Magdalena: W intencji małżeństw, o cud poczęcia

Pragnę złożyć świadectwo z ukończonej piątej nowenny w intencji małżeństw bezskutecznie starających się o potomstwo-o cud poczęcia.
Zdecydowałam się na tę intencję nie tyle z powodu własnych bezskutecznych starań, ile ze względu na coraz liczniejsze świadectwa i komentarze dotyczące jeszcze niewysłuchanych próśb po odmówieniu NP. Wiem jakie to rozczarowanie każdego miesiąca zaczynać starania od nowa i niepewność czy w ogóle / ponownie się uda.

W moim życiu nie nastąpił przełom, ale ufam jeszcze mocniej Matce Bożej, że i ja z mężem dostąpimy tej łaski i doczekamy się narodzin żywego dziecka. Zauważyłam natomiast, że na stronie zaczęło się pojawiać coraz więcej świadectw mówiących o poczęciach czy narodzinach dzieci. Mam nadzieję, że moja modlitwa w jakiś sposób się do tego przyczyniła. Serce rośnie, gdy się czyta o upragnionym szczęściu innych!
W trakcie odmawiania nowenny, okazało się także, że w małżeństwie mojego brata pojawiła się szansa na potomstwo. Bratowa co prawda straciła tę ciążę, ale sama możliwość naturalnego poczęcia napełniła ich ogromną nadzieją na dalsze starania (oboje są już po 35 r.ż, dodatkowo w rodzinie bratowej ze względu na endometriozę wszelkie próby naturalnego poczęcia kończą się niepowodzeniami). Ta sytuacja jest także dla mnie znakiem działania Matki Bożej.
Wiem, że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Nieważne czy z naszego ludzkiego punktu widzenia robimy wszystko na 100%, w pierwszej kolejności winniśmy zawierzyć się Bogu nie lekarzom.
Czasem jest to bardzo trudne, zwłaszcza gdy widzi się, jak łatwo inni zostają obdarzeni przez Boga potomstwem.
Ja ukojenie znalazłam właśnie w NP, w modlitwie za innych, by nie skupiać się nadmiernie na swoich niepowodzeniach. Jeśli tylko Bóg zechce, w odpowiednim czasie i w moim małżeństwie pojawi się dzieciątko. Najważniejsze, że każdym odmówionym różańcem nabieram większej pokory, ufności i miłości do Boga.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sylwia
Sylwia
22.01.17 16:44

Dziekuje Ci bardzo za Twoja modlitwe w tej intencji. My z mezem wlasnie prosimy Boga o ten wielki cud. Oboje juz po 40-tce, jedna ciaza stracona ale ufamy ze dostapimy laski! A wiedzac, ze Ty zlozylas taka intencje to dodaje nadziei I wiary.

Karo
Karo
22.01.17 17:33

Czytałam, że bywa tak, że uzupełnianie niedoborów wit. E umożliwia poczęcie dziecka. Polecam artykuł:

Najwięcej wit. E jest w nierafinowanym, tłoczonym na zimno oleju z kiełków pszenicy, oraz w nierafinowanym oleju z ziaren słonecznika. Dobrym źródłem wit. E są też:
orzechy laskowe 38,71 mg
nasiona słonecznika 27,81 mg
pestki dyni 26,00 mg
migdały 24,00 mg (NIE PRAŻONE, CZYLI POCHODZĄCE Z EUROPY , BO W USA, PRAŻNIE MIGDAŁÓW JEST NARZUCONE USTAWĄ
orzechy nerkowca,
olej nierafinowany z lnianki

Eksperyment nie podawania z jedzeniem szczurom wit. E uczynił je bezpłodnymi.

Michi
Michi
22.01.17 18:20

Dzidziuś! Moje największe marzenie

Basia
Basia
22.01.17 18:51

Bardzo dziękuję i ja, za Twoja modlitwę w intencji CUDU-upragnionego pomstwa dla małżonków, którzy tego pragną. Przygode z Pompejanką rozpoczęłam 19.08.2014r Dziś kończę odmawiac 17 NP.. Trzy Nowenny ofiarowałam o zdrowe powiększenie mojej rodziny, jednak do tej pory moja prośba nie spełniła się. Nadal ufam, że jeżeli Bóg zechce to będziemy z mężem cieszyć się upragnionym potomstwem o ile taka jest Jego wola. W Roku Miłosierdzia będąc na Światowych Dniach Młodzieży w Brzegach papież Franciszek przerażając koło sektora, w którym byłam, pobłogosławił mi co odczytuje jako znak, że dostąpimy z mężem CUDU upragnionego 🙂 Gdy dopada mnie kryzys i tracę… Czytaj więcej »

Monika
Monika
22.01.17 22:10

Kochana , Twoja modlitwa na pewno została wysłuchana, ufaj! Ja też odmówiłam NP w intencji poczęcia dziecka, było to dwa lata temu , a teraz mam lat 42 i za niecałe 3 mies urodze swoje pierwsze dziecko:) Poczęcie całkowicie naturalne, to wymodlony cud!!!! Pozdrawiam Was wszystkich ! Z Panem Bogiem!

Asia
Asia
22.01.17 23:37

Dziękuję Ci za modlitwę. My z Mężem od prawie 5 lat staramy się o Dzieciątko. Jeden nasz Aniołek jest już w niebie. Wierzę, że nasze modlitwy będą w odpowiednim czasie wysłuchane. Czasami przychodzą chwile zwątpienia, dziś jednak znalazłam takie słowa ” aby nie wątpić w Boże prowadzenie”, a teraz przeczytałam Twoje świadectwo. Bóg zapłać jeszcze raz za modlitwę. W imię Pana Jezusa Błogosławię Tobie aby dobry Bóg obdarzył Ciebie i Twojego Męża upragnionym, zdrowym Dzieciątkiem. Pozdrawiam serdecznie.

Michalina
Michalina
23.01.17 01:00

Bóg zapłać Magdaleno za Twoją modlitwę…My też z Mężem pragniemy dzieciątka….niestety mnie chyba brakuje trochę wiary, bo ginekolog powiedział mi, że musze udać się do psychologa….

Magdalena
Magdalena
23.01.17 20:32

Kobiety Kochane, życzę Wam z całych sił, byście otrzymały upragnione potomstwo i dziękuję także za dobre słowo. Bardzo lubię cytować Ojca Pio z sentencją „Módl się i ufaj”. Właśnie tak-chociaż tak często nie rozumiemy ścieżek, którymi prowadzi nas Bóg, żadna modlitwa nie jest bezużyteczna.
Nasze Aniołki także wstawiają się za nami w niebie, a mnie osobiście do stawania się lepszym człowiekiem bardzo motywuje wizja spotkania z moją córeczką w niebie.
Niech Bóg Wam błogosławi!

Basieńka
Basieńka
06.08.17 11:26

Niepokalana Matko Jezusa i Matko moja – Maryjo , Królowo Polski. Biorąc za wzór św. Jana Pawła II, mówię dziś cały(a) jestem Twój(a). Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam całego(ą) siebie, wszystko, czym jestem , mój umysł, serce, wolę , ciało duszę , zmysły, emocje, pamięć, zranienia, słabości, moją przeszłość od chwili poczęcia, teraźniejszość i przyszłość wraz ze śmiercią cielesną każdy mój krok, czyn, słowo i myśl. Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam także moją rodzinę i wszystko , co posiadam. Tobie oddaję wszystkie moje prace, modlitwy i cierpienia. Ty , najlepsza Matko chroń mnie i moich bliskich od Złego. Upraszaj nam łaski potrzebne… Czytaj więcej »

9
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Nowenna do św. Rity

13 lipca - 21 lipca