Modlitwa o maturę

11 marca 2012 r. zaczęłam odmawiać różaniec w intencji swojego syna Mariusza o skończenie w terminie szkoły średniej, zdanie matury i egzaminu zawodowego oraz powrotu na drogę wiary. Sytuacja z matematyki była beznadziejna czyli „1” i poprawka w sierpniu, czyli matura i egzamin zawodowy za rok. Dziś po radzie pedagogicznej, dowiedziałam się, że Mariusz dostał zaliczenie z matematyki i może zdawać egzaminy:-))) Proszę o błogosławieństwo Boże dla nauczycieli i dziękuję Matce Bożej Różańcowej

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

4 1 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
48 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
maturzysta2012
maturzysta2012
02.05.12 12:07

Proszę, pomódl się i za mnie. Podchodzę do poprawki z matematyki po raz 4 i straciłem już całkowicie wiarę, że tym razem mi się uda. Walczę i staram się, lecz wciąż brakuje mi 1 czasem 2 punktów. Jestem całkowicie załamany.

Anna
Anna
06.05.12 10:24

Z wielkim wzruszeniem przeczytałam Twoją prośbę. Z wielką radością oraz ufnością w bezgraniczną moc łaski Matki Boskiej Pompejańskiej powierzę Jej Twoją intencję. Do mojego poprzedniego wpisu muszę jeszcze dodać następne świadectwo. Mój syn na około 30 lektur obowiązujących w trakcie edukacji w technikum – przeczytał 2 (słownie i dosłownie: dwie). Na maturze były właśnie te dwie potrzebne!!! :-)))))))) Chwała Mateńce!!!!!
P.S. A jak masz na imię?
Pozdrawiam Anna

Maturzysta2012 ostatecznie
Maturzysta2012 ostatecznie
07.05.12 00:06
Reply to  Anna

Gratuluje zatem, że synowi się udało. W wielkim skupieniu studiuje arkusze i rozwiązuję zadania, wszak nie tylko modlitwa ale i nauka pomaga. Już chyba tylko wiata pomoże mi 8 Maja uporać się z zadaniami i stresem.

Przedstawię się pisząc wiadomość email: maturzysta2012@interia.pl

Aleksandra
Aleksandra
06.05.12 22:31

Witam Cię serdecznie. Mam na imię Ola i jestem w rozpaczy … we wtorek 8 maja piszę maturę z matematyki a ja kompletnie nic nie potrafię… to nie o to chodzi że ja się nie uczyłam , uczyłam się ,próbowałam jakoś się ratować bo zawsze byłam beznadziejna z matematyki ,a teraz gdy za kilka dni matura ja popadam w panikę bo mam tyle planów na przyszłość i boję się że wszystko legnie w gruzach nie chcę zawieść swojego chłopaka jak i rodziców a co najważniejsze siebie… piszę tą wiadomość ze łzami w oczach bo ja strasznie boję się o moją… Czytaj więcej »

Anna
Anna
08.05.12 21:03
Reply to  Aleksandra

Olu, proszę, zacznij odmawiać nowennę. Teraz już za oceniających, żeby byli dla
Ciebie łaskawi. Wiara czyni cuda. Gdybyśmy mieli wiarę wielkości ziarnka gorczycy,…. góry można przenosić a nie tylko maturę zaliczać. Uwierz. Nie wątp.
Niech Cię Dobre Anioły mają w swojej opiece.
PAX
Anna

Anna
Anna
30.06.12 21:47
Reply to  Aleksandra

Olu jak Ci poszła matura?

Maturzysta2012 ostatecznie
Maturzysta2012 ostatecznie
07.05.12 11:36

I nie wiem czy to coś pomoże, przecież Nowennę odmawia się ponad 50 dni. Odstawiam arkusze i wychodzę na długi spacer, coś się we mnie zmieniło nagle. Nigdy nie uważałem siebie za człowieka głęboko wierzącego, ale po przeczytaniu wiadomości od Ciebie Aniu mam wrażenie, że ktoś przy mnie cały czas jest i wspiera mnie w działaniu. Obolałe plecy są lżejsze, głowa już nie pełna czarnych myśli a oddech spokojniejszy. Nawet jeśli to nic nie pomoże to serdecznie dziękuje, że pomodliłaś się w mojej intencji, to dla mnie wiele. Pozdrawiam.

Anna
Anna
08.05.12 20:56

Wczoraj na przygotowaniu Liturgii Słowa prosiłam Dobrego Boga i Jego Mateńkę o dobrze zdany egzamin maturalny z matematyki dla wszystkich humanistów a szczególnie dla tych, którzy mnie o to prosili takimi słowami (wybaczcie, brakowało mi już argumentów :-))) ) : „Panie Boże okaż miłosierdzie wszystkim maturzystom, ześlij na nich Ducha Świętego i przyślij im do pomocy takich Świętych, którzy umieją matematykę”. Odmawiałam też codzienne tajemnicę światła w Waszej intencji, oraz przyjmowałam komunię Świętą. W przypadku mojego syna efekt, który przerósł najśmielsze oczekiwania. Nie umie, nie rozumie i nie uczył się matmy bo i tak było to bez sensu. Raz nawet… Czytaj więcej »

Aleksandra
Aleksandra
08.05.12 13:17

Panie Marku dziękuję za modlitwę i wierzę ,że dzięki wsparciu jakie od was otrzymałam zdam maturę , dzisiejsza matematyka jakoś poszła ,szczerze mówiąc czułam ,że ktoś nade mną czuwa… było mi raźniej. Oby w czerwcu przyszły wyniki ze zdanym egzaminem maturalnym to będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Ściskam i pozdrawiam Ola 😉

Anna
Anna
08.05.12 21:17

Wiem, że jesteś pod dobrą opieką.
Jak nie umiesz się modlić, to proszę czytaj Pismo Święte.
Ta lektura rozświetla życie….
Któż jak Bóg!
Anna

Maturzysta2012 ostatecznie
Maturzysta2012 ostatecznie
08.05.12 22:28

Byłem. Napisałem. Rozwiązałem. Wyników w internecie nie sprawdzam. Dziękuję serdecznie Aniu za modlitwę i wiarę w moje siły. Cały czas czułem przy sobie opiekę. Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. Wystarczy 30%. Pozdrawiam i zaczynam odmawiać Nowennę.

Anna
Anna
08.05.12 22:47

Ja też zaczynam dziś drugą w swoim życiu Nowennę Pompejańską.
Dobrze ją zacząć modlitwą do Ducha Świętego o dar wytrwałości w odmawianiu.
Dasz radę. A jak zobaczysz jakie cuda się zaczną dziać, to będziesz chciał odmawiać dwie lub trzy dziennie. Tylu ludzi potrzebuje pomocy. Podpowiem Ci, że jest aplikacja na telefon z różańcem, np.: http://creocode.com/.

P.S.
Przesadziłam z tym entuzjazmem. Mój syn zajrzał do tablic, które były na maturze i tam znalazł wzór i dlatego twierdzi, że ciągów nauczył się na maturze. Sorki. Ale i tak nieźle!

Pozdrawiam serdecznie
Ania

Aleksandra
Aleksandra
09.05.12 01:18

Święta prawda Pismo Święte czytam zawsze gdy potrzebuję otrzymać odpowiedź od Boga na trapiące mnie pytania i szczerze mówiąc często odpowiedzi są niesamowicie trafne! P.S dodam że wylosowałam miejsce z numerem 7 i mam nadzieję że to ta szczęśliwa siódemka 😉 i zacznę odmawiać nowennę ,masz rację Aniu wiara czyni cuda !

Maturzysta2012 ostatecznie
Maturzysta2012 ostatecznie
09.05.12 08:38

Hm… intencje mam dobre, ale zupełnie nie wiem jak odmawiać Nowennę. Gubię się w różańcu i sposobie jego odmawiania. Jakieś wskazówki?

Anna
Anna
09.05.12 09:16

Nowenna, którą odmówiłam, była moją nauką różańca. Nie było łatwo. Wydrukowałam sobie taką ściągę, na podstawie informacji zamieszczonych na tej stronie. Kopiuję ją często i rozdaję znajomym i nieznajomym, którzy potrzebują takiego oręża na codzienny bój o siebie lub swoich bliskich. Nawet jak zrobisz to niedoskonale, Miłosierna Matka na pewno Ci to wybaczy i wspomoże Cię łaskami. Uważam, że po przeczytaniu instrukcji „jak odmawiać…” – wszystko pójdzie gładko. Wieczorem mogę Ci przesłać swoją ściągę, tylko w jakim formacie – ja napisałam ją w corelu (plik cdr). Niech Ci Dobry Bóg błogosławi.

Maturzysta2012 ostatecznie
Maturzysta2012 ostatecznie
09.05.12 23:44

maturzysta2012@interia.pl

czekam zatem na wskazówki na poczcie.

Kasia
Kasia
17.05.12 11:51

Czytam o tej nowennie, bo przez przypadek trafiłam na nią. Nigdy nie byłam osobą zbyt religijną ale jak mówią jak trwoga….. Otóż mam gigantyczny problem z synem, lat 17. Z mądrego, bardzo dobrze uczącego sie chłopca, stał się arogantem, kompletnie zarzucił naukę, gdyż uznał ze ma inne plany na życie nie związane z edukacją. Na nic nasze prośby, płacze, kary, krzyki. NIC NIE DZIAŁA! uparty jak osioł, wie swoje i już. W tym roku nie zda z I klasy liceum do drugiej, co przy jego podejściu do nauki może skończyć się tym, że zostanie z ukończonym gimnazjum. Dla mnie to… Czytaj więcej »

Anna
Anna
20.05.12 00:38
Reply to  Kasia

Witam. Kasiu, nie noś krzyży za swego syna. Ty podnoś go na swoich Matczynych rękach do Boga, polecaj jego intencję Mateńce Pompejańskiej. I nie krzycz, proś Ducha Świętego o mądrość i rozmawiaj. Złe słowo zabija i nie da się cofnąć. Kochaj swego synka Jasia, najmądrzej jak umiesz. Bądź w wymaganiach konsekwentna ale zaczynaj od drobnych rzeczy. Gdzieś się pogubiliście. Zadbaj o to, żeby miał w Tobie oparcie, bez względu na to co się będzie działo. Jesteś jego Mamą, siedemnaście lat… to dziecko. A ty co myślałaś i jak postępowałaś w tym wieku? Zawsze byłaś potulna? Kochaj i módl się za… Czytaj więcej »

Kasia
Kasia
21.05.12 10:00
Reply to  Anna

Aniu, dziękuję za Twoje słowa, bardzo ich potrzebuję, bo sama tracę wiarę w jakiekolwiek porozumienie i dobroć z Jego strony. Potrafi tak ranić….Chwilami nie mam już ani siły ani nadziei. Jestem zagubiona, rozczarowana, zdruzgotana i przerażona jednocześnie. Boję się najbardziej, że nie mam w sobie już tyle wyrozumiałości i miłości aby to przezwyciężyć. Strasznie się z tym czuję. Potrzebuję wsparcia i siły, bo sama nie przejdę przez to.

Anna
Anna
23.05.12 23:06
Reply to  Kasia

Kasiu. Ja leczenie z takiego stanu w jakim ty jesteś, zaczęłam od początku czyli od przypomnienia sobie „kochania” swojego dziecka jak byłam z nim w ciąży. Przeszłam przez narodziny, pierwsze kroki, słowa, piaskownicę, poobijane kolana, przedszkole, szkołę… za wszystko to dziękowałam Bogu i błogosławiłam swojemu dziecku i kochałam je jeszcze bardziej. Oczywiste się stało, że nic z tego co przeżyłam nie było pomyłką przypadkiem, więc doszłam do wniosku, że ten obecny etap w życiu też czemuś służy i tylko od mojej miłości i pełnego zaufania Bogu zależy jak z tej próby wyjdziemy. Czy nas to zbliży czy porani tak, że… Czytaj więcej »

Anna
Anna
20.05.12 11:52
Reply to  Kasia

Pamiętaj:

– KARA OGLĄDA SIĘ WSTECZ A DYSCYPLINA PATRZY W PRZYSZŁOŚĆ.

-GDZIE BÓG JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU, TAM WSZYSTKO JEST NA SWOIM MIEJSCU.

tatiana
tatiana
25.05.12 17:03
Reply to  Kasia

Witaj Kasiu!
To co napisałaś,to wypisz ,wymaluj również mój syn.Tylko on ma 15 lat…
Wszyscy chcą mu udzielić pomocy,zastanawiają się za niego co zrobić jeszcze żeby zdał a on ma to gdzieś.Prośby,grożby nic nie pomagają.Próbowałam odmawiać nowennę pompejańska w jego intencji ale poległam w części dziękczynnej.Kilka lat temu zapisałam sie do Różańca rodziców i odmawiam codziennie 1 dziesiątkę różańca w intencji dzieci.Może też spróbuj?Ja juz się zdałam na Boga,tylko on zdoła uratować sytuację,bo on może więcej.Pomodlę się za Jaśka…Trzymaj się…

lenas
lenas (@lenas)
20.05.12 17:28

Kochani-odmawiam kolejną NP , teraz w intencji matury mojego syna…Jest zdolny, ale ufam, że i ta modlitwa mu pomoże i Duch Św. napełni go mądrością. Zależy mi bardzo na jego sukcesie i sukcesie moich uczniów…W ich intencji też się modlę koronka do miłosierdzia bożego.
Pozdrawiam wszystkie mamy maturzystów;-)

Anna
Anna
11.07.12 14:37

Mariusz zdał maturę. Mój syn. Trzeci.

Nowenna Pompejańska J E S T modlitwą nie do odparcia!!! Nic jej się nie oprze!!!

To po ludzku było niemożliwe………….

Błogosław Duszo moja Pana!
Dziękuję Ci serdeczna i miłosierna Matko!

Anna

P.S.
Szczegóły na żądanie a dowody beznadziejnej sytuacji przed maturą w dokumentacji szkolnej, w tym beznadziejne wyniki matur próbnych…………………………………………..

Weronika
Weronika
26.08.13 21:05

Witam! Jestem tegoroczną maturzystką, wiem, ze jest już późno i prawdopodobnie nikt tego nie zdąży odczytać do jutra ale mimo wszystko nie zaszkodzi spróbować. A mianowicie chciałam kochani prosić was chociaż o najkrótszą modlitwę w mojej intencji o zdanie matematyki poprawkowej jutrzejszego dnia. Bardzo mi na tyn zależy przyniosłam mojej mamie straszny zawód, smutek i wstyd oblaną maturą i nie chciałabym ponownie jej zawieść. Bóg z wami!!!

Joanna
Joanna
12.09.13 22:51

Witam . Bardzo proszę o modły za moją poprawkową maturę. Jutro są wyniki. 🙁

MM
MM
08.12.13 22:36

Proszę już teraz o modlitwę abym zdała maturę w maju z matematyki! Proszę !!!!

alwaysbecool12310
alwaysbecool12310
15.02.14 18:14

Witam, jestem typową humanistką. Z matematyki korepetycje mam od zawsze, odkąd pamiętam. Tracę siły i motywacje za każdą porażką, a jest ich coraz więcej. Nie zdałam jeszccze ani jednej próbnej matury. Musze miec min 30 % ażeby zdać.Rodzice płacą za korepetycje, a mi strasznie smutno, że nie umiem tego wykorzystac chociaz sie staram. Serdecznie proszę o modlitwę w tej intencji 🙁

Klaudia
Klaudia
27.03.14 20:00

Cześć! Nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiem. Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji. Matematyka to dla mnie koszmar, czarna magia. Staram się bardzo uczyć tyle ile mogę, zapisałam się na początku roku na korepetycje a mimo to wciąż nie czuję się pewna. Mam jednak nadzieję, że damy radę i zdamy ten egzamin. Powodzenia 🙂

Ania.
Ania.
04.05.14 13:44

Jutro rozpoczynam bój maturalny. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej matury. Poświęciłam wiele siły i czasu na przygotowania, jednak wciąż czuję się niepewnie. Najbardziej zależy mi na matematyce, gdyż ścisłowcem nigdy nie byłam. Będę bardzo wdzięczna za modlitwę, chcę się czuć pewnie i bezpiecznie. Pozdrawiam Was ciepło!:)

Dorota
Dorota
05.05.14 04:59

Matko Boża miej pod swoją opieką Łukasza który zdaje maturę błogosław mu.Wspieraj mnie i rodzinę w zdrowiu i pomagaj w pracy z błogosławieństwem.

Karolina
Karolina
15.06.14 19:50

Proszę o modlitwę w intencji mojego egzaminu maturalnego z biologii z poziomu rozszerzonego z tego roku. W tym roku podchodzę 4 raz, wierzę, że tym razem byłam przygotowana w 99,99%. Proszę o modlitwę o uzyskanie nie mniej niż 82% z biologii. Nie chcę już więcej zawodzić moich kochanych rodziców, którzy mimo niepowodzeń, wciąż we mnie wierzą. Moja cudowna Mama wierzy we mnie bardziej niż ja sama, proszę pomódlcie się za mnie do Boga, abym zdała egzamin maturalny na 82% i żeby moja Mama w końcu była ze mnie dumna.

nieznajoma
nieznajoma
15.06.14 22:12
Reply to  Karolina

Raczej się trzeba pomodlić za Twoją mamę, aby umiała kochać swoje dziecko takie jakie jest i aby ono nie musiało ciężko pracować na jej miłość.

Michal
Michal
21.08.14 09:43

Witam. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej matury z matematyki, podchodzę do niej już po raz 4. Mimo walki, długiego czasu nauki, korepetycji, zawsze zabrakło punkcika lub punktów. Kolejne korepetycje kosztują moją mamę (gdyż mieszkam jedynie z nią i nie jest łatwo), w tym roku wyjechałem zagranicę, aby odłożyć chociaż troszkę i pomóc mamie , dopiero co wróciłem, a matura już we wtorek, powtarzam materiał, próbuje uwierzyć, ale nadal ciężko…
Proszę o modlitwę w mojej intencji

ja
ja
21.08.14 22:25

Bardzo proszę o modlitwe, abym zdała maturę poprawkową z matematyki ktróa będzie 26 sierpnia. Uczę sie całymi dniami, chodzę na korepetycje od ponad 8 miesiecy byłam dobrze przygotowana na majowy egzamin poprzednie arkusze rozwiazywałam na ponad 50% ale niestety w tym roku dali tak trudna ze nie poradziałam sobie. od kiedy dowiedziałam sie ze nie zdałam zaczęłam znow chodzic na korepetycje ucze się po 10 godzin dziennie, nie mam juz siły a i tak nie czuje sie pewna czy zdam.. Błagam o modlitwe bo tylko w Bogu moja nadzieja

Elwira Styczeń
Elwira Styczeń
09.02.15 15:40

Witam,bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej matury która już zapasem. Przygotowuje się całymi dniami ale wiem że bez pomocy Boga nie wiele mogę zdziałać, dlatego już dziś proszę o modlitwę w tej intencji. Od dziś zaczynam odmawiać nowennę pompejańską,wierzę że dzięki niej,wyniki na maturze będą rewelacyjne. Pozdrawiam, Elwira 🙂

Damian
Damian
13.04.15 20:51

Jeżeli jakaś dobra dusza znalazła by dosłownie chwilę, proszę o modlitwę w mojej intencji… ostatnie (4) podejście do matury z matematyki… Uczę się ale wszystko mi tak ciężko wchodzi do głowy 🙁 Boję się, że znowu nie zdam a tak bardzo chciałbym zacząć studia i zmienić swoje życie. Sam również się modlę. Dziękuję. Twoja dobroć na pewno do Ciebie wróci.

kasia
kasia
20.04.15 22:16
Reply to  Damian

Ja się pomodlę za Ciebie. Jeszcze rok temu prosiłam o to samo, miałam 2 podejścia do matury z matematyki. Za drugim razem zdałam:) włożyłam dużo pracy w to,aby zrozumieć i nauczyć się matematyki. Też chciałam zmienić swoje zycie, dzisiaj kończę pierwszy rok pielegniarstwa:) Zobaczysz Tobie też się uda!

Teresa.A
Teresa.A
21.04.15 04:45
Reply to  Damian

Damian zmówię dziś w Twojej intencji 1 dziesiątkę różańca – zesłanie Ducha Św.
A Ty ten lęk odrzuć od siebie …że możesz nie zdać . ZDASZ!

Gosia
Gosia
05.05.16 09:11

Późno znalazłam tę stronę. Dzisiaj matura z matematyki mojego syna. Średnia ocen na koniec technikum; prawie 4,0 tylko z matematyki – dopuszczający. Denerwuję się chyba bardziej niż On. Jest w internacie, piszę krótkie sms-y typu: pisz z Bogiem itp. Modlę się i moja rodzina też (mąż, rodzice, teściowie). Jednak brak mi słów prawdziwie dobrej modlitwy. Proszę Was o wsparcie modlitewne. Matura się już zaczęła.

Radek
Radek
03.04.17 22:52

Proszę o modlitwę w sprawie dopuszczenia do matury, piszę próbną za tydzień i od tego zależy czy będę dopusczony do matury czy zostanę z 1

Anonimowa
Anonimowa
05.05.18 00:07

Witam serdecznie. W poniedziałek pisze kolejny raz mature z matematyki. Walczę, nie poddaje się, robie wszystko co w mojej mocy. Prosze was pomódlcie się za mnie, aby mój umysł był świeży, abym pokonała stres podczas egzaminu, żeby finalnie egzamin przebiegł pomyślnie i było upragnione 30%,Dziękuje

Monika
Monika
18.06.18 23:00

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Joanny ; jutro zdaje maturę ustną z niemieckiego i angielskiego , Mateńko mniej nas wszystkich w swojej opiece.

Alan
Alan
16.07.20 23:00

Bardzo prosze o modlitwe za mnie , o zdanie matury z jezyka polskiego,wierze ze Pan i Maryja mi pomogą

48
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x