Nowennę pompejańską odmawiam od kilku lat, jednak jest to moje pierwsze świadectwo na portalu internetowym. Sięgnąłem po nią, kiedy znalazłem się na bardzo ostrym życiowym zakręcie: w pracy było pełno stresu i nerwowości, w domu częste kłótnie i nieporozumienia, a mnie po prostu odechciewało się czasami żyć. Na nowennę trafiłem w internecie. Odmawianie różańca do Najświętszej Maryi Panny zaczęło odmieniać życie nie tylko moje, ale również moich najbliższych. Matka niezawodnej nadziei zaczęła dokonywać przemiany. Stopniowo wypełnieniła każdy dzień radością, utorowała drogę do rozwiązania problemów w pracy, odnowiła zdrowe relacje w rodzinie. Uznając Matkę Bożą za kompas życia, wpatrując się w Jej niepokalane Oblicze, można doznać największych cudów. Odmawiajcie różaniec, a sami się o tym przekonacie, doświadczając nieba na ziemi. Pozdrawiam serdecznie. Grzegorz.
Kiedy zacząć nowennę pompejańską?
Jeśli zaczniesz dzisiaj 17-03-2025 nowennę pompejańską, to część dziękczynna zacznie się od 13-04-2025 a ostatni dzień nowenny przypadnie na 09-05-2025. Zobacz, jak odmawia się nowennę pompejańską. Albo spróbuj z naszą apką.
Najczęściej komentowane
List od Marty: modlitwa o dziecko
Piszę tutaj, ponieważ muszę się wyżalić. Jestem dowodem na to, że Nowenna ...
Krzysztof: Nie wierzyłem…
Że to zadziała, nie wierzyłem. A jednak Maryja potrafi. Prosiłem Boga nie ...
M: Powrót byłego chłopaka
Po rozstaniu z chłopakiem nie chciało mi się żyć, miałam problem nawet ...
Sylwia: Znaleziony Mąż
Cała moja historia z Nowenną Pompejańską zaczęła się w 2017 roku. To ...
Teresa: Nowenna pompejańska zmieniła życie rodziny
Pragnę złożyć świadectwo jak Maryja poprzez nowennę pompejańską zmieniła życie naszej rodziny. ...
Ostatnie komentarze
Najwyżej oceniane
Grażyna: Łaska nowenny pompejańskiej
/ 3 głosów
Jolanta: Święta cierpliwości…
/ 2 głosów
M: Powrót byłego chłopaka
/ 6 głosów
Anna: Zaległe swiadectwo
/ 6 głosów
Iwona: Uzdrowienie
/ 7 głosów
Świadectwa na temat:
alkoholizm choroba ciąża depresja dziecko egzamin Maryja miłość modlitwa nadzieja nawrócenie nieczystość nowotwór operacja opieka Maryi otrzymane łaski pojednanie praca problemy problemy finansowe przemiana duchowa przemiana wewnętrzna rodzina rozstanie spokój duchowy spowiedź studia szkoła uwolnienie uzdrowienie wiara wysłuchane prośby zdrowie związek łaski
Ja z nowenną pompejanska jestem mentalnie od 4 lat….przygotowywalam sie ok roku by zacząć odmawiać….zaczelam jak pewnie wielu,w upadku i fali niepowodzeń….pierwszych objawów doznalam juz w pierwszych kilku dniach odmawiania. Dziala cuda….naprawde dziala cuda….nie bede sie tu rozpisywac szczegółowo…..z wiara,ufnoscią i pokorą nieoczekując doznawalam ukojenia…..dziękuję Matko Boża Pompejańska.
Grzegorzu, dzięki za Twoje świadectwo – pełne ufności i nadziei. Szczęść Boże Tobie i Twojej rodzinie 🙂