Ania: Ta modlitwa jest wspaniała

Zawierzajcie swoje życie Maryi i czytajcie dobrze wskazówki, które nam daje. Modlitwa ma wielką moc, ale połączona z czynami, daje jeszcze więcej.
Read More

Iwona: Nadzieja dzięki nowennie

Obecnie jestem w trakcie odmawiania 6 nowenny w moim życiu. Jest to nowenna w intencji pracy. W obecnej pracy sytuacja jest nie do zniesienia, prawdopodobnie stracę pracę,
Read More

Bozena: Chwała Tobie Najświętsza Maryjo Panno

Kilka razy trafiała do szpitala i to był ciężki czas dla całej naszej rodziny, żyliśmy w strachu o nią i o to maleństwo (szczególnie że jedną stratę już przeżyliśmy).
Read More

Mena: Spokój i nadzieja

Aktualnie odmawiam trzecią nowennę pompejańską. Moja prośba do Matki Bożej w intencji której się modliłam nie została jeszcze wysłuchana, ale chciałam bardzo podziękować Maryi za wewnętrzny spokój i siłę, którą mi dała do pokonywania codziennych trudności.
Read More

Łucja: Pomoc Maryi i św. Józefa

Drodzy Czciciele Matki Boskiej Pompejańskiej i Świętego Józefa!W ostatnim,54 dniu Nowenny Pom.(część błagalna) ,mimo wielu przeszkód i zniechęcenia,moje modlitwy o rozwiązanie problemu córki, zostały w 99 % wysłuchane
Read More

„Królowa Różańca Świętego” już jest!

Dziś, w Święto Matki Bożej z Lourdes, otrzymaliśmy z drukarni pierwszą partię „Królowej Różańca Świętego„. Już od przyszłego tygodnia zaczniemy wysyłkę gazety do tych, którzy chcą otrzymać bezpłatny egzemplarz.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "„Królowa Różańca Świętego” już jest!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kohut
Gość

Codziennie odmawiam nowennę za zdrowie mojej bliskiej kochanej osoby, wierzę że Matka Boska wysłucha mojej prośby i razem będziemy cieszyć się darem Najświętrzej Pani, wierzę że jeszcze w tym roku będziemy szczęśliwi za Jej pomocą.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!