Paweł: Druga szansa dla małżeństwa

Witam serdecznie miłośników Matki Bożej Pompejańskiej. Zacząłem odmawiać nowennę pompejańską w sprawie mojego małżeństwa ,w trakcie odmawiania doznałem poczucia że Matka Boska jest cały czas przy mnie i po paru dniach rozmawiałem z żoną czy możemy jeszcze raz spróbować żyć na nowo a ona się zgodziła pod pewnymi warunkami. Ja ze swojej strony wyrządziłem jej dużo krzywdy.,a mimo wszystko próbuję teraz jej to wszystko wynagrodzić .To stało się dzięki Matce Bożej która otoczyła nas swoją opieką . Z wiarą i szacunkiem trzeba się modlić bo Matka Boża nas nigdy nie opuszcza tylko trzeba się do niej modlić i prosić o łaski a ona nam nigdy nie odmówi. Pokładam w Niej wielką nadzieję za losy naszego małżeństwa i nigdy nie przestanę się do naszej Matki modlić . trwajcie na modlitwie i nie poddawajcie się a dzięki wstawiennictwu naszej Matki nic złego nam się nie przytrafi z Panem Bogiem.

 

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Letka
Letka
19.06.18 20:58

To prawda, że nowenna czyni cuda, ja też doswiadczylam łaski w tamtym roku powrotu męża do domu. Chwała Maryji. I dalej walczę nowenna za męża bo szatan go kusi i jest beznadziejnie. Wierzę że Maryja wysłucha..

Radosław
Radosław
19.06.18 21:02
Reply to  Letka

Ta nowenna nie dla każdego czyni cuda moim jak ma być małżeństwo uratowane to będzie jak nie to i modlitwa nie pomoże

Magdalena
Magdalena
20.06.18 07:04
Reply to  Radosław

Myślę, że jeśli chodzi o uratowanie małżeństwa, to Bóg nie zawsze może uczynić cud, bo musi ingerować w wolna wolę drugiego człowieka, a przecież Bóg szanuje wolną wolę człowieka, aż do granic nieposłuszeństwa?

Xyz
Xyz
19.06.18 21:20

Ty tak Paweł radzisz jak mamy się modlić, ze z wiarą i szacunkiem ( co pewnie kazdy wie), to ja tez Ci doradzę byś z wiarą i szacunkiem traktował swoją żonę, a nie jak kobieta odchodzi to nagle oprzytomnienie i wynagradzanie jej. Oby po jakimś czasie się Tobie to nie znudziło. Zmiana na dobre ma być na stałe.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x