Kasia: Roszczenie w całości zostało oddalone

Pierwszą NP odmówiłam w intencji mojego brata, który miał poważną kolizję w Rosji z jego winy. Sytuacja była beznadziejna, bo ubezpieczenie Zielona Karta w Rosji odmówiło wypłaty odszkodowania poszkodowanym. Brat dostał wezwanie do zapłaty najpierw ok. 30.000 zł za straty, a potem z sądu rosyjskiego ok. 80.000 zł. Zawierzyłam tę sprawę Maryi, a ona już tak pokierowała sprawą, że zakończyła się pozytywnie dla mojego brata i roszczenie w całości zostało oddalone, a straty pokryła centrala ubezpieczenia w Moskwie we współpracy z polskim PZU.

Dziękuję Ci Matko Boża za wysłuchanie mojej prośby. Chciałam jeszcze dodać, że w czasie odmawiania NP doświadczyłam niesłychanej głębi tej modlitwy, przechodziłam w niej przez całe życie Maryi i Jezusa, uzyskałam nie tylko łaskę o którą prosiłam, ale też wiele innych o których nawet nie myślałam. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej modlitwy, nie przerażajcie się, że jest długa, na wszystko znajdziecie czas. Niektórzy piszą, że NP nie została wysłuchana. Dla mnie ważne jest, że zawierzam siebie i daną intencję Maryi, a Ona wie najlepiej co jest dla nas dobre.

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mateusz
Mateusz
10.02.16 12:19

Witam ja do modlitwy Nowenny Pompejańskiej dodałem modlitwę ,,Tajemnice Szczęścia ” bardzo ładna modlitwa i warto ją odmawiać. W internecie jest jak odmawiać tą modlitwę,obietnice jakich Pan Jezus obiecał jak będzie się odmawiać tą modlitwę i świadectwa ludzi którzy odmawiają tą modlitwę,
Pozdrawiam

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x