Ania: Wierzę

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać kilka dni temu kiedy zawalił mi się świat. Zostawił mnie chłopak którego bardzo kocham nie podająć konkretnego powodu.

Na drugi dzień trafiłam przypadkiem na świadectwo dziewczyny która była w podobnej sytuacji i zaczęła odmawiać Nowennę za swojego byłego chłopaka. Wielokrotnie słyszałam o tej modlitwie ale zawsze myślałam ze nie jestem w stanie się tego podjąć ponieważ za dużo czasu ona zajmuje a nigdy też jakoś nie przepadałam za odmawianiem różańca. Kiedy przeczytałam świadectwo tej dziewczyny poczułam ogromną potrzebę odmówienia Nowenny Pompejańskiej za niego. Od razu wziełam za rózaniec i codziennie odmawiam 4 części wierząc że Matka Boża wszystko przemieni. Od dnia kiedy zaczęłam odmawiać Nowennę pokochałam modlitwę różańcową 🙂

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
JanekOlaChłopakK Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
ChłopakK
Gość
ChłopakK

Jestem w podobnej sytuacji. Również bardzo mocno, szczerze kocham swoją dziewczynę, a nasz związek trwał 2 lata. Dziewczyna zostawiła mnie bez podania konkretnych powodów i od tamtego dnia zacząłem codziennie chodzić do kościoła, aby się pomodlić, bo jest mi naprawdę ciężko. Trwa już to ponad miesiąc od kiedy mnie zostawiła, ale przez ten czas jakieś 2 tygodnie temu powoli wszystko zaczęło się układać, tak jakby już chciała do mnie wrócić, ale nie dając mi pewności jak to między nami jest. Minęło kilka dni i zaczęła się ponownie ode mnie oddalać, więc będąc w kościele w czasie modlitwy poprosiłem Matkę Bożą… Czytaj więcej »

Ola
Gość
Ola

Aniu, czulam sie tak samo jak Ty i bylam w podobnej sytuacji. Trwam w modlitwie NP juz od pol roku i nadal wierze, ze Moj byly chłopak zrozumie swoj blad i wróci do mnie dajac nam jeszcze jedna szanse. Obiecuje Matence Najswietszej, ze jesli tak sie stanie to nadal bede trwac w modlitwie NP, z ktora cgce pojsc przez zycie. Trzymam mocno za Ciebie kciuki abys wytrwala w tej sytuacji bólu i rozpaczy. Modle sie rowniez za Ciebie. Pozdrawiam Ola

Janek
Gość
Janek

Kochani. Nowenna Pompejańska jest niesamowita.Matka Boża jest najlepszą z matek. Bóg jest Hojny. Otrzymałem wiele Łask. Odmawiam dalej NP (już 17). Niedawno odkryłem znaczenie Błogosławieństwa. Błogosławić można wszystko i Wszystkich. Błogosławię i to to działa. Błogosławienie jedzenia powoduje porządek w żołądku. Błogosławić można leki, sen (zasypia się bez problemu). Rosyjska uczona badała wpływ znaku Krzyża Świętego na wodę. Woda przeżegnana miała dużo mniej bakterii. Nic dziwnego Pan Jezus mówił proście a otrzymacie. Religia, Wiara nie jest mitem lecz czymś realnie działającym. Bóg nas naprawdę kocha możemy tego realnie doświadczyć. Polecam linki: http://www.fronda.pl/a/naukowcy-potwierdzaja-znak-krzyza-zabija-zarazki,74375.html https://www.youtube.com/watch?v=chrNkeeoBJQ Błogosławieństwo i przekleństwo https://www.youtube.com/watch?v=LnFd7Ih4U0M Błogosławieństwo rady praktyczne… Czytaj więcej »

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…