Justyna: Nowenna w intencji siostrzeńca i siostry

Zaczęłam odmawiać nowennę w intencji 20-letniego siostrzeńca, aby odnalazł sens życia i wewnętrzny spokój. W trakcie modlitwy działo się wiele złych rzeczy, a wszystkie ataki odbijały się na mojej siostrze, która również odmawiała nowennę. Wspierałyśmy się wzajemnie i dawałyśmy sobie siłę mając ciągle Łukasza w sercu.

W przeddzień Bożego Ciała skończyłam nowennę i tego wieczoru siostrzeniec dał popis swoich umiejętności – pełen wachlarz agresji i nieodpowiedzialności.
Jeszcze długa droga przed nami, ale wierzę, że wszystko się ułoży, bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Upomniał się o mnie, więc nie zostawi też Łukasza samego.
Modlitwa przyniosła nieoczekiwanie również wiele łask dla mnie – przestałam się szarpać, wyciszyłam i zrozumiałam wiele swoich błędów.

Rekolekcje internetowe

ze św. Józefem

1 - 31 marca 2021 r.

 • Tak trzymaj, nie ustawaj. Te ataki to znak że Twoja modlitwa działa. Niech Matka Boża ma was w Swojej opiece

 • TAK JAK SIĘ ZACZYNA COŚ DZIAĆ Z CZŁOWIEKIEM TO ZNACZY ŻE ZACZYNA DZIAŁAĆ MODLITWA I NIE PRZESTAWAJ,JEŻELI MOGĘ COŚ DORADZIĆ TO PROŚ BY WIDZIAŁ ZNAKI NA NIEBIE OD BOGA JEZUS CHRYSTUSA I DUCHA ŚW.JA TEŻ ODMAWIAM N.P NADAL JUŻ KOLEJNĄ….

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!

  Zapraszamy

  na rekolekcje internetowe

  ze św. Józefem