Marianna: podziękowanie za otrzymane łaski

Chwała Panu i Najświętszej Maryji Pannie! Mimo, że proszę za innymi otrzymuję łaski o jakich nawet bym nie pomyślała. Bóg sam zabezpiecza mnie we wszystkich :).
Read More

Beata: Nie potrafiłam swoich emocji wyrazić bez wulgaryzmów

Otrzymałam też dar czystości,i tak samo porostu przeszło ,zorientowałam się ze nie myślę o tym.Bardzo dziękuje za te i inne łaski które otrzymałam i za te które otrzymam .a tym darem jest też spokój .
Read More

Agata: Szczęśliwy poród dzięki Matce Bożej !

W czasie ciąży, którą również wymodliłam poprzez Nowennę Pompejańską, odmówiłam nowennę o dobry poród. Zostałam wysłuchana. Poród odbył się bez komplikacji, a synek urodził się zdrowy.
Read More

Jola: Pojednanie z osobą

Chciałam złożyć świadectwo dobra jakie otrzymałam od Matki Bożej. Jakiś czas temu zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji pojednania z mężczyzną, z którym się kiedyś spotykałam. Rozstaliśmy się w wielkim gniewie i pomimo, że nie spotykamy się już 2 lata ten człowiek był na mnie ogromnie zacietrzewiony. Nie wydarzyło się...
Read More

Płyta CD zespołu Lumen – dla Czcicieli Maryi

Z okazji  święta Matki Bożej Ostrobramskiej  (16 listopada) i 10-lecia Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia we Wrocławiu (tego, gdzie są Msze Apostolatu Nowenny Pompejańskiej), Wydawnictwo Rosemaria wydało książkę „Przy Miłosiernym Sercu Matki„.

Jest to edycja modlitewnika wraz z płytą CD „Przy sercu Twoim”, znanego wszystkim Zespołu Muzyki Sakralnej Lumen! Płyta zawiera nowe piosenki i pieśni do Matki Bożej we wspaniałej aranżacji.

Uwaga – nakład limitowany! Cena TYLKO –  19 zł! 

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?