Mateusz: Uzdrowienie relacji

W te wakacje, odmawiałem nowenne w intecji uzdrowienia serca mojej Mamy. Chodzi mi o uzdrowienie jej serca duchowego. Mama jest osobą, która nie doceniała swojej córki, oraz często sie kłóciła z nami czyli z moim rodzeństwem. Rzadko kiedy z nami rozmawiała tak po prostu, najczęściej rozmawiała gdy czegoś potrzebowała. Bardzo raniła moją siostre, gdy ta pracowała czesto całe soboty w domu by było czysto, oraz na gospodarstwie, to jedyne co dostawała w zamian to krzyki, że ” jest nieporządnie wysprzątane”. Gdy moja siostra nie miała na coś czasu, bo chciala np. sie uczyc, to mama kazała sie jej wyprowadzać. Nie moglismy zrozumiec mamy postepowania. Zacząłem się więc modlić o cud uzdrowienia jej serduszka. I niedawno słysze od siostry jak mówi że mama jej powiedziała że ją kocha i bez niej nie dałaby rady sobie z tym wszystkim poradzić, ponieważ mama choruje. Ciesze sie, że w sercu mamy rozpalił sie żar.
Ave Maria.

Nowenna do MB

Nieustającej Pomocy

18-26 czerwca

  • Piękne świadectwo, jesteś bardzo dobrym synem i bratem Mateuszu. Super, że dostrzegłeś problem i niesprawiedliwość i zawalczyłeś różańcem.

  • Matka Boża zna nasze serca najlepiej. Moja ś.p.Mama przez trudne dzieciństwo i potem małżeństwo z moim ojcem, też była bardzo wymagająca I czasem surowa, zwłaszcza wobec mnie.Tak już jest, że mamy od córek wymagają więcej niż od synów. Wiele razy się kłóciłyśmy, nie rozumiałyśmy. Teraz bardzo mojej brakuje i wspominam to, co było dobre i tęsknię za tym rzadkim od Mamy ” kocham cię”. Podjąłeś się Mateuszu ważnej intencji i na pewno będzie dobrze w Twojej rodzinie. Wielu łask i błogosławieństwa życzę Wam

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!