„Królowa Różańca Świętego” – 10.000 polubień!

Taki to mały sukcesik nasz wszystkich! Już 10.000 osób śledzi profil „Królowej Różańca Świętego”. „Śledzi” – tzn. otrzymuje regularne powiadomienia o nowych świadectwach wprost na swój profil na Facebooku. Dużo to czy mało? W skali Polski niewiele. Ale jak by nie spojrzeć, to mała, różańcowa armia 🙂

Zobacz: Strona naszego profilu.

Jeśli chcesz dołączyć do tych osób, po prostu polub tę stronę! –Zobacz ramka niżej.

A już pewnie za niedługo padnie kolejny rekord: 10.000 intencji modlitewnych w naszej skrzynce.

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
luluAgaBerta Bermudzka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Berta Bermudzka
Gość
Berta Bermudzka

Witam. Ja wiem, że Pan Bóg to nie koncert życzeń, ale nigdy nie modliłam się o rzeczy materialne, a o te, o które się modliłam, też nie wiem dlaczego, ale przez Pana Boga nie zostały wysłuchane (pokój na świecie, żeby wszyscy w rodzinie bliższej i dalszej byli zdrowi oraz w pracy etc.). Pewnego dnia natknęłam się na Nowennę Pompejską, ponieważ lubię odmawiać różaniec, to spróbowałam pomodlić się za moją ciężko chorą bratanicę. Ale zanim zaczęłam swoją modlitwę, miałam pięć pogrzebów bardzo mi bliskich osób w krótkim czasie, a w czasie nowenny zmarł mój ukochany piesek. Jakby tego było mało w… Czytaj więcej »

lulu
Gość
lulu

Berto „nie Bóg wymyślił śmierć i nie człowiek wymyślił śmierć, to pomysł diabła. Bóg wymyślił życie, wymyślił miłość która z życie się bierze i z której życie się bierze. Powiedziano kiedyś miłość mocna jak śmierć, a krzyż ma pokazać coś głębszego: mocna jest miłość, mocniejsza od śmierci.”

Aga
Gość
Aga

Kochana Berto! Nie poddawaj się! Uwierz mocno,że Bóg bardzo Cię kocha, i innych ludzi też , mimo że nie potrafimy zrozumiec Jego wyroków. Proszę, nie trac wiary! Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo dobrego.