Krystyna: W intencji córki

Modlę się ponad rok w intencji córki, ktora choruje na depresję. Zachorowała w wieku 15 lat. Podczas odmawiania nowenny przeżyłam chwile nadziei, jak i chwile zwątpienia. Corka rok czasu się leczy, caly czas wierzę, że depresja w koncu ustąpi, że odzyskam moją córeczkę tę radosną, pełną energìi z okresu przed chorobą. Proszę o modlitwę w intencji Kasi.
Krystyna

Nowenna do św.

Antoniego z Padwy

4 czerwca - 12 czerwca

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mariusz
Mariusz
14.05.19 19:31

Pomodliłem się Pani Krysryno. Proszę zachować ufność. Z tych trudności Pan Bóg wyprowadzi dobro. Matka Najświętsza wyprosi potrzebne łaski. Czym większe zaufanie tym więcej łask. Jestem duchowo z Wami.

Krystyna
Krystyna
29.05.19 21:17
Reply to  Mariusz

Dziękuję za modlitwę. Jestem bardzo wdzięczna. Krystyna

Anonim
Anonim
14.05.19 20:01

Walic w przyczyne

Maria
Maria
14.05.19 21:57

Nowenna ma wielką moc. Ja modliłam się o uzdrowienie wnuczki z anoreksji. Matka Boża wysłuchała mojej prośby. Wnuczka wraca do zdrowia. Niebawem napiszę świadectwo. Pomodlilam się o zdrowie Twojej córki. Nie trac nadziei i ufaj. Serdecznie pozdrawiam.

irena
irena
14.05.19 23:59
Reply to  Maria

Mario pamietam jak o tym pisalas ,ciesze sie razem z toba ,Bogu niech beda dzieki

Maria
Maria
15.05.19 17:01

Ireno, dziękuję, że mnie pamietasz. To Ty chcialas mi wtedy pomóc, pisząc, że ktoś z Twojej rodziny też chorował i wyzdrowiał. Dziękuję za nadzieję jaka wtedy umocniła mnie. Chyba się nie myle, że to byłaś Ty?

irena
irena
15.05.19 17:08
Reply to  Maria

Witaj Mario ,tak to ja ci o tym pisalam ,chodzilo o corke mojej kuzynki,nie tylko wyzdrowiala ,ale i pozniej zostala mama ,wszystko z nia dobrze na ta chwile ,jesli chodzi o nadzieje to ona mi pozwolila wiele razy przetrwac bardzo ciezkie chwile,wiec teraz staram sie w innych ja wzbudzac ,bardzo ale to bardzo sie ciesze ze twoja wnuczka wraca do zdrowia.

Maria
Maria
15.05.19 19:12

Dziękuję Ireno. Jestem Ci bardzo wdzięczna.

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA