Kasia: Roszczenie w całości zostało oddalone

Pierwszą NP odmówiłam w intencji mojego brata, który miał poważną kolizję w Rosji z jego winy. Sytuacja była beznadziejna, bo ubezpieczenie Zielona Karta w Rosji odmówiło wypłaty odszkodowania poszkodowanym. Brat dostał wezwanie do zapłaty najpierw ok. 30.000 zł za straty, a potem z sądu rosyjskiego ok. 80.000 zł. Zawierzyłam tę sprawę Maryi, a ona już tak pokierowała sprawą, że zakończyła się pozytywnie dla mojego brata i roszczenie w całości zostało oddalone, a straty pokryła centrala ubezpieczenia w Moskwie we współpracy z polskim PZU.

Dziękuję Ci Matko Boża za wysłuchanie mojej prośby. Chciałam jeszcze dodać, że w czasie odmawiania NP doświadczyłam niesłychanej głębi tej modlitwy, przechodziłam w niej przez całe życie Maryi i Jezusa, uzyskałam nie tylko łaskę o którą prosiłam, ale też wiele innych o których nawet nie myślałam. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej modlitwy, nie przerażajcie się, że jest długa, na wszystko znajdziecie czas. Niektórzy piszą, że NP nie została wysłuchana. Dla mnie ważne jest, że zawierzam siebie i daną intencję Maryi, a Ona wie najlepiej co jest dla nas dobre.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Mateusz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mateusz
Gość
Mateusz

Witam ja do modlitwy Nowenny Pompejańskiej dodałem modlitwę ,,Tajemnice Szczęścia ” bardzo ładna modlitwa i warto ją odmawiać. W internecie jest jak odmawiać tą modlitwę,obietnice jakich Pan Jezus obiecał jak będzie się odmawiać tą modlitwę i świadectwa ludzi którzy odmawiają tą modlitwę,
Pozdrawiam