Poseł znalazł dawcę szpiku kostnego

Może niektórzy pamiętają niedawny wpis: Ciężko chory poseł modli się nowenną pompejańską. Pan Artur Górski na Facebooku napisał:

Dziękują lekarzom i pielęgniarkom, którzy pomogli mi przetrwać najtrudniejsze chwile. Ból zaczął ustępować, gdy kończyłem odmawiać Nowennę Pompejańską. To nie był przypadek, bo katolicy nie wierzą w przypadki.

Kilka dni temu poinformował:

znaleziono dla mnie „bliźniaka genetycznego”. Jest nią 24-letnia Niemka, która zgodziła się być dawcą szpiku dla mojej osoby. Jeśli nie wynikną jakieś przeciwskazania medyczne, przeszczep zostanie przeprowadzony w pierwszych dniach kwietnia.

Pan Poseł dziękuje też za modlitwę.

 

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
joanna
joanna
07.02.14 19:53

wspaniale, chwala Panu i Maryi

Krzysztof Kosecki
Krzysztof Kosecki
07.02.14 23:25

UUU a co jak się okaże, że ta Niemka jest lesbijką? Pan poseł musi to zweryfikować. A jeszcze jak do tego jest za aborcją i dżender to pan pOseł może się „zarazić” i co na to powiedzą ojcowie Rydzyk i Macieriewicz :/
Przecież nie można dopuścić, aby zdrowy polski, katolicki organizm zainfekować jakimś zachodnim wirusem! Może by panie pOśle sprawdzić, czy ksiądz Oko nie będzie „genetycznym bliźniakiem”?

Renata
Renata
09.02.14 03:25

Panie Kosecki, niestety pana wpis mówi o Panu wiele ale na pewno nie dobrego…utwierdza mnie Pan jeszcze bardziej w przekonaniu,że przeciwnicy PIS-u to jednak ludzie mało wrażliwi..

dorota
dorota
09.02.14 10:47

jest jeszcze jeden plus…dzięki Panu Arturowi znalazłam tak piękną modlitwę jaką jest NP…A,że Pan Artur Górski wyzdrowieje w to nigdy nie wątpiłam:-) dzięki jego chorobie i cierpieniu paru grzeszników się nawróci:-)

meg
meg
11.02.14 11:19

Wspaniale, a Pan Marek tak trafnie podsumował jak ubogą w empatię wypowiedź, że nic nie trzeba dodawać:), Panu Koseckiemu polecam różaniec, który na mnie miał i ma zbawienną moc bo jeszcze niedawno i mnie wypełniało nie to co powinno

6
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x