Anita: Zatroskana Matka

Wczoraj skończyłam pierwszą nowennę. Niestety moje intencje się nie spełniły ale pewnie jeszcze nie przyszedł czas na łaski dla mnie. Modlę się za syna. Moje relacje z 15 letnim synem nie są najlepsze. Nie chce się uczyć , zamyka się w swoim pokoju, jest arogancki wobec mnie. Ostatnio nawet buntuje się jeśli chodzi o pójście do kościoła. Czasem jestem już bezsilna. Dlatego powierzyłam mój problem Matce Najświętszej. Wiem ,że pewnie trzeba czasu , aby coś się zmieniło, a ja jestem niecierpliwa. Jednak ta sytuacja tak mnie przygnębia , że moja wiara słabnie.

 • Pani Anitko, proszę się Pani nie martwić i oddac wszystko Matce Bożej. Niech Pani nie zmusza syna do chodzenia do kościoła bo to ma skutek zupełnie odwrotny. Wiara jest łaską i na siłę nic się tutaj nie da zrobić. Jak mu Pani każe to syn może i pójdzie ale będzie tam obecny tylko ciałem a nie duchem dla świętego spokoju, a nie o to przecież chodzi. Wiem co mówię bo sama byłam na miejscu Pani syna. Dopiero jak moja mama zupełnie przestała się wtrącać i zaczęła się gorąco modlić różańcem to nawróciłam się. pozdrawiam!

 • Pani Anito, pieknie za zawierza Pani sytuacje Matce Najswietszej. Ale prosze skorzusyac z konsultacji psychologicznej. Jestem psychologiem (chrzescijanskim) i mysle ze kontakt ze specjalista wspomogl by Pania i syna. Pozdrawiam w Panu!

 • Pani Anito! Wiem, z jakim problemem Pani się zmaga. U mnie było / jest podobnie. Syn mój ma już 18 lat, Nowenne Pompejańską odmawiam już od 2,5 roku i chyba powolutku widzę światełko w tunelu. Proszę nie ustawać w modlitwie.

 • Witam Ciebie Serdecznie
  nie poddawaj sie zly duch tylko na to czeka
  ja odmawialam Modlitwe Pompejanska i wspierałam sie Komunia Swieta co dziennie bylam na Mszy Swietej by wytrwac bo sa DRECZENIA
  musisz oddac cierpienie Maryji Ona pomoze dzwigac ciezar
  oddaj cała siebie ze wszystkim co posiadasz MARYJI JEJ SYNOWI JEZUSOWI
  rozmawiaj o wszystkim tak jak z kolezankami czy kims bliskim caly czas
  ja czułam sie dobrze podczas czuwania przy Najswietrzym Sakramecie rozmawialam o wszystkim dobrym ciezkim dla mnie i przede wszystkim dziekowalam rowniez za cierpienie bo ona towarzyszy nam na ziemi każdemu bez wyjatku tylko w inny sposob dla kazdego.
  jak jestes w łasce uswiecajacej jak przyjmujesz KOMUNIE SWIETA ( KONIECZNIE SZCZERA SPOWIEDZ PAMIETAJ !!! JEST BARDZO WAZNA ) wowczas masz ochrone
  ale pamietaj ze dreczenia beda musisz to przetrwac

  przy kazdej trudnosci mow UFAM TOBIE JEZU KOCHAM CIE….

  GWARANCJA JEST NA DZIALANIE TEJ MODLITWY

  TYLKO WYTRWJ W WIERZE

  PAMIETAJ ZE BOG JEST NAJWAZNIEJSZY I NA PIERWSZYM MIEJSCU..nawet przed mezem dzieckiem……..

 • >