Modlitwa za dusze

Szczęść Bože dla wszystkich czytających te świadectwa!!! To ju już 17 moja nowenna w różnych intencjach. A ta właśnie dotyczy za dusze cierpiące w czyśćcu. To już 2 albo 3 w tej intencji. Na poczatku tej nowenny nic się działo za wyjątkiem znichęcenia. Po rozpoczęciu części dziękczynnej moje myśli zaczely wariować. Po co ci , na co i tak nic nie pomoże. A do tego koszmarne sny najbliższych, przerywany sen przez erotyczne sny itd. Bo Diabeł wie co jest moim najbliższym i zarazem najsłabszym ogniem. Bo parę lat temu moje małżeństwo wisialo na włosku. Gdyby nie Nowenna wszystko by upadlo. Rodzina , małżeństwo i dzieci ktore by stracily ojca . Ale Maryja mnie wyrwalą z objęć szatana. Po części bo to zło atakuje czasami albo jeszcze bardziej. Bo zna nasze slabe punkty albo Bóg nas sprawdza czy damy radę przeciwstawić się złu lub nękaniom. Byly różne sny o najbliższych czy nawet nie znających tych osób. Mam tylko nadzieję że jakieś duszcce pomoglem w jej zbawieniu. Nie przestawajcie się modlić a tym bardziej odmawiać różańca. Bo diabeł ryczy za każdym Zdrowaś Marjo i zniecheca nas do modlitwy po przez różne sytuacje życiowe. Ale jak oddamy wszystko naszej Mamie to ona nami się zaopiekuje i wszystko nam da na ile zasługujemy i na ile jej zaufamy. Nie jest to prosta droga bo tyle zniecheceń , przeciwności życiowych w życiu co dziennym nas spotyka a my każdego poranka czy dnia upadamy i się modlimy za kogoś albo za siebie. Nikt nie wie ile wysilku zaparcia , zniechecenia , obłudy z najbliższej strony nas czeka. A my upadamy na kolany każdego ranka, czy idąc do pracy czy wracajac z niej oddajemu Jej Maryji wszystko nasze życie , naszą rodzinę naszą milość naszą pracę nasz uśmiech , ktory pojawia się zawsze po modlitwie do NIEJ DO NASZEJ MAMY. BIŻCIE RÓŻANIEC I MÓDLCIE SIĘ DO NIEJ. MOŽE TO BYĆ MIESIAC ALBO ROK…. ALE ZAWSZE CIĘ WYSŁUCHA I NIGDY CIĘ NIE POZOSTWI SAMEGO. KAŻDY MA SWÓJ CZAS I SWOJĄ CHWILĘ NA WYPEŁNIENIE PROŚBY , KTÓRĄ POLECIŁ JEJ. MY JAKO GRZESZNICY MAMY UCZYĆ SIĘ CIERPLIWOŚCI , WYTRWALOŚCI I WIARY W NIĄ NIE ULEGAJĄC ZGORSZENIU I OBŁUDZIE DZISIEJSZEGO ŻYCIA. WARTO I JESZCZE RAZ WARTO SIĘ MODLIĆ ZA INNYCH ZA TE DUSZE KTORE SĄ ZAPIMNIANE I NIE MAJĄ JUŻ NIKOGO. BÓG ZAPŁAĆ ZA PRZECZYTANIE TEGO ŚWIADECTWA. NIECH WIARA I MODLITWA WAS PROWADZI!!!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

15
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
8 Wątki z odpowiedziami
13 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
13 Autorzy
Klaratez AniamenaWojtek KondratautorKa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
anonim
Gość
anonim

i To jest śeiadectwo prawdziwej apostołki Różańca Świętego dziekuje

Divine
Gość
Divine

Apostola

Aneta
Gość
Aneta

Piękne świadectwo. Dziękuję

Radek
Gość
Radek

Proszę o modlitwę abym znalazł do piątku dobrego prawnika by poprowadził mi podział majątku

enia
Gość
enia

Radek to sprawa do Św.Ekspedyta i dusz czyśccowych prawników

Radek
Gość
Radek

Proszę o modlitwę zavmnie bym do piątku znalazł dobrego prawnika do podziału majątku z góry dziekuję

irena
Gość
irena

radku ja tez pomodle sie za toba

Aga
Gość
Aga

Mam intencje i to ogromnie ważną dla mnie i zawsze też podczas nowenny myślę o duszach czyśćcowych.Tylko nie wiem czy tak można podczas jednej NP .

