: Aniu ja tez modle sie o malzenstwo swoje i jest coraz gorzej. I moja wiara tez slabnie:( Co robic??? Maz chce sie ze mna kumplowac !!!

Anna.Teresa
Anna.Teresa
18.04.13 22:54

Do Dominiki 🙂 proponuje zrobić Ci Nowennę 9 sobót, poczytaj sobie obietnice Jezusa zwróć szczególną uwagę na pkt.5! U mnie też jest gorzej, mąż ma dziecko z inna kobietą i nie mieszkamy razem to tak w dużym skrócie, zero kontaktu mamy i po ludzku jestem bezsilna

Anna.Teresa
Anna.Teresa
18.04.13 22:56

Do Dominiki kumplować to się można z kolegami, a Ty jesteś jego żoną, na pewno nie rezygnuj z kontaktu z nim , bo nie wiem czy mieszkacie razem czy nie?

Dominika
Dominika
19.04.13 09:29

Nie od roku nie mieszkamy razem. On przychodzi do synusia wiec sie widujemy. Ale sytuacja jest coraz gorsza. Teraz mi mowi ze jest juz za pozno ze sie wypalil. A ja tak tesknie ze wariuje:) wczoraj zasnelam i nie odmowilam chwalebnej :(:( nie wiem co sie ze mna dzieje. Cala rodzina juz odpuscila sa na mnie zli ze ja robie obiadki i go przyjmuje w domu:(

Anna.Teresa
Anna.Teresa
21.04.13 23:03
Reply to  Dominika

To dobrze, że dziecko odwiedza, gorzej jak by zerwał kontakt całkowicie! Aha jeszcze coś jak modlitwa nie pomaga to post proponuje w intencji uratowania małżeństwa w środę lub piątek. O tym się dowiedziałam od księdza, ale muszą być tylko te dni np. o chlebie i wodzie. Ja sama to robię, ale rzadko.

Katarzyna
Katarzyna
19.04.13 17:43

Drogie Dziewczyny, Ja również odmawiam teraz N. Pompejańską w intencji zw. z moim małżeństwem (a konkretnie o wierne wypełnianie przez nas przysięgi małżeńskiej). Nie ustawajcie w modlitwach! Zły robi wszystko, aby nas od modlitw, a odnoszę wrażenie, że szczególnie od NP, która jest wielce skuteczną i miłą Królowej Różańca Świętego modlitwą, odsunąć. Ale przecież nie możemy się poddać. Musimy ufać Bogu i wytrwać w modlitwach. Ponieważ poruszony tutaj został temat modlitw w intencji małżeństw, to może mielibyście ochotę przeczytać mój post na stronie internetowej: http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=9333&postdays=0&postorder=asc&start=0 Zakładam bowiem aktualnie Grupę Nieustającej Modlitwy Majowej. W maju nasza Grupa modlić się będzie właśnie… Czytaj więcej »

Anna.Teresa
Anna.Teresa
21.04.13 22:58

Znam ta stronę bardzo dobrze 😀 jestem w sycharze już 2 lata. Z zupełnie innego tematu wyszły 3 tematy trudnych małżeństw 🙂 chyba nie bez przypadku:). Ja wczoraj byłam w Częstochowie i usłyszałam od księdza ze powinnam moje małżeństwo unieważnić, to już drugi ksiądz który mi to powiedział, wiem że muszę to przemodlić , bo nie nie łatwa decyzja, a głupot nie chcę narobić. Dziewczyny jak coś podaje mój e-mail możecie pisać jak chcecie : angel.krol@wp.pl

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej