Teresa: Prosiłam o cud

Nowenne Pompejanska odmawiam trzeci raz z koleji. Jestem wdzieczna Matce Bozej za pomoc ktora otrzymalam. Nie jestem w stanie opisac tego wszystkiego co dzieje sie na chwile obecna. Wiem ze dam rade dokonczyc 3nowenne pomimo pokus podszeptow sila zlego. Krolowo Rozanca Swiwtego miej moich bliskich i mnie w swojej opiece. Nie poddam sie i dam rade. Na Twoja czesc i chwale. Dziekuje Matko Pompejanska

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iwona
Iwona
13.11.19 19:41

Odmówiłam Pompejanke w intencji mojego syna, z prośba o uwolnienie od nałogu komputera, gdyż syn żyje bardziej w wirtualnym świecie niż realnym i z tego powodu jego życie jest pasmem porażek. Pokładałem ogromna wiarę w to ze Matka Boża pomoże mi to zagubione dziecko wyprowadzić z tego internetowego tygla. Stało się inaczej, mój syn kupił właśnie sobie nowy, super wypasiony komputer, który teraz pochłoną go bez reszty. Wyć mi się chce i zachodzę w głowę, czy aby warto modlić się w takich intencjach za osoby niewierzące (bo taki jest mój syn), czy może należałoby zacząć nowennę w intencji nawrócenia? Może… Czytaj więcej »

Natka
Natka
14.11.19 12:50
Reply to  Iwona

A może taka jest droga Twojego syna? Może w przyszłości znajdzie prace związane z komputerami? Nawet na „graniu w gry” ludzie dzisiaj zarabiają duże pieniądze. Może spróbuj spojrzeć na to w taki sposób?

Iwona
Iwona
14.11.19 13:31
Reply to  Natka

Mój Syn ma 24 lata, dwa razy podejmował studia i dwa razy je „zawalał”, wszystko dzięki notorycznemu siedzeniu przed komputerem. Ukończył liceum, nie ma zawodu a teraz pracuje fizycznie i często się spóźnia do pracy, bo oczywiście siedzi prawie do rana i gra, a do pracy ma na 7 rano. To już kolejna Jego praca, ta jest warunkowa, ponieważ już poważnie podpadł, symulował, że jest chory i sprawa wyszła na jaw, a wszystko dzięki komputerowemu uzależnieniu. Jak widzisz, koło się zamyka.

mena
mena
14.11.19 15:29
Reply to  Natka

Do Natka,Owszem ludzie zarabiają grając jednak gdy mają zdrowe podejście,odzielają życie w realu. Inaczej jest to nałóg tak samo ciężki jak inne.

Dominika
Dominika
14.11.19 13:41
Reply to  Iwona

Radzę modlić się w intencji nawrócenia i nic na siłę, zaufać i pozwolić Matce Bożej działać.
Pozdrawiam

Iwona
Iwona
14.11.19 14:04
Reply to  Dominika

Masz rację tak zrobię. Również pozdrawiam.

Andrzejowa
Andrzejowa
14.11.19 17:35
Reply to  Iwona

On mieszka sam czy ktoś się nim opiekuje? Pytam poważnie, bo może jak zauważy, że nie ma już czystych ubrań ani nic do jedzenia to zejdzie w końcu na ziemię i zauważy że życie to nie gra?
Może jak zawali kolejna pracę i nie będzie to stać na opłacenie rachunków i kupno nowych gadżetów do kompa to się zacznie opamietywać?
Może czasem twardą miłość jest najlepszym co możemy zrobić dla uzależnionego: pozwolić mu odczuć konsekwencje jego własnych decyzji. Tylko tyle i aż tyle.

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA