Damian: Nawrócenie, siła do generalnej, szczerej spowiedzi

Witam, chciałem podzielić się swoim świadectwem. Do czasu mojej przemiany żyłem w grzechu śmiertelnym i to nie jednym.

Od młodzieńczych lat chodziłem do spowiedzi ale nie wyznawałem wszystkich grzechów z powodu wstydu, potem przyjmowałem komunie i tak całe lata świętokradztwa.
Pod koniec roku 2015 zaczynałem być przesiąknięty nienawiścią do uchodźców którzy przybywają do Europy mojej wypowiedzi były okropne. Ale w okolicy świat Bożego Narodzenia natknąłem się na świadectwo pewnego byłego muzułmanina który przyjął wiarę chrześcijańską, od tej pory zacząłem się interesować objawieniami Matki Bożej. Z czasem sięgnąłem po różaniec który dostałem od teściowej z pielgrzymki do Fatimy. Potem usłyszałem o nowennie pompejańskiej, że jeśli ktoś naprawdę chce nawrócenia to wytrwa w tej modlitwie. Moja intencja tej nowenny ” Matko Boża weź mnie i moją rodzinę pod twoją opiekę”. W czasie odmawiania tej nowenny miałem różne bluźniercze myśli których nie chciałem ale były bardzo natarczywe. Budziłem się w nocy w strachu i lęku dopiero modlitwa mnie uspakajała i mogłem dalej spać, czułem że szatan wścieka się że staram się wrócić do Boga. Matka Boża dała mi siłę do tego żebym w końcu prawdziwie się wyspowiadał, jak miałem podejść do konfesjonału to myślałem że mi serce wyskoczy. Moja Generalna spowiedź była rozłożona na raty ale udało się z pomocą Matki Bożej. Kiedy odszedłem od konfesjonały i na mszy kapłan czytał słowo Pańskie o synu marnotrawnym a potem kazanie czułem że Pan Jezus mówi do mnie że „ten syn mój był umarły, a znów ożył” łzy cisnęły mi się do oczu. W moim małżeństwie też się zmieniło odeszliśmy od ohydnej antykoncepcji i prowadzimy nasze pożycie małżeńskie w zgodzie z nauczaniem kościoła. Trwam w modlitwie różańcowej i cały czas się nawracam. Chcę dożyć do Świętości! Dziękuję Przenajświętsza Matko.

Módl się z nami w Radiu Różaniec!

- codziennie o 20.30 modlimy się na żywo

w naszych intencjach

 • Cudownie Damianie. Ja jestem przed spowiedzią generalną, zrobiłam juz rachunek sumienia przypominając sobie wszystko co tylko mogłam i przed Bożym Narodzeniem chcę się wyspowiadać. Napisz mi proszę jak to wygląda, jak szczegółowo należy sie spowiadać i czy przed konfesjonałem w Kosciele ?. A jeśli inni będą chcieli sie też wyspowiadać, a ja będę potrzebowała więcej czasu, co wówczas.
  Damianie, pomyśl o nałożeniu z żoną SZKAPLERZA KARMELITAŃSKIEGO, ja po spowiedzi chcę to uczynić.
  Serdecznie Cię pozdrawiam. Ewa

  • Można poprosić księdza o spowiedź „na spokojnie” w ustalonym terminie- tylko nie radzę tego robić przed Bożym Narodzeniem, bo wtedy na ogół księża spędzają większość czasu w konfesjonale i są zajęci przygotowaniami do uroczystości… no i lepiej nie czekać ze spowiedzią aż do Bożego Narodzenia tylko jak najszybciej uwolnić się od grzechów. Nigdy nie wiadomo co przyniesie jutro.

 • Witaj Damianie,
  Odmawiam już 10 NP.Tak jal TY spowiadałąm sie ,ale byłam w tych spowiedziach nieuczciwa w stosunku do Boga i do siebie, Tak jak to nazwałeś było to po prostu świętokractwo. Wstydzę się , Teraz myślę poważnie o spowiedzi generalnej. Modę się o siły ,, TObie polecam Nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Pomogła mi. Musisz uwierzyć. Pozdrawiam Cię gorąco i życzę błogosławieństwa Bożego .Bogumiła
  Ps
  Kiedyś w czasie Kolędy Ksiądz zapytał mnie czy moje imie to naprawdę Bogumiła. Powiedziałam ,że tak.Wierzę Ze Bóg mnie kocha.

 • Niestety nie mogę się pochwalić żadnym świadectwem odnośnie NP. Czytam inne świadectwa i wierze , źe za jakiś czas równieź napiszę. Pogubiłem się w swoim źyciu i w modlitwie prosiłem o jakiś znak lub kogos kto pomoźe mi abym mógł się nawrocić. Całkiem przypadkiem natrafiłem na artykuły i świadectwa związane z NP. Niestety coś złego dość skutecznie odciaga mnie od tego. Cięźko mi jest napisać prośbę o NP w intencji mojego nawrócenia bo wiem jak to moźe być trudne w realizacji ale mimo to chcę spróbować bo sam nie dam rady.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!