Jak szerzyć nowennę pompejańską i nie stracić?

Pomocnicy Królowej Różańca ŚwiętegoKochani Czytelnicy, Pewna pani podpisująca się jako Farida napisała taki oto komentarz pod książką o nowennie pompejańskiej:

Wmawiacie ciemnotę ludziom . Zacznijcie sami myśleć rozsądnie . A nie szukacie zysków finansowych nabierajac wierzących. Wstyd!!!!!!!

🙂 To może czas wyjaśnić parę rzeczy. Szerzenie nowenny pompejańskiej może kosztować całkiem sporo.

Miesięczna opłata za ten serwer, by jako tako działał, a nie działa dość płynnie, to minimum 330 zł netto. Na nim działa też strona społecznościowa zywyrozaniec.pl (na którą zapraszamy) oraz krolowa.rosemaria.pl (kwartalnika „Królowa Różańca Świętego” o nowennie pompejańskiej i różańcu).

Wydawanie tej gazety, która jest tania i z założenia nie jest komercyjna, nie jest wcale zyskowne. Ta strona internetowa i kwartalnik przez dwa lata wygenerowała prawie 20.000 zł strat. Tyle kosztuje serwer, obsługa, czas, sprzęt, darmowe egzemplarze „Królowej…” itd. Tę stratę niweluje  Wydawnictwo Rosemaria, które udostępnia swoje zasoby i darowizny na działalność statutową Fundacji, do której należy także ta strona.

Dlatego udostępniliśmy tutaj sklepik, żeby ograniczać straty. Książki Wydawnictwa Rosemaria o nowennie pompejańskiej są tak tanie, jak tylko się da. Na różańcach pompejańskich nie ma zarobku, bo są sprzedawane po kosztach i pieniądze idą do Sanktuarium. Na obrazkach z nowenną zysk jest groszowy i praktycznie pokrywa koszt kopert tzw. fatygi. Widać, jaki to złoty interes, ale i tak znajdzie się jakaś osoba, dla której to złoty interes i „nabieranie wierzących” 🙂

Na koniec dodam, że Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” jest otwarta na działanie ze wszystkimi w szerzeniu różańca, a nie na zysk (bo nie prowadzi działalności gospodarczej ani nikomu nie płaci pensji, zusów itp.). Zobaczcie tutaj, jakie są nasze działania – link. – Przez 12 lat naszych działań w jakiś sposób pomogliśmy ponad 12.000 osób prowadząc strony o zagrożeniach duchowych, poświęcając prywatny czas na działalność ewangelizacyjną. Strona o nowennie pompejańskiej, którą teraz oglądasz, istnieje dwa i pół roku, i nic tu się samo nie dzieje: ktoś musi ją serwisować, utrzymywać, obsługiwać korespondencję, rozwijać – i to też działanie charytatywne. Mamy około tysiąca wpisów, ponad 8000 komentarzy – to wszystko wymaga czasu na edycję.

Dlatego gorąco proszę: jeśli chcesz wesprzeć Fundację, zrób to w jeden z możliwych sposobów:

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Faridę 🙂
Marek Woś, Fundacja PKRŚ

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wenia
Wenia
24.11.13 18:54

Za panią Faridę trzeba się pomodlić. Wszyscy, którzy odmawiają NP niech jedną zdrowaśkę zmówią za tę panią

Trzeba sie modlic za Fride.Danusia.
Trzeba sie modlic za Fride.Danusia.
04.01.14 22:32
Reply to  Wenia

Tak,trzeba sie modlic za Fride.

Łukasz
Łukasz
24.11.13 19:29

a 1% podatku można Wam przekazać?

wierząca
wierząca
24.11.13 20:39
Reply to  Marek (adm.)

Ferida potrzebuje egzorcyzmów !!!

wierząca
wierząca
24.11.13 20:48
Reply to  Marek (adm.)

To nie żarty ….. Kto nie lubi Marię ? Kto się boi Marii ?

dorota
dorota
24.11.13 21:03

na pewno znajdzie sie jeszcze wiecej takich FARIDOW ale wiadomo ze nie nalezy ich brac na powaznie ,my doskonale wiemy jaki to dar od Maryji ze ta strona istnieje !!!!! DZIEKI !!!!!

Daria
Daria
24.11.13 21:17

Pomodlmy sie za ta kobiete-przy okazji chcialam podziekowac-zamowilam obrazki z Nowenna zeby szerzyc wiare a otrzymal tez obrazki po angielsku (mieszkam w UK)i dwa egzemplarze Krolowej..Bog zaplac!!!

Agata
Agata
25.11.13 10:57

Dziękuję za prowadzenie tej strony. Proszę nie zwracać uwagi na nieprzychylne komentarze i kontynuować dzieło. Ta strona to dar od Matki Najświętszej. Bóg zapłać.

Barbara2
Barbara2
25.11.13 15:16

Pozdrawiam całą Redakcję tej strony i bardzo dziękuję za Waszą pracę, przekazywane treści i wszystkie dzieła, które prowadzicie. Jest to „morze dobra”, które rozlewa się się po świecie i sama Matka Boża Pompejańska nad nim czuwa. A taki jeden, mały złośliwy komentarz jest niczym w tej pracy, można się nawet dziwić, że tylko jeden, bo przecież zły duch szaleje jak widzi taką falę modlitwy, której zatrzymać nie może. Życzę dalszej opieki Matki Bożej w tej trudnej, ale jakże owocnej pracy. Jeszcze raz dziękuję za to, że Jesteście. Szczęść Boże !

Joanna
Joanna
25.11.13 19:49

Ciemnota? – ten brak wiary to CIEMNOTA, dziękuje WAM za wszystko co robicie aby ta strona istniała, Matka Boża wszystko wynagrodzi a modlitwa to prawdziwy DAR, Kto jej nie spróbowała to po prostu CIEMNOTA

teresa
teresa
26.11.13 06:51

Serdeczne Bóg zapłać za prowadzenie strony, za przepiękne czasopismo „Królowa Różańca Świętego”, za książki i również za różance.

adam
adam
28.12.13 09:21

ta strona to dobra robota dla Boga,
trochę ciekawi mnie ile osób dzięki tej stronie odmawia nowennę, czy admin mógłby podać jak dużo osób założyło konto? albo podać ilość wg jakiś innych szacunków
jeśli chodzi o finanse, to może warto jak np. na http://www.dobremedia.org wprowadzić możliwość zapłaty online przez dotpay, tak by ta strona rozwijała się, bo wiele osób przyzna, że świadectwa innych pomagają gdy przychodzi zniechęcenie do odmawiania nowenny

wierząca
wierząca
03.01.14 01:55
Reply to  Marek (adm.)

Tak sobie myślę aby wesprzeć to dzieło jak jest pięknie prowadzone , różańce z Pompejów . Może niech każdy z nas miesięcznie prześle 5 zł , czy dziesięć .Rozumiem że jest kryzys , bezrobocie . Aby pomóc prowadzącym . Wolnego czasu tyle poświęcają . Złotówka do złotówki i coś się nazbiera . Maria wynagrodzi każdemu . Ja już sobie nie wyobrażam aby tej strony nie było . Pozdrawiam . Z Panem Bogiem

JOANNA
JOANNA
03.01.14 08:58
Reply to  wierząca

A ja mam zapytanie, czy są jeszcze w sprzedaży wcześniejsze nr KRŚ od 1 nr do 8 włacznie, bo mam po jednym egzemplarzu tylko niektóre z nich i chciałabym uzupełnić brakujące, jak również zakupić jeszcze dodatkowe, żeby pozostawić w kościele.

JOANNA
JOANNA
03.01.14 11:18
Reply to  wierząca

A co z książką o egzorcyzmach o Anneliese Michel i o spiącym człowieku i jego przemyśleniach – czy będzie wznowienie i KRŚ nr od 1-3 ?

beata maj
beata maj
04.01.14 09:12

kochani nie zważajcie na to co kto mówi lub pisze są to słabe istoty potrzebujące modlitwy i wiary ,mnie spotkało przykre zdarzenie że śmieją się ze mnie że odmawiam kilka różańców dziennie, wcześniej opowiadano im o NP ale są to osoby potrzebujące przebudzenia
pozdrawiam

Agnieszka
Agnieszka
04.01.14 14:07

Witam, bardzo proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pewien ksiądz, któremu niezwykle dużo zawdzięczam, często choruje. Właściwie nie wiem nic dokładniej na ten temat, czy to jest coś poważnego, czy może tylko jakieś lekkie przeziębienia, ale jakoś tak podświadomie często bardzo się o niego martwię. Dwa dni temu zupełnie przypadkiem usłyszałam o czymś takim, jak nowenna pompejańska. Do tej pory jej nie znałam, więc zaciekawiła mnie. Tego dnia jednak już nic więcej nie czytałam o tej modlitwie. Natomiast dziś porannej mszy nie odprawiał ten ksiądz (a robi to praktycznie w każdą sobotę), do tego msza zaczęła się ze sporym opóźnieniem. Nagle… Czytaj więcej »

kasia
kasia
05.01.14 00:36
Reply to  Agnieszka

To bardzo ładnie z twojej strony Duch Święty działa jak chce i skoro czujesz taką potrzebę serca to się módl się dokładnie w takiej intencji jak napisałaś widocznie tego potrzebuje on Pozdrawiam 🙂
P.S Też chciałam przyłączyć się i podziękować bardzo wszystkim kochanym ludziom którzy tworzą tę stronę która jest jak powiew wiatru Ducha Świętego i działa jak chce bo pewnie jak większość też przypadkowo znalazłam tę stronę i odmawiam 2 NP. Chwała Panu za wasz czas poświęcony szerzeniu wiedzy o Maryi.

Agnieszka
Agnieszka
06.01.14 12:18
Reply to  kasia

Dziękuję za odpowiedzi. Wczoraj zaczęłam odmawiać Nowennę i już mnie wciągnęła. 🙂 Wierzę, że wytrwam.

dorota
dorota
04.01.14 18:59

jezeli masz taka potrzebe aby sie za tego ksiedza pomodlic to zrob to natychmiast to na pewno jest mu potrzebne ,wcale nie musisz wiedziec co mu dolega ale po prostu o zdrowie dla niego

30
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x