Adrian: Dzieci i sprawy materialne

Z Żoną odmawialiśmy jedną Nowennę, każdy w swojej intencji. Zaraz za pierwszą rozpoczęliśmy kolejną. Ja modliłem się w intencji pracy, płacy i rozwoju talentu. Żona modliła się byśmy byli dobrymi rodzicami dla naszych dwóch synów. W kolejnej intencji modliliśmy się o czystość dusz, umysłów i ciał. Już w czasie odmawiania pierwszej Nowenny doświadczyliśmy cudowności łaski Bożej. Każdy nasz dzień wypełniony był radością i pokojem. Modliliśmy się w radości, a Nowenna była przyjemnością. Bywały oczywiście chwile gdy szatan aż szarpał światem w koło nas, z wściekłością i zaciekłością. My jednak czerpaliśmy siły z modlitwy i gotowi byliśmy na to. Drugą Nowennę skończyliśmy w sierpniu 2014 roku. Początkowo nie widziałem jej skutków, ale już po kilku tygodniach Żona dostała awans, potem kolejne Dziecko (dziecko, na które już mieliśmy finanse). Chwilę potem załamanie i problemy natury materialnej. Trochę trwały kłótnie i szarpaniny z Bogiem, ze sobą, ale w Wielki Post została wysłuchana intencja drugiej Nowenny, a zaraz za nią intencja pierwszej Nowenny Żony. Duch Święty natchnął nas, dostąpiliśmy mocnego nawrócenia. Teraz czujemy się jakby Chrystus był ciągle z nami, a ja zakochałem się w swoich synach. Skończyły się kłótnie z najstarszym synem, a w naszym domu zamieszkał pokój Boży i radość. Teraz będę rozpoczynał kolejną nowennę, ale przede wszystkich z chęci odmawiania, intencja przyjdzie w dzień pierwszej modlitwy, jestem tego pewien. Nowenna Pompejańska to modlitwa, która mocno trenuje nawyki modlitwy, rozkochuje w Maryi i w Chrystusie. Intencja, w której się modliliśmy okazała się tylko maleńkim wycinkiem łask jakie na nas spłynęły dzięki tej modlitwie. Trzeba też ufać, że intencja będzie wysłuchana, nawet po roku i później, ale będzie wysłuchana. Ja do intencji mojej pierwszej Nowenny muszę jeszcze dojrzeć, nawrócić się i zaufać Bogu bezgranicznie. Wiem jednak, że będzie ona wysłuchana, nie wiem tylko w jaki sposób, bo Bóg ma niesamowite poczucie humoru. Pozdrawiam Was bracia i siostry w Chrystusie i niech Was wszystkich Bóg błogosławi.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Agnieszka K.KrzewskaKatarzyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

pięknie…

Krzewska
Gość
Krzewska

Pięknie napisane,Matka Boska nas kocha,wszystkich nie ważne czy ktoś jest biedny,bogaty,głodnego nakarmi,gołego odzieje swoją miłością każdego.

Agnieszka K.
Gość
Agnieszka K.

Wspaniale, takie słowa dodają sił i sprawiają, że łzy kręcą się w oczach. Faktycznie trzeba uważać na tę Nowennę ponieważ uzależnia. Pozdrawiam ciepło i życzę wytrwałości w oczekiwaniu na realizację bożego planu

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