Kasia: Praca- Maryjo dziękuję :)

Szczęść Boże,pragnę wszystkich szukających pracy zachęcić do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Ja sama byłam w trudnej sytuacji, szukałam pracy ale w mojej sytuacji byłam na przegranej pozycji,tak na prawdę , to moje szanse na pracę o której marzyłam były żadne.Jednak dla Matki Bożej Pompejańskiej nie ma rzeczy niemożliwych.W tej właśnie intencji odmówiłam 2 Nowenny Pompejańskie.

Odmawiając drugą Nowennę Pompejańską w ostatni dzień części dziękczynnej -ZACZYNAŁAM pracę,to był mój pierwszy dzień pracy. Nowenna czyni cuda, odmawiałam też Nowennę Pompejańską w intencji córki, która zdawała w tym roku maturę -matura zdana.Chciałam dodać jeszcze,iż ogromną moc ma msza odprawiana w Pompejach.Uwierzcie wszyscy wątpiący, tak wiele zależy od nas samach,wystarczy „złapać” za różaniec, a można wszystko zmienić. Wiem,że czasem się nie idzie zebrać,jest trudno ale WARTO:) bo poza tym ,nie tylko wybłagamy np.pracę ale otrzymamy dużo więcej, otrzymamy pokój w sercu,uśmiech,przyjaźń Matki Bożej i Jezusa Ukochanego.Kiedyś byłam kłębkiem nerwów – a teraz spokój i Najukochańszy Jezus i Maryja zawsze w sercu.Jestem taka szczęśliwa odkąd odmawiam Nowennę Pompejańską.W tej chwili odmawiam 21 Nowennę Pompejańską .Z odmówionych Nowenn niestety dwie intencje bardzo ważne nie zostały wysłuchane,ale ufam i wierzę,że przyjdzie taki czas. Nie trzeba myśleć, planować, wystarczy zaufać Jezusowi ,ON nas kocha ponad wszystko i wszystko Maryja dla nas wybłaga, tylko musimy ZAUFAĆ.Jezu,ufam Tobie.

24
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
17 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
megiMariaPiotrkrzyśUrszula Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

Wspaniałe świadectwo. Boże Błogosław

Aneta
Gość
Aneta

Serdecznie gratuluję. Również rozpoczęłam drugi raz w tej samej intencji – o łaskę pracy – nowennę. Wierzę, że zostanę wysłuchana.

karolina
Gość
karolina

Pani Aneto,proszę w intencji pracy spróbować modlić się również innymi modlitwami. Groziła mi redukcja etatu a wszystko się dobrze skończyło. MP modlilam się w innych intencjach,które zostały częściowo wysłuchanie,ale o pracę modlilam się też telegram do św.Józefa, nowenna straszna, modlitwa do św. Rity, do św. Mary,do.Św.Escriva (czy bl.,nie pamiętam).Powodzenia w szukaniu pracy!

Aneta
Gość
Aneta

@Pani Karolinko, modliłam się 2 x do św. Josemaria Escriva, 30-dniowe nabożeństwo do św. Józefa, napisałam do Niego list z prośbą, aby się za mną wstawiał. Nie pamiętam ile nowenn do św. Tadeusza Judy, mojego ukochanego Patrona, św. Charbela, św. Antoniego, proszę o wsparcie św. Tereskę od Dzieciątka Jezus, św. Rafkę, św. Ritę i innych. Odmawiam Litanię Dominikańską 🙂 Połowa zakonów klauzurowych modli się za mnie i ze mną i … Cisza. Taka wielka cisza. Jakbym w pustą przestrzeń wysyłała CV. Czasami łapię się, czy aby na pewno wysłałam CV 🙂 Tak, jakby ktoś świetnie się bawił i mnie próbował.… Czytaj więcej »

karolina
Gość
karolina

Na pewno Pani modlitwy nie pójdą na marne, ja myślę,że na Pani miejscu też podchodziłabym do tego okresu czekania jako do próby. Z własnego doświadczenia wiem,że czasami Bóg pragnie nas lepiej przygotować do tego czego pragniemy , ja pomocą modlitwy dużo się wewnętrznie zmieniłam, co było mi potrzebne do tego, aby umieć być w związku małżeńskim.(Modlilam się o dobrego męża) .Wierzę,że będzie Pani miała super pracę !

Aneta
Gość
Aneta

O wyjściu za mąż nawet nie marzę – w moim wieku, to już nie ma się na to szansy. Bardzo Pani dziękuję, naprawdę. Takie słowa dają nadzieję 🙂

karolina
Gość
karolina

Znowu posłużę się własnym przykładem,miałam 41 lat, jak wychodziłam za mąż. A najlepsze jest to,że wydawało mi się że to będzie ktoś inny, tak jak ja to sobie wymyśliłam,ale Bóg miał inne plany 🙂 Od zapoznania wszystko poszło gładko i.szybko, nasz ślub odbył się po 10 miesiącach od poznania. A ten „ktoś inny” niedawno się ożenił I mam nadzieję, że też jest szczęśliwy. W Pani przypadku nic nie jest stracone, niezależnie od wieku.

