Krystyna: Najpiękniejszy prezent na Dzień Babci

Witam wszystkich czytająch! Dzisiaj poczułam nieodpartą potrzebę podzielenia się z wami moimi doświadczeniami związanymi z mocą Nowenny Pompejńskiej. Nowennę odmawiam od ok. 2-ch lat z małymi przerwami w różnych intencjach. Jest to moje drugie świadectwo wstawiennictwa Matki Przenajświętszej do Jezusa w moich ziemskich sprawach. Otóż jedną z Nowenn odmówiłam w intencji poczęcia dzieciątka u córki i zięcia, którzy już wychowują dwoje swoich dzieci w wieku 6 i 8 lat, ale bardzo chcieli mieć jeszcze jedno dziecko. Mimo kilkuletnich starań nie udawało się. Królowa Różańca Świętego wysłuchała mojej prośby i wkrótce po zakończeniu Nowenny w tej intencji, córka zaszła w długo wyczekiwaną ciąże. Potem okazało się, że są jakieś niejasności z rozwijającym się płodem, więc następną Nowennę odmówiłam o zdrowie dzieciątka. I znowu nadeszła Maryi,moja intencja została wysłuchana. Kolejne badania wykazywały, że jest lepiej,,, i wszystko wrócilo do normy. W życiu codziennym, w różnych drobniejszych sprawach również wyraznie odczuwam pomoc Niebios i uważam, że jest to zasługa Matki Bożej, a to, co wydarzyło się ostatnio przeszło moje najśmielsze oczekiwania, otóż dokładnie w dniu babci-21 stycznia, moja córka urodziła zdrową, śliczną córeczke, Ania będzie miała na imie. Czy ta data to zbieg okoliczności? A może przypadek? Dla mnie jest to dowód na działanie Maryi i jej wstawiennictwo u Jezusa, to prawie tak jakby mi powiedziala: „Za te wszystkie odmówione na moją cześć Różańce, daję ci wymodloną wnusie na dzień babci”. Czy mogłabym otrzymać lepszy prezent z tej okazji?,,,absolutnie nie. Z całego serca dziękuję CI Królowo Różańca Świętego za wszystko co mi wyświadczasz. Kocham Cię, hołd należny Ci oddaję i proszę – miej zawsze w swojej opiece mnie i całą moją rodzinę. Myślę, że tą wspaniałą modlitwe Różąńcową jaką jest Nowenna Pompejańska będe odmawiać do końca moich dni i wam wszystkim gorąco ją polecam. Boże Błogosław wszystkim czytającym to świadectwo.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
ZawiedzionaKrystynaeniaBasiaBasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Basia
Gość
Basia

Cieszę się bardzo i gratuluję! Ośmielam się prosić o modlitwę w intencji CUDu poczęcia zdrowego potomstwa i dla mnie i mojego męża. Bóg zapłać i Szczęść Boże 🙂 Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień roku życzę dla całej Waszej rodziny.

Basia
Gość
Basia

Piękne świadectwo. Cudowne ciepło poczułam czytając je. Nasza Niebiańska Mama jest zawsze przy Nas i tak dosłownie, po ludzku odwdzięcza się za zaufanie i modlitwę abyśmy nie ustawali…

enia
Gość
enia

Krystyno Babciu jesteś Wielka . Gratuluję Wnusi .
Wszystkiego dobrego !

Krystyna
Gość
Krystyna

Basiu! Obiecuję szczerą modlitwe w twojej intencji,,, tym bardziej, że właśnie moja córka, która urodziła, też ma na imię Basia 🙂 Serdecznię cię pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego!

Basia
Gość
Basia

Z całego serca serdecznie dziękuję życząc obfitości łask Bożych.

Zawiedziona
Gość
Zawiedziona

Jak to jest ze jedni maja , i jak poprosza to jeszcze otrzymuja. a inni nic nie maja i dalej nic nie otrzymuja , nie zrozumiem tego nigdy- tez chcialam byc mama ale nic z tego nie wyszlo , gratuluje wysluchanym

Krystyna
Gość
Krystyna

Nie obraz się, ale chciałabym ci napisać to co czuję. Jeżeli nie chciałaś podać swojego imienia, to zdecydowanie lepiej byłoby określić się jako np. „ufająca”, „oczekująca”, „nadzieja” lub coś w tym rodzaju. Samo twoje określenie siebie, nie sprzyja zesłaniu łaski, bo sama o sobie stwierdzasz, że jesteś zawiedziona, a to nie pochodzi od Boga. Módl się z radością i wiarą, że to o co się modlisz, będzie ci dane. Nie myśl z zazdrością o innych, ale nie poniżaj też samej siebie, bo w Tobie mieszka Bóg. Przesyłam ci moje błogosławieństwo i życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej. I nie… Czytaj więcej »

Zawiedziona
Gość
Zawiedziona

A jak ma sie nazwac osoba ktora od 20 lat modli sie blaga prosi i nie dostaje nic , a wczesniej prosilam z wielka wiara u ufnoscia , na i mie mam Ania i faktycznie czuje sie zawiedziona wokol wszyscy wyprosili tylko nie ja , moze ja nie umiem sie modlic …..

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