Elżbieta: Moja kolejna nowenna została wysłuchana

Moją drugą nowennę odmówiłam w intencji osoby, której groziła najpierw jedna operacja na kręgosłup, a potem druga - jelita. Wskutek urazu kręgosłupa szyjnego w styczniu br. wystąpił częściowy niedowład ręki, ograniczenie ruchowe, bóle. Do czasu operacji (połowa czerwca br.) konieczne było zażywanie silnych leków przeciwbólowych.
Przeczytaj

Bożena: niepostrzeżenie wiele spraw uległo poprawie

ja odmawiam nowennę pompejańską od 9 grudnia 2012 roku, czyli juz 7, niekoniecznie dostaje to o co prosze ale to co uznaje za potrzebne Matka Boska. Przeczytaj Bożena: niepostrzeżenie wiele spraw uległo poprawie
Przeczytaj

Kasia: Obietnica z Nowenny Pompejańskiej została spełniona

Witam. Rok temu zostawił mnie ktoś, z kim wiązałam dość poważne plany.Nie znaliśmy się długo, ale to był człowiek, z którym mogłam rozmawiać godzinami, co przy mojej chorobliwej wręcz nieśmiałości i strachem przed ludźmi, było nie do pomyślenia. Gdyby jeszcze chociaż wymyślił konkretny powód- że ma inną, lub nic do...
Przeczytaj

Facet: Zakończenie związku, spokój i opieka Boga nad mną :)

Pamiętajcie że każde rozstanie może być początkiem czegoś lepszego ! ważne jest to aby się modlić i prosić Boga o potrzebne dla nas łaski.
Przeczytaj

Anonimowo: Dzięki i Chwała Ci Trójco Przenajświętsza oraz Maryjo Matko Boża !

"Niech się stanie nie to co ja chcę, a to co Ty chcesz niech się stanie... BĄDŹ WOLA TWOJA, JAKO W NIEBIE, TAK I NA ZIEMI !"
Przeczytaj

Ewa: znalezienie pracy

Z wielką nadzieją zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską,o której pierwszy raz przeczytałam w”Królowej Różańca Świętego”.Proszę o pracę dla syna.Jeszcze zostało 9 dni nowenny,a syn wlaśnie podjął pracę,a pozostawał bez pracy wiele miesięcy.Zachęcam wszystkich,aby rozwiązywali problemy z Matką Bożą Pompejańską a doznają wielu zaskakujących łask.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Agata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agata
Gość

Ja zaczęłam dziś się modlić w intecjie o znalezienie pracy ufam że będe wysłuchana modlitwa z ufnością na pewno otrzymam o co proszę jeśli bdzie taka wola Boża