Ewa: Moja pierwsza nowenna pompejańska

Świadectwo to piszę już dwa lata po odmówieniu nowenny. Moją intencją była zmiana pracy na taką w dużym mieście. Pragnęłam rozpocząć samodzielne życie z dala od domu rodzinnego, ze względu na trudne dla mnie relacje.
Read More

Dominika: Modlitwa o laske macierzynstwa odnowila mojego ducha

Zakonczylam dwa dni temu modlitwe pompejanska. Matce Bozej Pompejanskiej dziekuje za odnowe mojego ducha, za przywrocenie wartosci chrzescijanskich ktorymi mam sie kierowac w zyciu, za przygotowanie mnie do bycia matka, byc moze dziecka adoptowanego albo i z mojego lona.
Read More

Małgosia: Ogrom łask i miłości

Pragnę złożyć świadectwo ogromu łask, jakimi obdarzyła mnie i moją rodzinę Matka Boża Pompejańska. Swoją pierwszą nowennę chciałam odmówić o jedność, miłość, pokój i zgodę w małżeństwie moich rodziców, jednakże za każdym razem, gdy odmawiałam różaniec widziałam jakieś przeszkody, które uniemożliwiały mi dokończenie nowenny w tym kształcie.
Read More

Agnieszka: Podziękowanie za wszystkie otrzymane łaski

Nie wyobrażam już sobie dnia bez Różańca Świętego. I za to Chwała Panu.
Read More

Mama: Tylko Opatrzność Boża sprawiła, że Córka żyje!

Szczęść Boże. Moja córka jest dorosłą osobą. Ostatnio ktoś ją skrzywdził w sposób niewyobrażalny poprzez złe słowa, czyny i gesty. I tylko Opatrzność Boża sprawiła, że żyje!
Read More

Anna: znalezienie pracy

Miałam problem ze znalezieniem stałej pracy, jak mi sie cos udało znalezc to albo na umowe zlecenie, albo na czarno na pare dni. Zarabiałam straszne grosze. Zaczełam odmawiać nowenne pompejańską z prośbą o znalezienie dobrej pracy. Już w 52 dniu modlitwy otrzymałam telefon z propozycją pracy o umowe o prace! Wydarzył się prawdziwy cud. Dziękuję naszej Matce niebieskiej za pomoc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: znalezienie pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
dorota
Gość
dorota
witam wszystkich! zostawiam moje świadectwo tak, jak obiecałam Maryi modląc się do niej. Podczas odmawiania nowenny nie odczuwałam jakiś górnolotnych emocji- po prostu modliłam się z ufnością, ze pomimo tego, że nie ma „szału i spadających gwiazd z nieba” Maryja dotrzyma obietnicy i zlituje się nade mną. Ponadto nie wiedziałam, czy moja modlitwa nie jest „bezczelna”, bo być może o zbyt wiele prosiłam 🙂 no ale to był szczególnie istotny problem w moim życiu, z którym borykałam się od 5 lat 🙁 Maryja dotrzymała obietnicy. Jest kochana. Nie potrafię w to uwierzyć. Kiedy pomyślę, że ona mnie naprawdę słuchała to… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!