Urszula
Gość
Urszula

Pani Karolino – ślub w wieku 41 lat, po 10 miesiącach od poznania – dziękuje Pani bardzo za te słowa, potrzebowałam usłyszeć (no dobrze, przeczytać) coś takiego… Chociaż mam ‚dopiero’ 34… Niech pani Bóg błogosławi:)

Aneta
Gość
Aneta

Pani Karolino, tak jak Urszula – bardzo dziękuję za te słowa. W chwilach zwątpienia dobrze jest przeczytać, że koło nas cuda się zdarzają. Błogosławionej soboty wszystkim życzę.

lulu
Gość
lulu

na to nie pomogą modlitwy tylko zmiana systemu gospodarczego i mentalności państwa, za granicą nie trzeba się długo i specjalnie modlić, ale nie wszyscy mają to szczęście żeby wyjechać z tego bagna

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Na system Bóg nic nie poradzi? Przecież może, chyba.

Aneta
Gość
Aneta

@Lulu, nie do końca. W Hiszpanii już jest „Stracone” pokolenie, a bezrobocie jest bardzo, ale to bardzo duże. Wyjazd nie daje żadnej gwarancji na „lepsze” życie.

krzyś
Gość
krzyś

wiesz Anetko jeśli chcesz napisz do mnie a może spodoba ci się praca w tam gdzie ja na początku też mi się wydawało że nie ale teraz miro21-20@o2.pl

Aneta
Gość
Aneta

@Krzyś – dziękuję. Odezwę się. Dziękuję.

lulu
Gość
lulu

Bóg może zmienić system i mentalność całego państwa czy kontynentu, świata ale widocznie za mało ludzi o to prosi, a Bóg dla jednego człowieka nie będzie zmieniał całego systemu. A może nie trzeba zmieniać systemu tylko być bardziej uczciwym i sprawiedliwym, ale to już sobie wybiera człowiek jeden z drugim. Jakie sumienie ludzi taki system gospodarczy, czyli w Polsce po staremu: „okazja czyni złodzieja”, „sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie”.

Piotr
Gość
Piotr

@Aneta Na małżeństwo lub wstąpienie do zakonu nie jest za późno i warto się modlić na NP o rozeznanie duchowe w powołaniu, a Bóg da pani odpowiedź. Masz silną wiarę i na pewno otrzymasz wymarzoną pracę dzięki drugiej nowennie, Wierz w to. Co do wysyłanych CV to może warto poradzić się kogoś jak je pisać, by zainteresowały przyszłego pracodawcę i zaprosiły na rozmowę kwalifikacyjną. W Polsce za rok lub za kilka miesięcy może zabraknąć rąk do pracy, a ofert pracy będzie coraz więcej. Wynikać to może, że świat wychodzi z recesji, sporo inwestycji lokuje się w Polsce i Polacy wciąż… Czytaj więcej »

Aneta
Gość
Aneta

@Piotr, dziękuję za odpowiedź. Moje CV zostało sprawdzone przez wiele osób, które się na tym znają. Może muszę się po prostu przed sobą przyznać że jestem miernotą i tyle.
Co do powołania. Pragnę zostać żoną i mamą.
Serdeczne Bóg zapłać za komentarz.

lulu
Gość
lulu

Aneta nie masz prawa tak o sobie myśleć „jestem miernotą i tyle”, Bóg nie stwarza miernot, a jak stworzył człowieka to powiedział, że jest BARDZO DOBRY, człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boga, czyli to tak jakby powiedzieć, że Bóg jest miernotą. Bardzo dobrze rozumiem twoje rozgoryczenie i sama nie raz o sobie tak mówiłam i myślałam, ale to bardzo zgubna i fałszywa droga, prowadzi do jeszcze większego rozgoryczenia, braku poczucia własnej wartości itd. Ani brak pracy, ani brak męża, ani brak pieniędzy, nic nie odbierze ci godności.

Aneta
Gość
Aneta

@Lulu – dziękuję moja Przyjaciółko.

karolina
Gość
karolina

Aneta, a czy pamiętasz Ewangelię o talentach ? Każdy z nas jakiś ma. Kiedy groziło mi zwolnienie z pracy, chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ,a gdy pracy nie dostalam płakałam i czułam się bezwartościowa. A jednak dane mi było pozostać w „starej ” pracy,Bóg uznał, że.to dla mnie jednak najlepsze rozwiązanie.Naprawdę myślę,że w Twoim przypadku szykuje coś wspaniałego ,skoro tak długo czekasz . Zgadzam się w 100% z lulu. Jesteśmy wartościowi już tylko dlatego że jesteśmy.W Starym testamencie , Bóg kazał wklejać wszystkim stworzeniom przed cudem, jaki stworzył,człowiekiem.

Aneta
Gość
Aneta

Karolina – dziękuję

karolina
Gość
karolina

Przepraszam, miało być „klekac”.

Maria
Gość
Maria

Ja też nie zostałam wysłuchana w moich prośbach ,czasami tak sobie pomyślę czy aby na pewno dobrze się modlę,.Ale prawda jest taka,że Pan Bóg wie lepiej co dla nas jest dobre i nie zostawi nas,KOCHAM CIĘ PANIE JEZU I BARDZO PRZEPRASZAM ZA ZWĄTPIENIE!!!

megi
Gość
megi

Dziękuję za świadectwa. Ja dzisiaj zaczęłam modlitwę o poprawę stosunków w pracy, albo o znalezienie nowej pracy, najbardziej boję się, że w modlitwie nie wytrwam- mam małe dzieci. Nie oczekuję po modlitwie cudów, ale wiem, że Bóg znajdzie najlepsze rozwiązanie sytuacji. Pierwszy raz się modlę tą modlitwą,

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną