Beata: Ratunek dla małżeństwa

Rozpoczęłam Nowennę Pompejańską w intencji małżeństwa mojej koleżanki Oli i jej męża Macieja. Działo się źle, podejrzenie zdrady, brak zaufania i komunikacji, zadawnione urazy. Gdy z jej ust usłyszałam słowa nienawiści widziałam, że muszę działać a jedynym ratunkiem jest Matka Boża. Rozpoczęłam nowennę w czerwcu. Część błagalną odmawiałam dobrze bez większych problemów. Podczas części dziękczynnej miałam duże trudności i przeciwności, ale udało się. Nowennę zakończyłam przed świętem Matki Bożej 15 sierpnia. 18 sierpnia zamówiłam Mszę Świętą dziękczynną za otrzymane łaski z prośbą o opiekę dla rodziny koleżanki. Zadzwoniłam do niej i powiedziałam o tym oraz poprosiłam, żeby tego dnia, jeśli to możliwe, poszli tego dnia rodzinnie na Eucharystię. Tak się stało, co dla mnie też było znakiem, że wszystko będzie dobrze. W obecnej chwili tj. pod koniec września koleżanka powiedziała, że w ich małżeństwie jest tak, jak nigdy nie było. A o mężu mówi pięknie: Maciuś… Chwała Bogu za Jego miłosierdzie a Matce Przenajświętszej podziękowania za cudowną interwencję i opiekę. A ja zaczęłam Nowennę w intencji innej koleżanki z prośbą o ratunek dla jej małżeństwa. Dla mnie też Matka Bożą nie poskąpiła łask. Łaską jest miłość do Różańca Świętego i wiara w cudowną moc tej modlitwy i w sercu i w życiu.

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
GosiaBeataLaurencjaAnia L.weronika Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
mariola
Gość
mariola

To bardzo szlachetne modlic sie za kolezanki i ich małzenstwa.Masz ogromne serce i tacy ludzie podobaja sie P.Bogu i Matce Bozej.Dzieki za Twoje swiadectwo.

Gosia
Gość
Gosia

To prawda Wielki z Ciebie czlowiek…duzo latwiej modli sie i otrzymuje laski dla kogos…ja rowniez wymodlilam dla przyjaciolki i jej meza laske…;-)

Piotr
Gość
Piotr

Piękne świadectwo modlić się za przyjaciela Małżeństwo sakramentalne pobłogosławione w dniu ślubu przez Pana Boga zawsze wygra ze złem trzeba się tylko modlić!

weronika
Gość
weronika

Jesteś wspaniałą przyjaciółką. Pozdrawiam. Bogu niech będą dzięki za wysłuchane modlitwy.

Ania L.
Gość
Ania L.

Jestes wspanialym przyjacielem. Ze swieca szukac …

Laurencja
Gość
Laurencja

Matka Boza wynagriodzi Twoje serce!

Beata
Gość
Beata

Tylko sam Bóg jest dobry. Człowik okazuje drugiemu dobroć tylko z Jego natchnienia. Dziękuję Bogu, że uczynił mnie narzędziem użytecznym w Swoich dłoniach. Ale dziękuję za miłe słowa. Tak ich dziś potrzeba.

Gosia
Gość
Gosia

Dziękuję za piękne świadectwo, za danie nadziei. Z panem Bogiem, cudowna Kobieto. Też bym kiedyś chciała usłyszeć, że ktoś modli się za moje małżeństwo. jak na razie walczę sama modlitwą, a od znajomych słyszę, żebym dała sobie spokój, ale przecież to nie tak, jak ślubowałam wierność przed Ołtarzem.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…