Anna: Łaski dodane od Matki Bożej.

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, (w czasie mojego kolejnego kryzysu) czytając wiele artykułów religijnych. Nim podjęłam się odmawiania różańca minęło wiele czasu. Dziś muszę przyznać odmawiam kolejną już nowennę, czy ze skutkiem?

Otóż przy odmawianiu każdej nowenny miałam trudności, a to rozproszenia, brak koncentracji, obelgi od bliskich, problemy z prądem (spalane żarówki, wysadzanie korków). Czasem też niedowiarstwo. Za to szczególnie przepraszam Boga.
Jednak starałam się, a Matka Boża mi pomagała wytrzymać wszystko i udało mi się za każdym razem przesuwać paciorki różańca przez całe 54 dni każdej nowenny.
Nie do końca byłam wysłuchana według moich próśb, jednak wolą Bożą w jakimś stopniu odczuwałam pomoc w danych intencjach. Ale, wiele łask, (tak jak pisze wiele osób) otrzymałam nie zdając sobie wówczas z tego sprawy.
Otrzymałam: łaskę wyciszenia, przyjmowania drażliwych uwag z pokorą, zrozumienia Bożej woli, (nie mojej) bo ta łaska w konsekwencji jest dla mnie najlepsza. Za parę dni kończę odmawiać różańcową nowennę w intencji nawrócenia męża i uwolnienie z nałogów (to już kolejna nowenna). Jednak przed odmawianiem tej prośby zmieniłam intencję (z natchnienia Matki Najświętszej) na – „ukształtowanie męża według woli Maryi”. Moje długoletnie modlitwy i prośby nie przynosiły skutku. Tak jak mnie, tak i (a na pewno jeszcze bardziej Bogu i Matce Najświętszej) na zbawieniu każdej duszy zależy w niebie.
Jest ciężko, ale widzę maleńkie światełko w tunelu. Maryjo i Ty Jezu, Wy się tym zajmijcie, wg Waszej woli.

"Odrobina miłosierdzia czyni świat mniej zimnym i bardziej sprawiedliwym"

- papież Franciszek, 17 marca 2013 r.

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!