Karli: Spotkanie ojca z dzieckiem

Piszę to świadectwo w imieniu kogoś. Wiem, ze tak nie powinno być natomiast osoba, która mnie o to poprosiła to starsza Pani, nie ma internetu, a także jest już zbyt słaba, żeby pisać na kartce.
Pewna Pani od kilku lat odmawia NP za swoją rodzinę, a szczególnie wnuka, który zbuntował się dawno temu mimo tego, że wychował się w rodzinie, w której był dobrobyt materialny znacznie większy niż przeciętny. W bardzo młodym wieku wkroczył na drogę przestępczą i brał udział w oszustwach finansowych. Związał się z kobietą, z która ma obecnie syna- ta kobieta ma również za sobą wiele przejść powiązanych z mówiąc dosłownie prostytucją. Wnuk tej Pani, za swoje wybryki odbywa karę. Pani Maria modliła się o to żeby wnuk się zmienił i to się udało rozstał się z ta kobietą kiedy jeszcze był na wolności i co najdziwniejsze był niesamowicie dobrym ojcem. Troskliwym, pilnym , dbał o dziecko i obowiązki z tym związane, wtedy wszedł w związek z bardzo dobrą kobietą, wykształconą, mądrą – nikt nie spodziewał się tego,ze taka kobieta może zwrócić na niego uwagę biorąc pod uwagę jego przeszłość i bagaż problemów. miał zamiar wziąć z nią ślub, jednak dostał wyrok skazujący. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze matka syna, która wróciła do swojego „zawodu” czyli prostytucji, niestety ma pod opieką dziecko, zawód wykonuje podobno dyskretnie w tajemnicy przed dzieckiem ale mimo to środowisko w jakim przebywa to niebezpieczni ludzie. Matka dziecka od momentu kiedy ojciec został osadzony nie pozwalała na kontakt. Pani Maria od stycznia odmawia nowennę za to,żeby jej wnuk spotkał się ze swoim dzieckiem. Pani Maria dzwoniła do mnie w sobotę i poinformowała ,ze jej wnuk zadzwonił z dobrą informacją. w Wielką Sobotę, ta kobieta przyjechała na widzenie z dzieckiem. Pani Maria powiedziała także, że kończy własnie NP w części dziękczynnej. Ja modlę się szczególnie za dzieci tak lekkomyślnych ludzi i proszę wszystkich o modlitwę za rozum dla tych nieobliczalnych rodziców oraz wsparcie dla Pani Marii w modlitwie za jej rodzinę. To świadectwo zostało napisane na podstawie tego co powiedziała mi Pani Maria- autorka. Jeśli coś jest niezrozumiałe to przepraszam ale Pani Maria ma także problemy z wysławianiem się ze względu na wiek i bardzo trudno zrozumieć co mówi, a nie chciałam dopisywać swoich historii. Prosiła mnie o napisanie świadectwa ponieważ jest świadoma tego , że mimo iż odmawia wiele NP to nigdy nie napisze żadnego świadectwa ze względu na brak możliwości, mówiła ze Maka Boska chroni ją i daje wiele łask ale tym razem chciała podziękować bo została wysłuchana w sprawie, na której zależy jej najbardziej. Bóg zapłać!

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Katarzyna
Katarzyna
19.05.19 09:23

Karolino dzięki za dobre serce okazane pani Marii i napisanie tego świadectwa.Ja z moim tatą nie widziałam się 29 lat z powodu rozwodu rodziców i mojej złej opinii o nim.Spotkaliśmy się 2 lata temu a wybaczyłam mu już dużo wcześniej. Straconych lat nie da się odzyskać ale szansa na pojednanie jest zawsze.Bardzo mi żal tego dziecka które wychowuje matka prostytutka.To jest okropne co robi temu dziecku.Trzeba się za nich dużo modlić i to wielkie szczęście że mają takie wsparcie w pani Marii.Życzę jej zdrowia na długie lata żeby wyprosiła ratunek dla dla tego dziecka i nawrócenia dla jego matki.

Karli
Karli
19.05.19 21:43
Reply to  Katarzyna

Tak to jest najgorsze, kiedy ludzie komplikują i odbierają szanse dzieciom na normalne życie. Ja dostałam informacje od Pani Marii, ze matka otrzymała opiekę kuratora i zaczęła wchodzić na normalna drogę. Podobno rozpoczęła normalna prace. Kurator ostrzegł ja ze ma tylko 12 miesięcy na wykazanie poprawy w przeciwnym razie straci dziecko! Ona choć robi o czym wspomniałam to kocha swoje dziecko i stara się bardzo. Podobno na jakimś przesłuchaniu zeznała ze będzie walczyć i stanie na nogi żeby tylko nie rozłączono ja z dzieckiem. To znaczy ze nowenna naprawdę działa cuda ! Żeby nawet na tak zatwardziałą osobę z taka… Czytaj więcej »

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x