Pytanie na Nowy Rok….

Kim jest dla Ciebie Maryja? To pytanie powinien postawić sobie każdy z nas w Nowym Roku! To pytanie zadaje w swoim filmie ks. Piotr Śliżewski, charyzmatyczny ewangelizator i rekolekcjonista.

Nie bez przyczyny nazywamy Maryję naszą matką. Jeśli Pan Jezus jest ojcem naszych dusz to Maryja jest ich matką. Matką duchową daną nam od Boga w odwiecznym planie Zbawienia. 

Kim była  młoda dziewczyna, której Bóg powierzył najważniejszą rolę w dziejach świata? Dlaczego właśnie Ona została Matką Zbawiciela i Matką wszystkich wierzących? 

W  filmie „Kim jest dla mnie Maryja”otrzymujemy materiały do medytacji na ten temat oraz refleksję nad głównym przesłaniem filmu. Musimy bowiem odpowiedzieć sobie na pytanie: Kim dla mnie jest Maryja? Odpowiedź na nie  jest kluczowa do pogłębienia naszej wiary i relacji z Matką Boga. 

W trakcie filmu przeżyjesz piękną podróż po polskich sanktuariach maryjnych. Refleksje, którymi dzieli się z nami ksiądz Piotr Śliżewski będą dla ciebie wyjątkowymi maryjnymi rekolekcjami. Ten czas skupienia i duchowej drogi przez miejsca poświęcone Matce Najświętszej pozwoli Ci zbliżyć się do tej najlepszej z Matek drogą zaufania i dziecięcej miłości.

Wejdź na maryjne ścieżki wraz z księdzem Piotrem, udaj się w wyjątkową duchową podróż, odkryj pobożność maryjną, a wstawiennictwo Matki Bożej przyczyni się do twojego uświęcenia, wyrwania z grzechów i życia w zjednoczeniu z Panem Bogiem! 

Matka czeka na Ciebie z niezwykłym duchowym ukojeniem, gdy już odpowiesz sobie na pytanie: Kim jest dla mnie Maryja… 

Film trwa 70 min. Patronuje mu czasopismo: „Królowa Różańca Świętego”.

Zobacz trajler:

Jak zakupić film?

Kliknij na ten link:

https://rosemaria.pl/kim-jest-dla-mnie-maryja-film-ks-slizewskiego

Książka: Kim jest dla mnie Maryja - film ks. Śliżewskiego

Kim jest dla mnie Maryja - film ks. Śliżewskiego ks. Piotr Śliżewski

Wejdź na maryjne ścieżki i wraz z księdzem Piotrem udaj się w wyjątkową duchową podróż! Maryja przynosi ukojenie w trudnych chwilach naszego życia! Przekonasz się o tym po obejrzeniu tego wyjątkowego filmu!

Zobacz

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!