Ewa Maria Teresa: Moje uzdrowienie

Wykryto u mnie bardzo złośliwy nowotwór. Wpadłam w panikę. Na mszy o uzdrowienie stałam wraz z proboszczem Parafii p.w. św. Stanisława Kostki pod obrazem św. Jerzego Popiełuszki – tam ksiądz proboszcz prosił świętego o cud uzdrowienia. W trakcie Nowenny do św. Jerzego Popiełuszki ogarnął mnie spokój, przestałam się o siebie bać. W tym czasie modlili się za mnie przyjaciele. Po udanej operacji wycięcia guza czekało mnie naświetlanie i chemia, której bardzo się obawiałam. Pierwsza tomografia komputerowa wykryła w okolicy wycięcia guza jakąś „niepewną” tkankę. W połowie chemii przeczytałam o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam ją odmawiać. Czułam się dobrze, uboczne skutki chemii były tak łagodne, ze prawie niezauważalne.
W pierwszym tygodniu po rozpoczęciu Nowenny Pompejańskiej Najświętsza Meteńka obdarowała mnie dodatkowymi zarobkami, które dosłownie „spadły mi z Nieba” i były mi naprawdę niezbędne. Zakończyłam pierwszą Nowennę Pompejańską i rozpoczęłam następną. Nadal brałam chemię, a kolejna tomografia nadal wykazywała tę „niepewną” tkankę. Po ukończeniu całego cyklu chemioterapii zrobiono mi ostatnia tomografię i dowiedziałam się, że owa tkanka nie wykazuje cech przerzutu. Dziś jestem już pół roku po zakończeniu kuracji. Badanie kontrolne – z pozytywnym wynikiem. W międzyczasie była mammografia – z pozytywnym wynikiem.
Chemię zniosłam bezboleśnie, czuję się zdrowa, mam siły do pracy. Dziś zamierzam rozpocząć trzecią Nowennę Pompejańską. Bez niej czuję się tak jak bym zaniedbywała coś bardzo ważnego. Mojej wdzięczności dla Matki Bożej nie potrafię opisać. Codziennie jej dziękuję. Dziękuje też św. Jerzemu Popiełuszce, św. Janowi Pawłowi II (z którym razem odmawiałam Nowennę Pompejańską – na You Tube) i św. Ojcu Pio. Poza tym zawierzyłam się całkowicie Panu Jezusowi.
Skutki modlitw są niesamowite, a Nowenna Pompejańska uzdrawia i ciało i duszę.
Dziekuję Świętym w Niebie i z całej mojej duszy dziękuję Najświętszej Mateńce za cudowną opiekę i wstawiennictwo u Naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wiola
wiola
27.04.15 20:46

cudowne działanie matki Jezusa i jej wstawiennictwa u najwyższego

Aleksja
Aleksja
28.04.15 11:08

Cudowne świadectwo.

grazyna
grazyna
28.04.15 15:41

Przecudowne swiadectwo.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x