Marcin: Zdrowie dla żony

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem. 25 stycznia bieżącego roku byliśmy po wizycie ( kolęda ) księdza w naszym domu. Żona od kilku dni czuła się słabo i rano była u lekarza, zrobiła także badania krwi. Po wyjściu księdza sprawdziła wyniki badań w internecie i konsternacja były bardzo słabe, zawierały nawet adnotację do szybkiej kontroli lekarskiej. Żeby wykluczyć pomyłkę wyniki powtórzono i wyszły jeszcze słabsze i wskazywały na coś poważnego. Od razu tego samego wieczoru zacząłem w intencji zdrowia żony odmawiać nowennę. Już raz trzy lata temu zacząłem odmawiać nowennę w innej intencji ale wtedy przerwałem. Byłem pełen obaw czy dam radę ale zaufałem Matce Bożej.

Chociaż pojawiało się wiele kryzysów, rozproszeń cały czas trwam w modlitwie dzisiaj to już jest 39 dzień. Ale wracam do świadectwa. Po jakiś 20 dniach od momentu rozpoczęcia nowenny lekarka zleciła powtórzenie badań żony i wynik był zaskakujący, poprostu bardzo dobry. Nawet sama lekarka rodzinna powiedziała, że bardzo obawiała się jakie te wyniki będą. Ja wiem, że to zasługa modlitwy różańcowej i wstawiennictwo najukochańszej Królowej Różańca Świętego. Bardzo dziękuję Matce Bożej.
Jest jeszcze drugie świadectwo bo w tym samym czasie rozpocząłem odmawianie drugiej nowenny w intencji wyzdrowienia taty. Opiszę to drugie świadectwo w najbliższych dniach.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
Teresa.AZadowolonaGabriela (GJ)Maria WHubert z Borow Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Chwała Panu!

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Maria W
Gość
Maria W

Dolaczmy tate ZADOWOLONEJ do ktorejs z roz Jerzego ,nagle ciezko zachorowal

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Bardzo dziękuję wszystkim modlącym się w intencji mojego taty…Jego stan się poprawia. To prawdziwy cud!

Maria W
Gość
Maria W

miej nadzieje tak jak Gabii Dla Boga niema zeczy niemozliwych wierze .ze twoj tata wyzdrowieje tak jak mama Gabryjeli

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Marysiu, niezależnie od tego, ze można do każdej i z Pompejańskich i z Uzdrowienia, to zamieściłam, ze On jest na stałe włączony do Róży św. Łukasza i św. Jakuba Apostoła (Jerzy) Róża Uzdrowienia i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Łukasza i Jakuba Apostoła Intencje: 1. Za Urszulę, Jerzego i innych chorych, zwłaszcza za pacjentów szpitali i hospicjów, osoby operowane i po ciężkich zabiegach oraz za dusze tych, którzy przegrali walkę z chorobą 2. Za osoby mające słaby kontakt ze Słowem Bożym i niedowierzające jego mocy. 3. Intencje własne Tajemnice radosne 1. Zwiastowanie – Urszula 2. Nawiedzenie św. Elżbiety – Gabriela… Czytaj więcej »

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Marcin jesteś wspaniałym człowiekiem że tak troszczysz się o żonę … i taka szybka pomoc od Matki Bozej