Kamila: Dzięki Niej jestem bliżej Boga

Odmówiłam już 4 nowenny. Przy wszystkich było bardzo ciężko. Zły mieszał bardzo, nigdy w moim życiu nie działy się takie zawirowania, jak w trakcie odmawiania nowenny. Ostatecznie wszystko dobrze się skończyło. Obiecałam Najświętszej Panience, że złoże świadectwo, więc pisze. Nowenny odmawiałam w intencji mojego synka, który urodził się z dużymi problemami z trawieniem, silną alergią pokarmową i refluksem. Ma obecnie pół roku i bardzo cierpi i dolegliwości ogromnie mu przeszkadzaką. Po skończeniu nowenny niestety jeszcze nie zostałam wysłuchana. Matka Boska natomiast pozwoliła mi przypomnieć sobie o grzechach z przeszłości i porządnie się wyspowiadać. Prawdziwie się nawróciłam. Przyśnił mi się też mój dziadek, który zmarł 6 lat temu i we śnie prosił o modlitwę, więc myśle, że jej potrzebował. Czuję troche żal, że moja prośba nie została wysłuchana i synek dalej się bardzo męczy, a niektóre z dolegliwości wręcz się nasilają, mimo wszystko jestem wdzięczna Matce Bożej, że dzięki Niej jestem bliżej Boga.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Módl się...

razem z nami!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
Anna PolinskaGośćeniaKrystynaAnna Polinska Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anna Polinska
Użytkownik
Anna Polinska

Zawierzcie dziecie Niepokalanemu Sercu Mateczce Marii na Jasne gore.Pielgrzymka na Jasna gore.Albo i przez internet sie polonczcie.Sprubujciw tez wazne pierwsze Soboty w miesiacu i przy mszy Swietej oddac Synka w rece Mateczki Bozej Marii.Napiszcie wszystkie zyczenia jakie macie dla mateczki i kiedy chcecie by sie spelnili

Gość
Gość
Gość

Kamilu, Anna Polinska dobrze Ci radzi. Zrób zawierzenie nawet przez internet do Niepokalanowa lub na Jasną Górę. Wszystko napisz ze szczegółami, czyli datami co pragniesz otrzymać. Poczytaj jak to zrobić. Maria Emanuela Dziemian prowadzi zawierzenia na Jasnej Górze. Wejdź na stronę i wszystkiego się dowiedz. Módl sie na różańcu, bądź cierpliwa. Na łaski trzeba nieraz dłużej poczekac. Ja po odmówieniu NP (wielokrotnym) dość długo czekałam na łaski, ale doczekałam się. Odmawiaj rózaniec sercem i z wielką wiarą. Mateńka nie odmawia takim dzieciom, przekonasz się.

Anna Polinska
Gość
Anna Polinska

Bog zaplac za piekne slowa.Nieumie dobrze po Polsku pisac ale to co sie nauczylam w Polsce to mi zostalo.Zgadzam sie z Pania cierpliwosci i motlitby <3

Krystyna
Gość
Krystyna

Trwaj w modlitwie dziękczynnej,,, a wkrótce wszystko będzie dobrze,,, Niech dobry Bóg ma Was w swojej nieustającej opiece.

enia
Gość
enia

Kamila moze NP odmów za duszę dziadka