Wioleta: wzrastanie w wierze

Szczęść Boże. Po latach „letniego” życia zaczęłam poszukiwania i prosiłam Boga o większą wiarę różnymi modlitwami, często zwykłymi słowami. Zawsze się tak działo, że wpadały mi w ręce ciekawe książki, modlitewniki i powoli posuwałam się do przodu. Kiedy na mojej drodze stanęła nowenna pompejańska, to dopiero zaczęła się jazda z górki. Niezależnie od intencji rodzinnych czy za znajomych, które raczej są wysłuchiwane (nie wiem o wszystkich, a osoba chora na raka nadal się leczy, choć już tak nie cierpi). Zmiany nastąpiły ku mojemu zdziwieniu również poza moimi intencjami. Spotykam ciekawych, wierzących ludzi, którzy są drogowskazami, rozmawiam bez lęku o ośmieszenie z innymi nt mojej wiary. Widzę rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam wokół siebie, miłość Jezusa, jego Miłosierdzie, ogromne cierpienie jakie za nas poniósł. Wszytko to zbliża mnie do Boga. Mam zawsze jakieś dodatkowe pieniądze na zakup książek i obrazków z instrukcją odmawiania nowenny, które rozdaję szerząc cześć Królowej Różańca. Już dwie osoby którym poleciłam nowennę z powodzeniem ją odmówiły. Ja sama bardzo się zmieniłam, stałam się cichsza, wyrozumialsza, nie interesuje mnie telewizja przez co mam czas na oddanie się modlitwie. Jestem spokojniejsza i zauważam małe radości. Cieszy mnie widok ludzi szczęśliwych, a jednocześnie modlę się i pragnę modlić się więcej za grzeszników, dusze czyśćcowe. Planuje odmówić nowennę w intencji pokoju na świecie. Inaczej podchodzę do członków rodziny, z większą miłością, a i oni teraz są lepsi. Czy zauważyli moją zmianę i są inni, czy ja widzę ich inaczej nie wiem, jednak relacje się poprawiły. Jestem szczęśliwsza a na dodatek pragnę więcej czasu poświęcać Bogu i Matce. Owszem nie obeszło się bez przeszkód jak zmęczenie i senność podczas odmawiania nowenny, a po niej mogłabym nie spać całą noc, pojawiające się problemy w życiu codziennym, nawet trzy razy zrywał mi się różaniec. Ja jednak zawierzyłam Matce i się nie poddaję bo wiem, że gdy ktoś jest blisko Boga i robi to co się Jemu podoba, modli się w słusznej sprawie to najbardziej przeszkadza szatanowi i on próbuje przerwać pobożne uczynki. Jednak ufam Panu i Matce. Wiem, że Maria jest ze mną i jest moją obroną. Wierzę, że z różańcem i przy boku Matki jestem bezpieczna. Dlatego piszę to świadectwo nie dla tych co trwają w nowennie ale dla tych co się wahają, boją się, że nie podołają. Jeżeli mnie nie wierzycie to poczytajcie inne świadectwa, podejmijcie próbę, zmówcie choć jedną nowennę a sami się przekonacie jaką ma ona wielką moc. Wszystkim życzę wytrwałości, byście mogli z radością w sercu złożyć swoje świadectwo. Zostańcie z Bogiem

Zapraszamy

na nasze rekolekcje

i pielgrzymki pompejańskie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MatkaKalibaMeg Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Meg
Gość
Meg

Czuję podobnie, jak Ty Wioleto 🙂 Przez odmawianie Nowenny jestem znacznie cierpliwsza,wyrozumiała dla bliskich, poprawiły się z moje relacje z córką,zauważyłam,że sama też chętniej się modli do Anioła Stróża, i chce podzielać ze mną wspólną pasję, jaką jest bieganie. Zbliżamy się do siebie, a to dzięki temu,ze ja jestem inna dzięki mocy Matce Bożej 🙂 Jestem obecnie bez pracy,ale się nie martwię, zawierzam Matce Bożej, wiem,że wysłucha mojej prośby i otrzymam pracę, o jakiej marzę. Sw Rita również nie pozostawiła mnie bez pomocy ..błagałam ją o swoją przemianę, o to bym była lepszą matką, siostrą i córką.Nadal modlę się do… Czytaj więcej »

Kaliba
Gość
Kaliba

Piękne i szczere świadectwo!

Matka
Gość
Matka

Moje świadectwo jestem matka dorosłych córek. Nie umiem opisać ile nowenn Pompejanskich odmawiałam kilka Głównie proszę aby moje córki były zdrowe i pozakladaly szczęśliwe rodziny nie są już najmłodsze Czasami nie mam już siły modlić się ale obiecałam Matence że ile mi sił starczy będę się modlić Modlilam się Nowenna do Św Judy Św RIty Koronka do Krwawych Łez Maryi i innymi modlitwa i które mi w ręce wpadły był o różnie Stawały zegary fotek samej godzinie zaznaczę że dwa na raz włączamy się sprzęty same w domu drukarki pedały żarówki i inne dziwne niewytłumaczalny zdarzenia Jedno Nowenno Pompejanska ofiarowalam… Czytaj więcej »

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną