Anna: Maryja pomaga

Jestśmy rodziną żyjącą w ogromnej kruchości. Nie mamy własnego mieszkania mamy natomiast ogromne długi. Końcem czerwca kończyła nam się po 7 latach umowa na wynajem obecnego domku. Rozpaczliwie szukaliśmy miejsca dla nas, ale nic nie mogliśmy znaleźć. Wtedy zaczęłam odmawiać nowennę. Pierwszym jej owocem był pokój serca, poczucie, że nie jesteśmy sami, że Pan Bóg nad tym wszystkim i nas nie zostawi. Potem okazało się że obecny właściciel przedłużył nam umowę do końca sierpnia. Potem gdy kończyłam część błagalną odezwała się kobieta, która chciała wynająć dom po rodzicach komuś ze wspólnoty. Dla mnie to był niezwykły znak. Zostałam wysłuchana!


Nasze intencje modlitewne:

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Malena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Malena
Gość
Malena

Aniu koniecznie odmow nowenne o wlasny kąt dla twojej rodziny. Ja rok po odmowieniu nowenny w tej intencji wyprowadzialam sie od tesciowej do swojego mieszkania. Odmowilam z 5 czy 6 nowenn na wysluchanie jedej intencji wciaz czekam natomiast z innymi Matka nie zwlekala.wierze jednak ze ona wie w jakim czasie intencja ma sie spelnic. Wszystkiego dobrego dla Ciebie.