Aldona: Pomoc w każdej sprawie

A Matka Boża to Moja Najukochańsza Pocieszycielka, której powierzam również swoje radości i chwile szczęścia dziękując jej za Wszystko!!!! I nie raz zwracam się do Niej swoimi słowami i wiem, że Ona najlepiej mnie rozumie - wyobrażam sobie wtedy jak mnie przytula i pociesza - i zaraz robi mi się lepiej...wtedy biorę się w garść i zaczynam walczyć z trudnościami dnia codziennego.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Na ratunek małżeństwu

Kochani, chciałam Wam napisać o cudach, które zdarzyły się w moim życiu podczas odmawiania Nowenny. Obecnie odmawiam drugą nowennę, część dziękczynną, ale zdarzyło się już tak wiele, że muszę o tym napisać, bo wiem, że tak jak ja kiedyś szukałam takich informacji, są osoby, które walczą o swoje małżeństwo i...
Przeczytaj całość

Emanuela: Muszę powiedzieć , że szukałam naprawdę skutecznej modlitwy

Chciałabym złożyć świadectwo otrzymania ŁASKI wysłuchania mojej modlitwy Nowenną Pompejańską. O tej Nowennie po raz pierwszy przeczytałam w Naszym Dzienniku w 2014 r.
Przeczytaj całość

Marta: Świadectwo

kwietnia skończyłam odmawiać swoją 4 nowennę, dzięki niej otrzymałam wewnętrzny spokój, oraz spełnienie swoich próśb. Choć nie zawsze spełniają się one tak, jakbyśmy tego chcieli, jednakże tam na górze najlepiej wiedzą czego i kiedy nam potrzeba :)
Przeczytaj całość

Malgorzata: Łaska już w pierwszym dniu odmawiania Nowenny!

Ale to nie wszystkie łaski jakimi zostalam obdarzona spokój w sercu radość z życia za to wszystko pragne podziękować Najukochanszej Matuchnie
Przeczytaj całość

Monika: Zdany egzamin na prawo jazdy

Po raz pierwszy o nowennie pompejańskiej usłyszałam od znajomej, która podarowała mi ulotkę z informacjami na temat tej modlitwy. Pomyślałam że mogłabym się pomodlić w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy. Pomimo moich usilnych starań niestety oblałam 3 egzamin i byłam naprawdę załamana tym, że nie mogę się z tym uporać. Dodatkowym problemem było to że pozostawałam bez pracy i było mi trudno sprostać kosztom jakie niosły ze sobą kolejne egzaminy.
Rozpoczęłam więc modlitwę nowenną mając nadzieje, że Matka Boża wysłucha mojej prośby. Przystąpiłam do egzaminu i niestety tym razem również się nie udało. Zastanawiałam się dlaczego tak się stało, przecież to nowenna nie do odparcia, przecież Matka Boża obiecała itd. W moim sercu pojawił się bunt, były też łzy ale ostatecznie przyjęłam tę porażkę, pomyślałam że Maryja wie lepiej, zdałam się całkowicie na jej wolę. Kiedy upłynęło trochę czasu znowu zaczęłam próbować, znów zaczęłam modlić się kolejną nowenną w tej samej intencji z tą tylko różnicą, że tym razem postanowiłam odmówić cztery części różańca (razem z tajemnicami światła), a nie jak poprzednio trzy. Zapisałam się na egzamin i ZDAŁAM! To było niesamowite doświadczenie bo podczas całego egzaminu czułam opiekę Matki Bożej. Trudno mi to opisać słowami ale ja po prostu wiem, że ona mi w tym czasie cały czas pomagała.

Chciałam zachęcić wszystkich, którzy mają wątpliwości czy warto modlić się nowenną pompejańską, że naprawdę warto. Matka Boża wysłuchuje próśb swoich dzieci, czasami trzeba tylko trochę poczekać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Monika: Zdany egzamin na prawo jazdy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Q
Gość

Nie wierze, w to co czytam!
Oby także pomagała Ci podczas jazdy jak już odbierzesz prawko bo inaczej kogoś niechybnie przejedziesz!
Umiejętności jazdy samochodem nie można wymodlić, to są godziny treningu i nauki!
Czy jeśli będę się regularnie modlić, nauczę się za miesiąc gry na perkusji?

Monika
Gość
Monika
Co by Ci tu takiego mądrego odpowiedzieć? Nie wiem czy w ogóle dokładnie przeczytałeś moje świadectwo, nie napisałam tam, że nie potrafię prowadzić samochodu i tylko dlatego, że modliłam się nowenną zdałam egzamin, nie napisałam, że umiejętność jazdy samochodem można wymodlić. Modliłam się o zaliczenie samego egzaminu: o to żebym się nie denerwowała, żeby stres nie przeszkodził mi wykorzystać wszystkich umiejętności jakich nauczyłam się podczas kursu, modliłam się o dobrego egzaminatora. To nie zawsze jest takie proste, stres na egzaminie niestety robi swoje. Może nie zdajesz sobie sprawy, że są również takie osoby na tym świecie które łatwo się denerwują.… Czytaj więcej »
Wierząca
Gość
Wierząca
Moniko, po co się tłumaczysz. Ja egzamin zdałam za piątym razem i też się o to modliłam, tyle że do św. Rity. I doskonale Cię rozumiem, stres potrafi zabić największe umiejętności. Na ostatnim egzaminie, który już zdałam jechałam, pewnie i nawet nie zwracałam uwagi na egzaminatora i może dlatego mi się udało. (Bo to jest loteria i to przyznaje każdy) Matka Boska może nie sprawiła, że nauczyłam się idealnie jeździć, ale może miała wpływ na to, że na drodze jechało mniej samochodów, egzaminator miał dobry humor, jakiś pieszy nie wbiegł nagle na przejście, albo że cały czas było zielone:) A… Czytaj więcej »
anna
Gość

nie wiem ile trzeba poświęcić czasu aby nauczyć się gry na perkusji, ale wydaje mi się że paradoksalnie trwa to dłużej niż jazda samochodem, która jest bardziej odpowiedzialnym zajęciem. a Monika raczej nie modliła się o zdanie „na farta” , tylko o pomoc w opanowaniu pewnych umiejętności a przede wszystkim opanowaniu stresu, bo egzaminatorzy są różni, skąd ja to znam.

Rita
Gość

zapraszam na swietarita.blog.pl tam umieściłam skuteczną modlitwę do Świętej Rity która jest patronką spraw trudnych, mnie wysłuchała 🙂

Szczęśliwa
Gość
Szczęśliwa

Wczoraj zdałam Prawo jazdy i zawdzięczam to Świętej Ricie Modliłam się trzy dni do Świętej Rity od spraw beznadziejnych. Oblałam już dużo razy i traciłam nadzieję aż przeczytałam pewną historię na swietarita.blog.pl i postanowiłam zrobić to samo przecież nic nie stracę modląc się pomyślałam i wczoraj zdałam Jestem szczęśliwa i każdemu mówię że to zasługa Świętej Rity .

Ilona
Gość

Święta Rita jest Wielka☺***Mi też bardzo pomogła.Zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy za pierwszym razem(chodź nie przepuszczałam ze mi się uda) ale gorliwie modliłam się do Świętej przed egzaminem…☺ i zostałam wysłuchania…Módlcie się do Świętej Rity a ona napewno was wysłucha!!!

Dziekuje Tobie Duchu Sw Za spelnienie moich marzen amen
Gość
Dziekuje Tobie Duchu Sw Za spelnienie moich marzen amen

Ja tez zdalam egzamin na prawojazdy przed egzaminem prosilam Ducha Sw zeby mnie oswiecil i zdal Za mnie egzamin jestem pewna Ze To duch Sw mi pomogl zdac Dziekuje Tobie Duchu Sw Za te laske dla mnie Kasia

Obrazki z nowenną pompejańską?