Anna: trzy nowenny

Nowennę Pompejańską odmawiam już po raz trzeci. Natknęłam się na nią przypadkowo na forum któregoś  z portali plotkarskich.
Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji znalezienia osoby z którą mogłabym spędzić resztę życia. Minęło cztery miesiące od zakończenia nowenny, w moim życiu pojawił  się mężczyzna i wszystko jest na dobrej drodze. Drugą nowennę odmawiałam w intencji uzdrowienia mojego brata, który zachorował na chorobę mięśni, ledwo się poruszał. W tej chwili   przeszedł rehabilitację, jego stan znacznie się poprawił i z dnia na dzień jest coraz lepiej. Wierzę że to wszystko dzięki naszej Najukochańszej Mateńce. W tej chwili jestem w 20 dniu części błagalnej trzeciej Nowenny. Modlę się o zdrowie dla mojego taty, który ostatnio strasznie osłabł i bardzo źle się czuje. Wierzę, że i tym razem Mateńka mnie wysłucha.

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marcin
marcin (@marcin)
23.02.13 02:45

Ja również modlę się o to by kobieta ,z którą jestem wyszła za mnie za mąż.Zresztą moja narzeczona pokazała mi nowennę, o której istnieniu nie miałem pojęcia.Mam nadzieję,że Matka Boża wysłucha moje modlitwy

Janina
Janina
24.02.13 12:15

Odmawiam Nowennę Pompejańska już po raz trzeci.Matka Boża Pompejańska czuwa nad moimi dziećmi w intencji których się modlę.Mój syn ma kłopoty małżeńskie.Myślę, że były one niezbędne, aby moja synowa uznała Boga jako najwyższe dobro i swojego męża i córeczkę jak dzieci Boże.Modlę się o nawrócenie mojej córki i powrót do kościoła oraz o dobrego męża dla niej.Jak modlę się Nowenną Pompejańską, to mam taką pewność i spokój, że Matka Boża jest przy moich dzieciach i wszystko co jest w planach Bożych, będzie spełnone.Jest to przecież- Nowenna nie do odparcia.Szczęść Boze wszystkim modlącym się na Różańcu z Matką Bożą Pompejańską.

lena
lena
08.04.13 20:41

Marcinie, moja intencja jest praktycznie taka sama jak Twoja – modlę się, żeby mój chłopak w końcu mi się oświadczył – sprawa jest trudna, bo on nie wykazuje ku temu żadnych chęci. Ale poznałam go dzięki modlitwie do św. Judy Tadeusza. Wierzę, że skoro spotkaliśmy się dzięki modlitwie, to Bóg pomoże w tym, żebyśmy zostali małżeństwem. Będę się za Ciebie modlić.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej