Jaki jest doskonały prezent dla wierzącej kobiety?

Biżuteria stanowi ozdobę każdej kobiety, ale może też być doskonałym elementem przypominającym o modlitwie. Osoby wierzące starają się w każdej chwili dnia utrzymywać kontakt z Bogiem na modlitwie. Dewocjonalia doskonale w tym pomagają.

Biżuteria w prezencie

Różaniec na rękę to doskonały prezent dla każdej wierzącej kobiety. Panie chcą żyć na wzór Maryji, matki Jezusa, która była wzorem chrześcijańskiego życia, posłuszeństwa Panu. Zawsze mówiła mu „Tak”, bez zadawania zbędnych pytań. Po prostu ufała. Modlitwa różańcowa towarzyszy i dziś wielu paniom, ale nie tylko paniom. Również mężczyźni odnajdują w Maryji wzór kobiecości i chcą, by ich żony żyły tak jak Maryja.

Różaniec na rękę– ten dyskretny element będzie przypominał o modlitwie w każdej chwili. Będzie można przesunąć palce po paciorkach i odmówić modlitwę na przykład w komunikacji miejskiej podczas podróży czy spaceru.

Z okazji religijnych warto podarować prezenty, które mają jakiś sens i są związane z danym świętem. Dlatego okazje związane z religią to doskonały moment, aby podarować element biżuterii nawiązujący do Kościoła Katolickiego. Dewocjonalia są świetnie nie tylko dla osób starszych, ale też dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pamiętaj, kupując nasze różańce wspierasz także tą stronę!

ZOBACZ TUTAJ:

https://rosemaria.pl/dewocjonalia/bizuteria-religijna

  • To najlepszy zamiennik dla zwyczajnej biżuterii. Zarówno zdobi, jak i ułatwia modlitwę w każdym miejscu i czasie. Warto mieć kilka sztuk takiej wyjątkowej i bardzo praktycznej biżuterii, którą można dopasować do np. koloru odzieży.

  • Warto przejrzeć całą ofertę w sklepie Rosemaria. Mnie osobiscie przypadła do gustu bransoletka na sznurku z różyczkami w kolorze zielonym i białym. Szkoda, że nie ma więcej kolorów do wyboru np. róż, czerwień…

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!