Alina: Patent na 20 lat

Nowennę Pompejańską odmawiam prawie nieustannie. Jedną kończę , następną zaczynam. Wiele modlę sie za bliskich mi ludzi w ich biedach, ktorych obecnie wiele. W Popielec zaczęłam Nowennę Nie Do Odparcia za mojego brata. Intencja o potrzebne łaski, w tym o łaskę wnuka. Bardzo się tym martwił, bo jedyny syn nie...
Read More

Joanna: Nie zawsze modliłam się wzorowo

Nowennę odmawiałam już kilka razy w różnych intencjach. Nadal czekam na spełnienie ważnej dla mnie intencji. Nie zawsze modliłam się wzorowo. Każda spełniona intencja daje nadzieję na następną i daje siłę.
Read More

Sławek: modlitwa o zdrowie dziecka

Witam serdecznie w Panu :) Chciałbym dać świadectwo działania Maryi poprzez Nowennę Pompejańską! Jestem osobą niegdyś nawróconą poprzez moje doświadczenie Boga w Duchu Święym jakie odmieniło moje życie kilka dobrych lat temu, więc nikt nie musiał mnie przekonywać do tego czy Pan czyni cuda za pośrednictwem Mamy, ale... nigdy nie...
Read More

Paulina: Uzdrowienie przez Maryję

Tony antybiotyków,leki i lekarz mocno nadszarpnęły budżet domowy, a nie powodowały żadnego skutku. Wtedy przypomniałam sobie o tej stronie i modlitwie. Stwierdziłam, ze muszę dać radę, bo to moja ostatnia deska ratunku.
Read More

Justyna: Świadectwo

Teraz kończę część dziękczynną.
Read More

Renata: nauka różańca i łaska pracy

Nowennę Pompejańską odmawiałam już dwukrotnie , zaczęłam w zeszłym roku w październiku I raz i grudniu II raz. Do naszej Mateczki kierowała prośbę jak większość z nas w tych trudnych czasach o pracę dla zięcia, a ponieważ i mi groziła utrata pracy to w tym samym czasie poprosiła jeszcze w swojej intencji to było za pierwszym razem wiedziała ,że ma być tylko jedna intencja, ale mówiłam Matko ty wiesz jak bardzo boję się stracić pracę i obie te intencje zostały wysłuchane za pierwszym razem i ja i zięć mamy pracę za drugim razem też modliłam się o prace tym razem dla męża bo i on był zagrożony utratą pracy .

W trakcie odmawiania nowenny drugim razem byłam niespokojna, chaotyczna zaczęły nachodzić mnie złe myśli nie mogłam sobie z tym poradzić. Postanowiłam sobie ,że nic nie odwiedzie mnie od odmawiania nowenny ani zmęczenie ani brak czasu, ani złe myśli .  Podczas spowiedzi powiedziałam księdzu o tych złych myślach wyjaśnił mi że tak działa zły by mnie odwieść od modlitwy , i abym trwała w modlitwie do końca . Dzięki tej modlitwie tak naprawdę nauczyłam się modlić na różańcu , poznałam lepiej tajemnice. Odkąd zaczęłam odmawiać nowennę modlitwa różańcowa stała się moja modlitwą codzienną, a kiedyś nawet nie sięgałam po różaniec jeśli już to sporadycznie. Maryjo moja ukochana Matko dziękuje za to ,że nauczyłam się modlić ,za twoje wstawiennictwo i otrzymane laski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?