Małgorzata: Cuda Maryi

Skończyłam 3 nowenny (tak naprawdę 1 i 2 niepełne) o powrót mojego ukochanego do mnie. Nie było po ludzku żadnej możliwości by to się wydarzyło.. a jednak wrócił , jest nam dobrze razem i jeśli masz ochotę to pomódl się za to byśmy zostali rodziną <3 później odmawiałam nowennę o pracę dla nas, chwilowo ja jestem bez pracy alle mój ukochany realizuje się. Oprócz spełnionych cudów działy sie też małe wielkie cuda . Naprawdę mogłabym wypisywać po kolei co jest zasługą Boga bo dzieją się rzeczy niemożliwe. Dziś modlę się o sukces mojego ukochanego w pasji i mam nadzieję, że Mateńka mnie wysłucha ponieważ widzę, że on bez pasji nie jest w stanie szczęśiwie żyć. Módlcie się moi drodzy! Módlcie się dla uleczenia swej duszy i dla oddania. Ja też miałam wiele załamań i zniechęceń ale dalej warto… cudowne jest to że tak wiele osób się modli i ma w sobie tyle nadziei na lepsze jutro i na małe ub większe cuda. trzymam za was kciuki! z Bogiem <3

Msza Święta

w Pompejach

25.12.2020

4.8 4 głosów
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rafał
Rafał
29.10.20 13:05

Piękne świadectwo! Niech Wam Pan Bóg błogosławi!
Ile minęło od momentu rozstania do powrotu Twojego ukochanego?

Dika
Dika
29.10.20 13:06

Z całego serca dziękuję za to świadectwo. Tak bardzo tego potrzebowałam. Chwała Panu i Maryi. Życzę wszelkich potrzebnych łask, błogosławieństwa Bożego i opiekę Maryi dla Was. Dbajcie o Waszą miłość. Dzisiaj jadąc do pracy poprosiłam Boga, aby dał mi jakiś znak czy łaska o którą się modlę od dawna jest zgodna z Jego wolą (Powrót narzeczonego). A tu proszę, cudowne świadectwo. Aż mi łezka poleciała. Tak bardzo boli mnie serce a minęło już sporo czasu. Modlę się o dobrego męża codziennie, odmówiłam w tej intencji 2 Nowenny Pompejańskie i 2 o powrót ukochanego. Nadal jestem sama a tak bardzo pragnę… Czytaj więcej »

Niceman
Niceman
29.10.20 17:44
Reply to  Dika

To może pomodlimy się razem

Niceman
Niceman
29.10.20 14:01

Witam, aż trudno uwierzyć że jest takie świadectwo, że komuś udało się wymodlić powrót ukochanej osoby. Ile minęło od momentu rozstania?

Krzysztof
Krzysztof
30.10.20 02:01

Dziękuję Ci za to świadectwo. Właśnie tego szukałem.

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x