Hanka
Gość
Hanka

” Mam tylko nadzieję że jakieś duszcce pomoglem w jej zbawieniu” – przypominam po raz enty, że dusze czyśćcowe są duszami świętymi, zbawionymi a my swoją modlitwą pomagamy skrócić ich męki czyśćcowe, aby szybciej otrzymały dar nieba. Odmawiam obecnie i odmawiałam już kilkakrotnie NP za dusze czyśćcowe i mogę z całym przekonaniem napisać, że żadnej innej NP nie odmawia się tak łatwo i tak lekko.

autorKa
Gość
autorKa

Też odmawiam. Faktycznie, też nie narzekam. Żadnych większych przeciwności czy trudności, jak niektórzy piszą. Odmawiam za dusze głównie z mojej rodziny, nie oczekując niczego w zamian.

mena
Gość
mena

„mogę z całym przekonaniem napisać, że żadnej innej NP nie odmawia się tak łatwo i tak lekko.”
To że Tobie odmawia się ją lekko wcale nie oznacza ,że inni też będą mieć łaskę lekkości w odmawianiu takiej nowenny.

tez Ania
Gość
tez Ania

Myślę, że sporo może zależeć od konstrukcji psychicznej i emocjonalnej człowieka. Hanka sprawia wrażenie osoby bardzo zdroworozsądkowej, bardzo trzeźwo myślącej. Nie znam Cię Haniu osobiście, ale sprawiasz wrażenie osoby bardzo stabilnej. Być może jest tak, że osobom podatnym na różne formy załamań, zachwiań, zmian emocjonalnych będzie trudniej. Co tu dużo kryć – sama nie raz miałam kryzys podczas pompejanek. Najważniejsze to modlić się dalej. Grunt – poznawać siebie i swoje reakcje i modlić się dalej. Różaniec sam w sobie jest egzorcyzmem, a dusze czyśćcowe są już zbawione więc nic złego obiektywnie nam nie grozi.

Wojtek Kondrat
Gość
Wojtek Kondrat

Modlitwa nic Nie daje.Wiem to z Doświadczenia 21 lat jako Ministrant, co Niedziela w Kościele, i u Komunii,od 2 lat się nie modlę i od 1 roku nie chodzę na Mszę Św .Pracuję codziennie w Beznadziejnej Pracy jako Kierowca w restauracji ,Za 6 zł,

Klara
Użytkownik
Aktywny
Klara

Proszę Cię nie siej zamętu. Oczywiście, że modlitwa daje bardzo wiele. Co widać w świadectwach. Ja sama dostałam wiele łask za które dziękuję i jestem wdzięczna. Skoro nie modlisz się, nie chodzisz do kościoła to co w takim razie robisz na portalu katolickim? Może jednak tego Boga nieśmiało szukasz?
Minimalna płaca w PL za godzinę to chyba 8zl albo i więcej. Więc twój szef działa niezgodnie z prawem. Studenci więcej zarabiają. Uważam, że trochę więcej własnego działania i napewno znajdziesz lepiej płatna pracę.

mena
Gość
mena

Można mówić wiele modlitw chodzić na tysiąc Mszy św ,ale nigdy się nie modlić .
Modlitwa to spotkanie z Bogiem .Jak przebywa się autetycznie z Bogiem nie ma możliwości aby modlitwa nic nie dała. Owszem po odmówieniu wielu modlitw w różnych intencjach a nigdy nie pragnieniu spotkania Boga i poznania Go, życiu według Jego Woli taka modlitwa nic nie zmieni a nawet pogorszy ,bo człowiek chce tylko otrzymywać a nie chce kochać Boga. Bóg da nam wszystko ,tylko czy my też jesteśmy wstanie dać mu wszystko?

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -