Andrzej: Uwolnienie z więzienia

Pragnę powiedzieć, że nawet z „piekła na ziemi” Maryja może nas wyzwolić. Otóż odmówiłem nowennę pompejańską i po 14 miesiącach spędzonych w areszcie śledczym, odzyskałem wolność dzięki Matce Bożej z Pompejów! To był niewątpliwie cud, gdyż groziła mi bardzo wysoka kara… Nie mogąc pogodzić się ze zdradą żony, będąc w totalnej rozpaczy, tak nieszczęśliwie się złożyło, że zraniłem jej konkubenta. Nie chciałem dźwigać tego krzyża odrzucenia przez najbliższą mi na świecie osobę i ulegając namowom złego – w jednej chwili – straciłem wszystko, czyli ukochanego synka, dobre imię, wolność i pracę. Obecnie jestem po odmówieniu kolejnych dwóch nowenn: o znalezienie pracy i o nawrócenie mojej żony. Wciąż czekam na efekty swojej modlitwy i ufam Maryi, że nie zostawi nas w potrzebie. Chwała Panu!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
TERESAOlaBASIAmag Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
mag
Gość
mag

cieszę się, ja odmawiam, żeby tam nie trafić bo grozi mi więzienie przez błędy sprzed lat.

BASIA
Gość
BASIA

Andrzej trzymaj się dobrze ze zostałeś uwolniony rozumiem Twoje działanie jak inni moga do tego sprowokować i często oni bedąc winnymi doprowadzaja nas do załamania na granicy prawa to konkubent powinien tam trafic a nie ty .

Ola
Gość
Ola

Trwaj w modlitwie, nowenna do Matki Boskiej Rozwiazujacej Wezly! Mam nadzieje, ze masz tez kontakt z synkiem. Pomodle sie za Was. Z Bogiem…

TERESA
Gość
TERESA

Andrzeju KONIECZNIE zrób sobie prezent i kup książeczki trzy „Modlitwa uwolnienia” Będzie dobrze