Wielka Księga Łask – ODEBRANA!

Moi drodzy, po morderczym tygodniu prac nad nowym numerem „Królowej Różańca Świętego”, dziękowaliśmy naszym Darczyńcom, którzy zasponsorowali 8 dodatkowych stron świadectw. W praniu wyszło 10 stron 🙂 ale to lepiej! Gazeta poszła dziś do druku, a tymczasem dostałem wiadomość od introligatora, ze na odbiór czeka Wielka Księga Łask! Pamiętacie naszą akcję? To już druga edycja – dzięki Wam zakończona sukcesem.

Poniżej wstawiam zdjęcia, raczej słabe, ale Księga wygląda naprawdę imponująco. Jest zapakowana w piękne etui (nadprogramowa praca introligatora), następnie widzimy księgę w oprawie skórzanej, ze zwięzami, pięknymi tłoczeniami, marmurkową wyklejką. Jest bardzo duża – nasze wspólne świadectwa ważą ponad 6 kilogramów! 🙂 Wszystko jest widoczne na zdjęciach.

UWAGA – DARCZYŃCY KSIĘGI!
Wasze imiona i nazwiska zostały wykaligrafowane tuż za stronami tytułowymi. PROSZĘ PILNIE o sprawdzenie, czy kogoś nie brakuje. W poniedziałek jest ostatnia szansa dopisania. Potem Księga wyjeżdża do Sanktuarium na wieczną pamiątkę. Dlatego proszę o przewinięcie na dół, do ostatniego zdjęcia, kliknięcie na niego, aby obejrzeć w powiększeniu, i wyszukanie siebie na liście. Specjalnie zamazałem nazwiska, dla zachowania prywatności, ale i tak można się łatwo zidentyfikować. W razie nie odnalezienia swojego nazwiska, proszę pisać na kontakt@pkrs.org.pl

 

Darczyńcy:
IMG_4143

Rozliczenie: mamy jeszcze lekką nadwyżkę, którą przeznaczymy na ogólny cel Fundacji (koszty jej funkcjonowania). Zapłaciliśmy za: druk, introligatora, kaligrafię. Pozostałe koszty (skład i inne związane z moją pracą), nie są uwzględniane w rozliczeniach jako osobisty dar.

Pozdrawiam, Marek Woś, Fundacja PKRŚ

PS. A oto, jak się robi taką Księgę 🙂 Zobacz pracę nad pierwszą edycją.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anna
Anna
25.09.15 20:01

Wspaniała

lilia
lilia
25.09.15 21:24

Extra, gratulacje

pompejanska
pompejanska
26.09.15 00:02
Reply to  lilia

Oklaski dla Maryi 🙂 za tyle łask!

Katarzyna
Katarzyna
25.09.15 23:14

Witam i potwierdzam obecność, dziękuję 🙂 Księga piękna i obfita, to dowodzi, że różaniec był, jest i będzie towarzyszem wielu osób. A przede wszystkim obroną przed szatanem i złem.W modlitwie siła! z Panem Bogiem

Dorota Karnicka
Dorota Karnicka
26.09.15 00:13

Aż przyjemnie popatrzeć 🙂

Bożena S.
Bożena S.
26.09.15 07:19

Piękna!!! A jaka treść!Chwała Panu i Maryi!

Ania L.
Ania L.
27.09.15 01:30

Piękne świadectwo cudów za wstawiennictwem Matki Bożej…

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x