Wielka Księga Łask – ODEBRANA!

Moi drodzy, po morderczym tygodniu prac nad nowym numerem „Królowej Różańca Świętego”, dziękowaliśmy naszym Darczyńcom, którzy zasponsorowali 8 dodatkowych stron świadectw. W praniu wyszło 10 stron 🙂 ale to lepiej! Gazeta poszła dziś do druku, a tymczasem dostałem wiadomość od introligatora, ze na odbiór czeka Wielka Księga Łask! Pamiętacie naszą akcję? To już druga edycja – dzięki Wam zakończona sukcesem.

Poniżej wstawiam zdjęcia, raczej słabe, ale Księga wygląda naprawdę imponująco. Jest zapakowana w piękne etui (nadprogramowa praca introligatora), następnie widzimy księgę w oprawie skórzanej, ze zwięzami, pięknymi tłoczeniami, marmurkową wyklejką. Jest bardzo duża – nasze wspólne świadectwa ważą ponad 6 kilogramów! 🙂 Wszystko jest widoczne na zdjęciach.

UWAGA – DARCZYŃCY KSIĘGI!
Wasze imiona i nazwiska zostały wykaligrafowane tuż za stronami tytułowymi. PROSZĘ PILNIE o sprawdzenie, czy kogoś nie brakuje. W poniedziałek jest ostatnia szansa dopisania. Potem Księga wyjeżdża do Sanktuarium na wieczną pamiątkę. Dlatego proszę o przewinięcie na dół, do ostatniego zdjęcia, kliknięcie na niego, aby obejrzeć w powiększeniu, i wyszukanie siebie na liście. Specjalnie zamazałem nazwiska, dla zachowania prywatności, ale i tak można się łatwo zidentyfikować. W razie nie odnalezienia swojego nazwiska, proszę pisać na kontakt@pkrs.org.pl

 

Darczyńcy:
IMG_4143

Rozliczenie: mamy jeszcze lekką nadwyżkę, którą przeznaczymy na ogólny cel Fundacji (koszty jej funkcjonowania). Zapłaciliśmy za: druk, introligatora, kaligrafię. Pozostałe koszty (skład i inne związane z moją pracą), nie są uwzględniane w rozliczeniach jako osobisty dar.

Pozdrawiam, Marek Woś, Fundacja PKRŚ

PS. A oto, jak się robi taką Księgę 🙂 Zobacz pracę nad pierwszą edycją.

  • Witam i potwierdzam obecność, dziękuję 🙂 Księga piękna i obfita, to dowodzi, że różaniec był, jest i będzie towarzyszem wielu osób. A przede wszystkim obroną przed szatanem i złem.W modlitwie siła! z Panem Bogiem

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn pompejański i otrzymuj comiesięczne wiadomości