Beata: Matka Boża obdarzyła mnie wieloma łaskami

W trakcie nowenny Matka Boża obdarzyła mnie wielkim spokojem, co w moim przypadku jest bardzo ważne. Pozwoliła mi zrozumieć dużo ważnych rzeczy.
Przeczytaj całość

Klaudia: Pomoc Matki Bożej

Dziękuję za otrzymaną łaskę!
Przeczytaj całość

I: Odmawianie różańca zawsze było dla mnie bardzo trudne

Odmawiam chyba trzecią w życiu Nowennę Pompejańską. Moja intencja musi być dla mnie bardzo ważna, abym zdecydowała się na tę modlitwę, bo odmawianie różańca zawsze było dla mnie bardzo trudne.
Przeczytaj całość

Czcicielka: nadzieja

Zrozumialam jak wiele bledow popełniałam. Jakim zlym bylam człowiekiem. Chce się zmienic
Przeczytaj całość

Barbara: Kolejne wielkie cuda

Witam wszystkich bardzo serdecznie. To już moje drugie świadectwo i 4a obecnie odmawiana NP. Matka Boża wyraźnie domagała się abym napisała to świadectwo może dlatego, że dokonała ogromnych przemian w mojej rodzinie na miarę cudu.
Przeczytaj całość

Anna: znalezienie pracy

Miałam problem ze znalezieniem stałej pracy, jak mi sie cos udało znalezc to albo na umowe zlecenie, albo na czarno na pare dni. Zarabiałam straszne grosze. Zaczełam odmawiać nowenne pompejańską z prośbą o znalezienie dobrej pracy. Już w 52 dniu modlitwy otrzymałam telefon z propozycją pracy o umowe o prace! Wydarzył się prawdziwy cud. Dziękuję naszej Matce niebieskiej za pomoc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: znalezienie pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
dorota
Gość
dorota
witam wszystkich! zostawiam moje świadectwo tak, jak obiecałam Maryi modląc się do niej. Podczas odmawiania nowenny nie odczuwałam jakiś górnolotnych emocji- po prostu modliłam się z ufnością, ze pomimo tego, że nie ma „szału i spadających gwiazd z nieba” Maryja dotrzyma obietnicy i zlituje się nade mną. Ponadto nie wiedziałam, czy moja modlitwa nie jest „bezczelna”, bo być może o zbyt wiele prosiłam 🙂 no ale to był szczególnie istotny problem w moim życiu, z którym borykałam się od 5 lat 🙁 Maryja dotrzymała obietnicy. Jest kochana. Nie potrafię w to uwierzyć. Kiedy pomyślę, że ona mnie naprawdę słuchała to… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!