Izabela: Maryjo dziękuję za Twoją opiekę

Kolejną Nowennę odmówiłam w intencji otrzymania nowej lepszej dla mnie pracy. Pracy, nie otrzymałam, natomiast dostałam łaskę spokoju, nie martwienia się na zapas, polepszenia sytuacji w obecnej pracy i przede wszystkim pomoc w wykonywaniu obowiązków oraz „omijanie” trudności. Maryjo dziękuję za Twoją opiekę.
Odmawiajcie bo warto, nawet jeśli nie otrzymamy tego o co prosimy, Maryja wie co dla nas najlepsze w danym momencie. Dzięki Nowennie jesteśmy bliżej Boga, zgłębimy wiarę , a sprawy przyziemne już nie są często tak istotne. Modlitwa uzależnia – już nie wyobrażam sobie dnia bez Różańca!
Nie przestawajcie się modlić!

Nowenna do MB

Częstochowskiej

17 sierpnia - 26 sierpnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dorota
Dorota
05.05.15 16:47

Piekne swiadectwo. Chwala Maryji.Jest dokladnie tak jak mowisz, jesli nawet nie otrzymamy to o co prosimy, to i tak dostajemy duzo wiecej, czasem nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.
A Rozaniec uzaleznia, ale to jest dobry „nalog”.Konczy sie jedna NP a juz sie teskni za nastepna. Teskni sie za rozmowa z Matka, przynajmniej dla mnie jest tymmodlitwa rozancowa.Nie przestawajmy sie modlic, rozmawiajmy z nasza Matka jak najwiecej.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x