Helena: moja przemiana

Nowenne Pompejanska odmawiam ponad dwa lata bez przerwy w roznych intencjach.Krolowej Rozanca Swietego polecam moje dzieci, wnuki,bliskich zmarlych. Otrzymalismy bardzo duzo lask. Sprawy ktore po ludzku wydawaly sie nie do zalatwienia zostaly pozytywnie zalatwione.Poza sprawami materialnymi otrzymalam laski duchowe. Moja wiara umocnila sie.Uczeszczam w ciagu tygodnia na Msze Sw.,czytam Pismo Sw.Zmienilo sie moje podejscie do zycia. Jestem spokojna,ciesze sie kazdym dniem I Dziekuje za kazdy miniony.Z cierpliwoscia I pokora czekam na spelnienie moich prosb.Gleboko wierze ze Matka Boska Pompejanska pomaga wszystkim ktorzy zwracaja sie do Niej o pomoc.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
KrystynaJudyta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Judyta
Gość
Judyta

dziękuję za świadectwo 🙂 wszystkiego dobrego 🙂

Krystyna
Gość
Krystyna

Gdy czytam Twoje świadectwo czuję,że też mogłabym się pod nim podpisać. Nie pamiętam, którą z kolei nowennę pompejańską odmawiam. Otrzymałam sama , jak i moja rodzina wiele łask, rozwiązały się sprawy trudne, z którymi nie potrafiliśmy sobie poradzić. Jestem pewna, że to wszystko dzięki modlitwie różańcowej…

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną