Ewa i Michał: Pomoc w sprawach finansowych

Pragniemy podzielić się swoim świadectwem. Mieliśmy bardzo duże kłopoty finansowe. Pomimo, iż oboje bardzo się staraliśmy, codzienność była coraz gorsza do udźwignięcia. Trudności w pracy nie ułatwiały tej sytuacji.
Z dnia na dzień było coraz gorzej. Stwierdziliśmy, że tak dalej nie da się żyć. Postanowiliśmy zacząć zmiany od ułożenia sobie życia duchowego. Od stycznia regularnie postanowiliśmy chodzić do spowiedzi a od 31 stycznia oboje odmawiać Nowennę Pompejańską. Już kilka dni później zaczęły się dziać cuda. Nasza sytuacja finansowa zaczęła się poprawiać w bardzo szybkim tempie. Stanęliśmy w końcu na nogi. Trwamy w Nowennie do tej pory, bo mamy jeszcze jedną, chyba najważniejszą prośbę do Matki Bożej – prosimy o cud rodzicielstwa. Wierzymy głęboko, że już niebawem podzielimy się i tym świadectwem. Nie wyobrażamy już sobie dnia bez modlitwy.

Obrazki z nowenną pompejańską?

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
MichałWiolaMonikaJustynaalberto Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
alberto
Gość
alberto

W niedziele otrzymalem telefon z Berlina. Dzwonil mieszkajacy tam od paru lat Polak z prosba o pomoc w znalezieniu mu mieszkania na marzec 2018 blisko Pompejòw bowiem obiecal Matce Boskiej, ze o ile zostanie ojcem bedzie sie czesto modlil w bazylice, a ma juz 47 lat. Dziecko sie urodzi, za dwa tygodnie, mieszkanie mu znalazlem, …bardzo dziekowal mòwiac, ze i tym razem Matka Boska mu pomogla, nie nalezy tracic nadzei ….

Justyna
Gość
Justyna

To piękne jeśli modli się mąż z żoną. Wasze łaski będą tym bardziej obfite. Gratulacje.

Monika
Gość
Monika

Też modliłam się o uzdrowienie mojej sytuacji finansowej. Tak samo od pierwszych chwil mojej nowenny zaczęło się dziać lepiej w mojej firmie i ogólnie w moim życiu również. Ufam , że z pomocą Matki Bożej uda mi spłacić wszystkie moje długi do końca roku.

Wiola
Gość
Wiola

A bardzo trudna byla ta sytuacja?

Michał
Gość
Michał

Można powiedzieć że była coraz gorsza.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -