Magda: czasami trzeba też pokory i czasu, aby intencja została wysłuchana

Szczęść Boże, chciałabym złożyć świadectwo o mocy i skuteczności Nowenny Pompejańskiej. Odmówiłam 2 Nowenny Pompejańskie pierwsza w intencji pracy dla mnie drugą w intencji pracy dla męża. Ja pracy jeszcze nie dostałam, ale mąż otrzymał i to bardzo dobrą pracę, bardzo dobrze płatną. Mnie osobiście Nowenna Pompejańska bardzo zmieniła, jestem bardziej życzliwa dla innych ludzi i spotkałam dużo wartościowych ludzi na mojej drodze, wiem, że nie jest to przypadek. Dostrzegam w ludziach człowieka, nie oceniam, nie krytykuję, każdemu staram się pomóc. Moje podejście do religii też się zmienił, częściej się modlę i rozważam życie w aspekcie religijności.Zaczęłam czytać żywoty świętych. Otrzymałam wiele łask, których wcześniej nie zauważałam, byłam nawet rozczarowana, że nie dostałam pracy, ale teraz oczy mi się otworzyły i widzę działanie Nowenny Pompejańskiej. Jestem spokojna, czuję, że pracę dostanę. Nie wątpcie nigdy, nie zawsze dostajemy to o co prosimy, ale Matka Boża wie co dla nas w danej chwili jest najlepsze, czasami trzeba też pokory i czasu, aby intencja została wysłuchana. Dziękuję Ci Maryjo za wszystkie łaski i przepraszam za chwile zwątpienia.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
magdaAnetaJanek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

Szczęść Boże
Matka Boża jest niesamowita. Taka kochająca swoje dzieci Matka. Modlę się Nowenną Pompejańską m inn. o uniknięcie nawałnicy. Jak do tej pory burze i nawałnice omijają mnie.

Aneta
Gość
Aneta

Janek, polecam egzorcyzm św. Antoniego przeciw burzom. Ja panicznie się ich boję, ale odkąd zaczęłam odmawiać tę modlitwę, to strach jest mniejszy, a i burze omijają mój dom.

magda
Gość
magda

Dziękuję moja imienniczko za to świadectwo. Ja odmawiam NP jestem już przy końcu i dzieją się rzeczy trudne. mętlik w głowie niesamowity. przez cały czas odmawiania modlitwy był pokój serca, zaufanie, nadzieja. Mimo iż intencja w której odmawiam nawet nie drgnęła z miejsca. Otrzymałam wiele cennych łask za które Maryi jestem wdzięczna. Ale coraz silniej odczuwam lęki, które wyciskają łzy.. oby Matka Najświętsza dała siłę dokończyć modlitwę. pozdrawiam.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną