Agnieszka: Odnaleziona miłość

Witajcie kochani. Niecały rok temu modliłam się nowenna pompejańską o spotkanie na swojej drodze dobrego człowieka, z którym znajde wzajemne zrozumienie i poznam czym jest wzajemna milość. Od niedawna w moim życiu pojawił się chłopak który jest człowiekiem o jakim skrycie zawsze marzyłam.
Read More

Aleksander: wielka jest moc modlitwy

Warto być wytrwałym w modlitwie i pokornie godzić się na wszystko co Bóg ma dla nas przecież wie lepiej co dla nas najlepsze.
Read More

Anna: modliłam sie za męża, tyrana

Ja jestem szczesliwa, ze moge przyjac Jezusa w Eucharystii.
Read More

Stanisław: Trudna sytuacja finansowa i brak pracy

W lipcu ubiegłego roku po ciężkiej chorobie zmarła moja mama. Doznała udaru niedokrwiennego mózgu, nie chodziła i nie mówiła, sam opiekowałem się nią z niewielką pomocą synów, z którymi mieszkam. Mimo jej choroby dawałem sobie radę z opieką, nie szukając pomocy innych i godziłem to z pracą oraz obowiązkami rodzica.Przeczytaj Stanisław: Trudna sytuacja finansowa i brak pracy
Read More

Halina: Nawrócenie męźa

Kochani nie umie znaleźć słów co dobrego wniosła w moje życie ta cudowna nowenna .Spokój wytrwanie i wiarę nadzieję .Odmawianie tej modlitwy było dla mnie wyzwaniem ale nie mogę przestać .
Read More

Klaudia: guzy na nerkach – Lekarz nie mógł uwierzyć!

Proszę, przeczytajcie poniższe świadectwo! I uwierzcie w siłe tej modlitwy :)Kiedy w październiku zeszłego roku moja mama dowiedziała się że na obudwu jej nerkach pojawiły się guzy, nasz świat legł w gruzach z dnia na dzień..lekarz stwierdził, że sytuacja jest bardzo zła, że taki przypadek jak mojej mamy zdarza się bardzo rzadko, bo guzy generalnie pojawiają się tylko na jednej nerce..Każdy z nas był załamany, baliśmy sie myśleć o tym jak może wyglądać nasze życie za tydzień, miesiąc, rok..

Bardzo baliśmy się tego, że po prostu mamy może zabraknąć…Operacja pierwszej nerki, nastąpiła szybko, bo już po dwóch tygodniach…Mama zewsząd była otoczona ogromem modlitwy, ale ja czułam, że potrzebuję czegoś więcej niż tylko pacierza i proszenia Pana Boga o łaskę zdrowia dla mamy…wtedy natknęłam się na Nowennę…i gorąco zaczęłam się modlić…i uwierzcie mi, opuścił mnie lęk, wiedziałam, że będzie dobrze..Po dwóch tygodniach od operacji przyszły wyniki- guz niezłośliwy!

Wszyscy odetchnęliśmy z ulgą, ale nie zaprzestawaliśmy modlity, bo wiedzieliśmy że jeszcze jedna operacja(trzy tygdnie temu) przed nami, przez lekarzy określana jako cięższa, bo guz większy i gorzej umiejscowiony..Cali w nerwach nie ustawaliśmy w modlitwie, nawet gdy mama wyszła już ze szpitala i czekaliśmy na wynik z histopatologii..

W czwartek na wizycie, dowiedzieliśmy się, że po raz kolejny wynik jest dobry! Lekarz nie mógł uwierzyć że dwukrotnie był to guz niezłośliwy..Powiedział, że statystycznie guzy niezłośliwe trafiają się w 5 na 100 przypadków,a mamie udało się to dwa razy ! Jestem w pełni przekonana że dzięki Nowennie Pompejańskiej moje gorące modlitwy zostały wysłuchane, ja osobiście traktuję to jako cud..Dlatego zawierzajcie się Panience Pompejańskiej, ona u Swego Syna może wyprosić wszystko! Nie poddawajcie się!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?