Szczęść Boże. Nazywam się Przemek . Mam 17 lat , od małego miałem problemy ze zdrowiem . Astma dokuczała mi odkąd pamiętam , przez co nie mogłem bawić z rówieśnikami itp. Mało tego 2 lata temu do tego wszystkiego doszła arytmia. Popadłem w depresję . Było ze mną źle więc prosiłem o odmianę , w moim życiu pojawiła się pewna dziewczyna przez którą wiele się zmieniło . To postawiło mnie na nogi.
W internecie przeczytałem o nowennie , więc postanowiłem sobie czemu nie. Warto spróbować. Kiedy skończyłem nowennę zdrowie może i nie powróciło jednak faktycznie jest już dużo lepiej. Astma mi nie dokucza , a dodatkowo arytmia się uspokoiła. Skończyłem również nowennę do Św. Walentego odmawianą w intencji tej dziewczyny . Dziś dziękuję Bogu i Najświętszej Maryi Pannie za wysłuchanie i za otrzymane łaski.
Zobacz podobne wpisy:
Małgorzata: Uzdrowienie z depresji
Emi: o uwolnienie od przekleństwa
Obrazki z Nowenną Pompejańską za darmo!
Medalik pompejański
Przemku, cieszę się, że zaufales Maryi – w tak młodym wieku jesteś, a już mądrze wybierasz. Z Nia nie pogubisz się w życiu. Wszystkiego dobrego
https://youtu.be/WLK-Ifo6k3g
Dobrze widzieć ze sa mlodzi w moim wieku ktorzy modla sie ta nowenna 🙂 Ja wlasnie zaczelam dzisiaj w intencji poglebienia relacji z pewnym chlopakiem.A w sprawie nowenny w intencji dziewczyny ktora odmowiles, moge sie spytac o co prosiles i czy cos sie zmienilo Po odmowieniu nowenny ? 🙂